071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر


کشورآلمان ویزای کاری را جهت مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر به دو صورت بلو کارت و ویزای جست و جوی کار ارائه می دهد که در قسمت های دیگر به طور مفصل توضیح دادیم و در حال حاضر ویزایی با عنوان اسکیل ورکر جهت مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر وجود ندارد.

 

مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر


اما کشورهایی مانند کانادا و استرالیا در زمینه ی مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر و ویزای اسکیل ورکرشرایط بسیار مساعدی داشته و افرادی که مدرک تحصیلی خوبی (حداقل لیسانس) ، سابقه ی کاری قابل توجه (حداقل سه سال) و تسلط به زبان (ارائه مدرک آیلتس یا تافل) دارند ؛سازگاری خوبی با محیط دارند(فامیل دارند)،همچنین همسر و یا همراهشان از مدرک تحصیلی و زبانی خوبی برخوردار باشد می توانند برای اخذ این ویزا و مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر اقدام نمایند که جزئیات هر کدام از کشورها و شرایط لازمه را می توانید در بخش مربوطه ی سایت مطالعه فرمایید.
 

 

سفارت آلمان در ایران :

آدرس : تهران ، خیابان فردوسی ، پلاک ۳۲۴-۳۲۰

تلفن : اطلاعات  39990000-021     -    ویزا  39991499-021     و    39991213-021

فکس : 39991860-021

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

 

 

ابر کلمات کلیدی :

اسکیل ورکر آلمان , اسکیل ورکر در آلمان , ویزای اسکیل ورکر آلمان , اخذ اقامت آلمان از طریق اسکیل ورکر , شرایط ویزای اسکیل ورکر آلمان , مهاجرت به آلمان از طریق کار , ویزای کار آلمان , اقامت آلمان از طریق اسکیل ورکر , مهاجرت با مدرک آرایشگری به آلمان

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/25

 

 

میلاد کرد
سلام عرض ادب و احترام . عذر میخوام در مورد ویزای اسکیل المان خواستم اقدام کنم . ممنون میشم راهنمای کنید

موسسه حقوقی آینده سازان مهر : سلام و درود. متاسفانه ویزای اسکیل ورکر در آلمان وجود ندارد. ویزای اسکیل در کشورهای کانادا و استرالیا ارائه می شود. برای مهاجرت کاری به آلمان می توانید از طریق ویزای جست و جوی کار و یا بلو کارت اقدام نمایید. 


لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط