مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

 

استرالیا کشوری است که به دلیل داشتن شرایط مناسب زندگی و نرخ بیکاری حدود 5 درصد ، مورد توجه عده ی زیادی از ایرانیان قرار می گیرد. کیفیت زندگی در این کشور به عنوان یکی از بهترین ها معرفی گردیده و شهرهای ملبورن ، پرت، آدلاید و سیدنی در بین 10 شهر برتر دنیا قرار گرفته اند. به همین علت هزینه های زندگی در این کشور تقریبا بالا بوده و برای دانشجویانی که شغل ندارند مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر می تواند دغدغه ی مهمی تلقی گردد.
عوامل بسیار زیادی مانند استفاده از خدمات بهداشتی درمانی رایگان ، دانشگاه های رنکینگ بالای جهان و استفاده از محیط دانشگاهی سرسبز و عالی  و خدمات غذایی کیفیت بالا در علاقه ی افراد به مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر تاثیر بسیار زیادی داشته است.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

 

امتیاز سن جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر ، داشتن سن زیر ۴۵ سال الزامی است. امتیازات مرتبط به سنین مختلف جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر در جدول زیر آورده شده:

18 تا 25 سال= 25 امتیاز

25 تا 33 سال= 30 امتیاز

33 تا 40 سال= 25 امتیاز

40 تا 45 سال= 15 امتیاز

بیشترین امتیاز جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر مرتبط به گروه سنی 25 تا 33 سال می باشد.امتیاز مدرک زبان جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

مدرک زبان آیلتس (و یا معادل با آن مانند تافل ، پی تی وی .....) و ارائه ی نمره ی 6 در تمامی مهارت ها و یا مدرکی معادل با آن برای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر الزامی می باشد ، در صورتی که متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر در تمامی مهارت ها نمره ی 8 داشته باشد 20 امتیاز و در صورتی که نمره ی 7 در تمامی مهارت ها کسب نموده باشد 10 امتیاز به امتیازاتش افزوده می گردد.
 

امتیاز مدرک تحصیلی جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

 این موضوع را مد نظر قرار دهید که برای ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر می بایست تحصیلات متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر کاملا مرتبط با شغل وی بوده و در صورت عدم هماهنگی مدرک تحصیلی با شغل امکان اقدام برای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر وجود نخواهد داشت.در صورت داشتن کارشناسی ارشد 15 امتیاز و در صورت داشتن دکتری 20 امتیاز به امتیازاتش افزوده می گردد.
 


امتیاز سابقه کاری ( خارج از استرالیا) جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

سابقه ی کاری مرتبط با رشته ی تحصیلی فرد تا 15 امتیاز به امتیازات شخص متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر می افزاید:
تا سه سال= 5 امتیاز
تا پنج سال= 10 امتیاز
تا هشت سال= 15 امتیاز


 

مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

 

امتیاز همسر جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

اگر همسر متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر دارای سن پایین تر از 45 سال بوده  و نمره ی آیلتس 6 در تمامی مهارت ها را نیز داشته باشد  می تواند  امتیاز اضافه برای کیس همسر تلقی شود.
 


اسپانسرشیپ جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

اخذ اسپانسرشیپ ایالتی برای ویزاهای ۱۹۰ و ۴۸۹، به ترتیب ۵ و ۱۰ امتیاز به امتیازات شخص متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر می افزاید.

 

تاریخ درج مطلب 1398/01/26

 

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین