به علت شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی امکان مراجعه حضوری نیست.
071-36342105 جمعه ها نیز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر


کشورآلمان ویزای کاری را جهت مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر به دو صورت بلو کارت و ویزای جست و جوی کار ارائه می دهد که در قسمت های دیگر به طور مفصل توضیح دادیم و در حال حاضر ویزایی با عنوان اسکیل ورکر جهت مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر وجود ندارد.

 

مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر


اما کشورهایی مانند کانادا و استرالیا در زمینه ی مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر و ویزای اسکیل ورکرشرایط بسیار مساعدی داشته و افرادی که مدرک تحصیلی خوبی (حداقل لیسانس) ، سابقه ی کاری قابل توجه (حداقل سه سال) و تسلط به زبان (ارائه مدرک آیلتس یا تافل) دارند ؛سازگاری خوبی با محیط دارند(فامیل دارند)،همچنین همسر و یا همراهشان از مدرک تحصیلی و زبانی خوبی برخوردار باشد می توانند برای اخذ این ویزا و مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر اقدام نمایند که جزئیات هر کدام از کشورها و شرایط لازمه را می توانید در بخش مربوطه ی سایت مطالعه فرمایید.
 

 

سفارت آلمان در ایران :

آدرس : تهران ، خیابان فردوسی ، پلاک ۳۲۴-۳۲۰

تلفن : اطلاعات  39990000-021     -    ویزا  39991499-021     و    39991213-021

فکس : 39991860-021

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

 

 

ابر کلمات کلیدی :

اسکیل ورکر آلمان , اسکیل ورکر در آلمان , ویزای اسکیل ورکر آلمان , اخذ اقامت آلمان از طریق اسکیل ورکر , شرایط ویزای اسکیل ورکر آلمان , مهاجرت به آلمان از طریق کار , ویزای کار آلمان , اقامت آلمان از طریق اسکیل ورکر , مهاجرت با مدرک آرایشگری به آلمان

 

 

تاریخ به روزرسانی 1400/9/20

 

 

میلاد کرد
سلام عرض ادب و احترام . عذر میخوام در مورد ویزای اسکیل المان خواستم اقدام کنم . ممنون میشم راهنمای کنید

موسسه حقوقی آینده سازان مهر : سلام و درود. متاسفانه ویزای اسکیل ورکر در آلمان وجود ندارد. ویزای اسکیل در کشورهای کانادا و استرالیا ارائه می شود. برای مهاجرت کاری به آلمان می توانید از طریق ویزای جست و جوی کار و یا بلو کارت اقدام نمایید. 


لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط