مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر


کشور آلمان ویزای کاری را جهت مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر به دو صورت بلو کارت و ویزای جست و جوی کار ارائه می دهد که در قسمت های دیگر به طور مفصل توضیح دادیم و در حال حاضر ویزایی با عنوان اسکیل ورکر جهت مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر وجود ندارد.

 

مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر


اما کشورهایی مانند کانادا و استرالیا در زمینه ی مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر و ویزای اسکیل ورکر شرایط بسیار مساعدی داشته و افرادی که مدرک تحصیلی خوبی(حداقل لیسانس) ، سابقه ی کاری قابل توجه (حداقل سه سال) و تسلط به زبان (ارائه مدرک آیلتس یا تافل) دارند ؛ می توانند برای اخذ این ویزا و مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر اقدام نمایند که جزئیات هر کدام از کشورها و شرایط لازمه را می توانید در بخش مربوطه ی سایت مطالعه بفرمایید.
 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

 

 

ابر کلمات کلیدی :

اسکیل ورکر آلمان , اسکیل ورکر در آلمان , ویزای اسکیل ورکر آلمان , اخذ اقامت آلمان از طریق اسکیل ورکر , شرایط ویزای اسکیل ورکر آلمان , مهاجرت به آلمان از طریق کار , ویزای کار آلمان , اقامت آلمان از طریق اسکیل ورکر , مهاجرت با مدرک آرایشگری به آلمان

 

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/02/30

 

 

میلاد کرد
سلام عرض ادب و احترام . عذر میخوام در مورد ویزای اسکیل المان خواستم اقدام کنم . ممنون میشم راهنمای کنید

موسسه حقوقی آینده سازان مهر : سلام و درود. متاسفانه ویزای اسکیل ورکر در آلمان وجود ندارد. ویزای اسکیل در کشورهای کانادا و استرالیا ارائه می شود. برای مهاجرت کاری به آلمان می توانید از طریق ویزای جست و جوی کار و یا بلو کارت اقدام نمایید. 


لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین