مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

شرایط گرفتن اقامت دائم در مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری از طریق ویزای سرمایه گذار (Investor visa)

با توجه به این که گرفتن اقامت دائم و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بصورت دائم بسته شده، دیگر این امکان وجود نخواهد داشت که فرد بتواند از طریق سرمایه گذاری محض، جهت گرفتن اقامت دائم اقدام کند. از این رو، افراد می توانند با اقدام در برنامه استانی مهاجر پذیری یا PNP نسبت به مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند. در حال حاضر دو استان زیر دارای برنامه های ویزای سرمایه گذاری هستند :


- زیرشاخه بیزینس برنامه مهاجرتی استان اونتاریو (OINP)

- زیرشاخه بیزینس برنامه مهاجرتی استان مانیتوبا

 

 

بیزینس برنامه مهاجرتی استان اونتاریو (OINP) جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری:

مزیت بزرگ برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در این استان این است که در صورت پذیرفته شدن درخواست شما برای ثبت نام در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، به کارمندان درجه یک شما نیز اجازه درخواست ویزای کار و مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری داده می شود.

 

انواع مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان اونتاریو

در حالت کلی، شما در سه حالت می توانید در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان اونتاریو فعالیت کنید :

1. فعالیت شرکتی

پیش نیازها:

- شرکت شما حداقل به فاصله 36 ماه از زمان ثبت درخواست مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری باید به ثبت رسمی رسیده باشد.

- از لحاظ ساختار و پیکربندی، شرکت های زیر واجد شرایط برای شروع به فعالیت در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری هستند:

- شرکت های سهامی عام

-- شرکت های تضامنی و موسسات انفرادی

-- شرکت های شراکتی

 

2. فعالیت سرمایه گذاری

پیش نیازها :

- سرمایه ای به میزان حداقل 5 میلیون دلار کانادا باید توسط شرکت شما وارد سیستم مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری شود یا یک بیزینس فعال را خریداری نمایید.

- سرمایه موجود جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری باید از راه های قانونی به دست آمده باشد.

- فعالیت سرمایه گذاری شما باید توان ایجاد سودآوری چشمگیر در اقتصاد اونتاریو را داشته باشد.

 

3. فعالیت اشتغال زایی

پیش نیازها:

- در ازای هر یک از کارمندان اصلی متقاضی کار، شرکت می بایست برای شهروندان کانادایی یا افراد مقیم دائم این کشور 5 شغل تمام وقت و دائم ایجاد کند.

- مشاغل ایجاد شده باید با حقوق و مزایا همراه باشند. میزان دستمزد نیز باید با استانداردهای شغل مربوطه همخوانی داشته باشد.

 

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

پیش نیازهای کلی جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان اونتاریو

شرکت می بایست پیش نیازهای زیر را علاوه بر موارد ذکر شده جهت ورود به برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان اونتاریو رعایت کند :

- بین شرکت مادر و بیزینس جدید شما در اونتاریو جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری باید ارتباط واضح و مشخصی وجود داشته باشد.

- بیزینس جدید باید از راه فروش کالا یا ارائه خدمات سودآوری داشته باشد.

- درآمد اولیه ی شرکت باید از راه درآمد فعال باشد.

- شرکت جدید جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری باید با قوانین و مقررات و مجوزهای کشور کانادا همخوانی ونیز قوانین کار این کشور همسویی داشته باشد. در صورتی که متمایل به خرید یک شرکت جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری هستید ، آن شرکت باید در اونتاریو و بر اساس قوانین آن به ثبت رسمی رسیده باشد.

- شرکت جدید باید به عنوان یک بیزینس دائم به ثبت برسد.

- هر سرمایه گذار طرف سوم باید سرمایه گذار با ماهیت واقعی باشد.

- یک طرح بیزینسی (business plan) حتما باید ارائه شود.

 

بیزینس برنامه مهاجرتی استان مانیتوبا جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

این استان دارای دو راه برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری است : گرفتن اقامت از طریق کارآفرینی و از طریق سرمایه گذاری در بخش کشاورزی. همانطور که از اسامی این دو روش پیداست، افرادی که متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و گرفتن اقامت از طریق کارآفرینی هستند، می توانند بیزینس خود را در نواحی شهرنشین و مرکزی مانیتوبا شروع کرده یا یک بیزینس فعال را خریداری کنند. در مقابل، افرادی که متمایل به مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در بخش کشاورزی هستند می توانند فعالیت و مدیریت کشاورزی خود را در نواحی غیرشهری مانیتوبا آغاز کنند.

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

 

 

ابر کلمات کلیدی :

سرمایه گذاری در کانادا , سرمایه گذاری در کانادا 2019 , سرمایه گذاری در بورس کانادا , سرمایه گذاری در بانک کانادا , سرمایه گذاری در ونکوور کانادا , سرمایه گذاری در کبک کانادا , سرمایه گذاری در کشور کانادا , ویزای سرمایه گذاری کانادا 2018 , سرمایه گذاری در کانادا 2018 , اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری 2018 , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری 2018 , انواع سرمایه گذاری در کانادا , اقامت سرمایه گذاری کانادا 2018 , فرصتهای سرمایه گذاری در کانادا , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری 2017 , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری 2019 , مهاجرت به کانادا , مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا , سرمایه گذاری کانادا 2019 , سرمایه گذاری کانادا 2018 , سرمایه گذاری کانادا بریتیش کلمبیا , سرمایه گذاری کانادا اقامت , سرمایه گذاری کانادا مهاجرت , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری فدرال , مهاجرت با سرمایه گذاری در کانادا , اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری , اقامت کانادا با سرمایه گذاری و کارآفرینی , اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری , اقامت کانادا با سرمایه گذاری , اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری , اقامت کانادا با سرمایه گذاری , اقامت در کانادا با سرمایه گذاری , دفتر مهاجرتی شیراز , شرکت مهاجرتی شیراز , مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

 

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/03/29

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین