071-۳۶۳۴۰۶۵۶

موسسه حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر

به ما اعتماد کنید

مهاجرت به آلمان ، ترکیه و کانادا

 موسسه حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد.

در صورتی که شما قصد دارید بصورت صد در صد قانونی مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به آلمان و مهاجرت به ترکیه را انجام دهید ، وکلای و مشاورین مجرب ما می توانند به شما کمک کنند .

ما سعی کرده ایم در این وب سایت اطلاعات جامع ، کامل و منحصر به فردی در اختیار شما قرار دهیم تا راهنمای شما در زمینه مهاجرت به کشورهای کانادا ، آلمان ، ترکیه ، ایتالیا ، اتریش ، آمریکا ، انگلستان ، روسیه ، استرالیا و هلند باشد . این اطلاعات شامل شرایط زندگی در هر کشور ، مخارج زندگی در هر کشور ، درآمد کارهای مختلف در هر کشور ، و راهنمایی در زمینه انتخاب بهترین روش مهاجرت به سایر کشورها می شود . برای ما مهم است تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا بتوانید آینده ای روشن را برای خود ترسیم کنید.

 

پرطرفدارترین خدمات ما :

تحصیل در ترکیه

تحصیل در کانادا

تحصیل در آلمان

سرمایه گذاری کانادا

کار در آلمان

کار در کانادا

سرمایه گذاری در شینگن

تحصیل در شینگن

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به آلمان

دفتر مهاجرتی شیراز

.

اسمتو وارد کن تا بگیم کدوم کشور بری

تلفن مشاوره رایگان : 071-۳۶۳۴۰۶۵۶

نام و نام خانوادگی
تلفن همراه
سن
تحصیلات
مبلغ تمکن مالی
متن پیام

آخرین اخبار

پنجشنبه 26 فرودرین

514228

کانادا 6 روش مهاجرتی جدید آغاز خواهد کرد

کانادا 6 روش مهاجرتی جدید آغاز خواهد کرد طبق گفته آقای مارکو مندچینو وزیر مهاجرت کانادا که در تاریخ 14 آوریل 2021 اعلام کرده است از ماه آینده یعنی ماه می 6 روش مهاجرتی جدید به روش های مهاجرت به این کشور افزوده خواهد شد. این روش های مهاجرتی مختص به کارگران مشاغل ضروری دانشجویان بین المللی فارغ التحصی...