071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

 

استرالیا کشوری است که به دلیل داشتن شرایط مناسب زندگی و نرخ بیکاری حدود 5 درصد، مورد توجه عده ی زیادی از ایرانیان قرار می گیرد. کیفیت زندگی در این کشور به عنوان یکی از بهترین ها معرفی گردیده و شهرهای ملبورن ، پرت، آدلاید و سیدنی در بین 10 شهر برتر دنیا قرار گرفته اند. به همین علت هزینه های زندگی در این کشور تقریبا بالا بوده و این امر برای دانشجویانی که شغل ندارند مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر می تواند دغدغه ی مهمی تلقی گردد.
عوامل بسیار زیادی مانند استفاده از خدمات بهداشتی درمانی رایگان ، دانشگاه های رنکینگ بالای جهان و استفاده از محیط دانشگاهی سرسبز و عالی و خدمات غذایی کیفیت بالا در علاقه ی افراد به مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر تاثیر بسیار زیادی داشته است.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

 

امتیاز سن جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر، داشتن سن زیر ۴۵ سال الزامی است. امتیازات مرتبط به سنین مختلف جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر در جدول زیر آورده شده :

18 تا 25 سال = 25 امتیاز

25 تا 33 سال = 30 امتیاز

33 تا 40 سال = 25 امتیاز

40 تا 45 سال = 15 امتیاز

همان طور که مشاهده می کنید بیشترین امتیاز جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر مربوط به گروه سنی 25 تا 33 سال می باشد.


امتیاز مدرک زبان جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

مدرک زبان آیلتس (و یا معادل با آن مانند تافل ، پی تی وی و ... ) و ارائه ی نمره ی 6 در تمامی مهارت ها و یا مدرکی معادل با آن برای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر الزامی می باشد ، در صورتی که متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر در تمامی مهارت ها نمره ی 8 داشته باشد 20 امتیاز و در صورتی که نمره ی 7 در تمامی مهارت ها کسب نموده باشد 10 امتیاز به امتیازاتش افزوده می گردد.
 

امتیاز مدرک تحصیلی جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

این موضوع را مد نظر قرار دهید که برای ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر می بایست تحصیلات متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر کاملا مرتبط با شغل وی بوده و در صورت عدم هماهنگی مدرک تحصیلی با شغل امکان اقدام برای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر وجود نخواهد داشت.در صورت داشتن کارشناسی ارشد 15 امتیاز و در صورت داشتن دکتری 20 امتیاز به امتیازاتش افزوده می گردد.
 


امتیاز سابقه کاری (خارج از استرالیا) جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

سابقه ی کاری مرتبط با رشته ی تحصیلی فرد تا 15 امتیاز به امتیازات شخص متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر می افزاید :
تا سه سال = 5 امتیاز
تا پنج سال = 10 امتیاز
تا هشت سال = 15 امتیاز


 

مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

 

امتیاز همسر جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

اگر همسر متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر دارای سن پایین تر از 45 سال بوده و نمره ی آیلتس 6 در تمامی مهارت ها را نیز داشته باشد؛ می تواند امتیاز اضافه برای کیس همسر تلقی شود.
 


اسپانسرشیپ جهت مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر

اخذ اسپانسرشیپ ایالتی برای ویزاهای ۱۹۰ و ۴۸۹، به ترتیب ۵ و ۱۰ امتیاز به امتیازات شخص متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر افزوده و مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر را آسان تر خواهد کرد.

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

 

 

ابر کلمات کلیدی :

اسکیل ورکر استرالیا , اسکیل ورکر در استرالیا , اسکیل ورکر استرالیا 2019 , امتیاز اسکیل ورکر استرالیا , ویزای اسکیل ورکر استرالیا چیست , ویزا اسکیل ورکر استرالیا , لیست اسکیل ورکر استرالیا , امتیازات اسکیل ورکر استرالیا , امتیازبندی اسکیل ورکر استرالیا , اسکیل ورکر استرالیا 2018 , هزینه ویزای اسکیل ورکر استرالیا , مدت زمان ویزای اسکیل ورکر استرالیا , مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای اسکیل ورکر , ویزای اسکیل ورکر استرالیا , هزینه ویزای اسکیل ورکر استرالیا , امتیازبندی مهاجرت به استرالیا 2018 , حداقل امتیاز مهاجرت به استرالیا 2018

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/8

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر