مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج


اگر شما برای ازدواج یک شخص فرانسوی را مد نظر دارید، می توانید از این طریق برای مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج اقدام نمایید و با ازدواج با این فرد به اقامت دائم فرانسه دست یابید. از آنجایی که مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج به شما امکان استفاده از تمامی مزایا و حقوق این کشور همانند حق رای ، تولد فرزند و ... را خواهد داد، باید پروسه ی حقوقی خود را طی کند؛ که برای این امر شما ملزم هستید 18 سال به بالا بوده و مدارک زیر را به سفارت این کشور تحویل دهید تا شرایط مالی فرد و سایر آیتم های مد نظرشان جهت مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج برای سفارت روشن گردد.در ادامه ی این مقاله جزئیات بیشتری را در رابطه با مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج باز گو می نماییم.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج

 

مدارک لازم برای مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج

اگر درخارج از فرانسه ازدواج کرده باشید برای مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج بایستی ازدواج شما در دفاتر ثبت اسناد رسمی این کشور نیز ثبت گردد.که بابت رسیدن به این موضوع  و مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج باید موارد زیر را به سفارت ارائه دهید :

- دو نسخه ی پرشده و امضا شده از تقاضای شما مبنی بر اخذ تابعیت فرانسه (فرم cal)

- آدرس کامل و محل زندگی همسر و مدارک اثبات ملیت

- مدارک شناسایی و نام کامل همسر

- مدارک ازدواجتان و نسخه ی ترجمه شده به زبان فرانسوی

- گواهی تمکن مالی

- ارائه عکس هر دو نفر

اصل و کپی پاسپورت شخص متقاضی

 

مدت زمان اخذ اقامت دائم در مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج

متقاضی می تواند برای مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج بعد از گذشت چهارسال از تاریخ ثبت ازدواجش درخواست شهروندی دهد که در صورتی که شما و همسرتان با هم زندگی نکنید این مدت به 5 سال افزایش می باید، همچنین متقاضی باید تسلط خود به زبان فرانسوی را اثبات نماید. از مسائل مهم در موفقیت برای مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج و اخذ اقامت از طریق این ویزا اثبات صوری نبودن ازدواج می باشد بنابراین کامل بودن مدارک شما اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

نکات قابل توجه در مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج

به منظور مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج اگر شخصی که با آن ازدواج کرده اید اقامت موقت فرانسه را دارد، همسر او می تواند به عنوان همراه به فرانسه بیاید که در این مورد همسر باید تمکن مالی خود را به سفارت اثبات نماید.

و در آخر مراقب افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند و با وعده های رنگین و هزینه های گذاف شما را به مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج و زندگی در این کشور امیدوار می سازند باشید. ازدواج های صوری می توانند ضررهای بسیار سنگینی برای افراد داشته باشند.

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

 

 

ابر کلمات کلیدی :

اقامت فرانسه , ویزای همسر فرانسه , اقامت فرانسه از طریق ازدواج , اقامت فرانسه با ازدواج , اقامت در فرانسه از طریق ازدواج , اقامت در فرانسه با ازدواج , اقامت فرانسه از طریق همسر , گرفتن اقامت فرانسه از طریق ازدواج , شرایط اقامت در فرانسه با ازدواج , شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج , ویزای ازدواج فرانسه , اخذ اقامت فرانسه از طریق ازدواج , اخذ اقامت دائم فرانسه از طریق ازدواج , اقامت دائم فرانسه از طریق ازدواج , اخذ اقامت فرانسه با ازدواج , اقامت دائم فرانسه با ازدواج , مهاجرت به فرانسه از طریق همسر

 

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/03/29

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین