071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 

سرمایه گذاری در هر کشوری یکی از بهترین راه های مهاجرت به آن کشور می باشد. مهاجرت به آلمان ازطریق سرمایه گذاری نیز راه مناسبی برای اخذ اقامت آلمان می باشد.شرکت های بزرگی همچون بی ام و ، فلوکس واگن و بنز دراین کشور قرار دارند.که از لحاظ شهرت در تمامی نقاط دنیا آوازه دارند.

 

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری


خرید ملک جهت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت آلمان از طریق خرید ملک برای کشورهایی مثل پرتقال،یونان....میسر می باشد و کشورهای خارج از اتحادیه اروپا قادر نیستند از روش مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری برای اقامت آلمان اقدام نمایند این به معنای عدم امکان خرید ملک در این کشور نمی باشد و از راه های متفاوتی یک فرد خارجی می تواند اقدام به مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در آلمان نماید و مالک تام گردد.

 

توضیحات دکتر قاسمی مدیر موسسه حقوقی آینده سازان مهر


خرید مغازه ، املاک تجاری ، هتل و ... جهت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

راه دیگر مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری خرید مغازه است که در چنین مواردی از سرمایه گذاری خرید ملک تجاری به همراه ثبت شرکت انجام می شود. لازم به ذکر است که باید حساب مالی شخص سرمایه گذار جهت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری برای بیزینس در نظر گرفته شده مناسب باشد یا گردش مالی کافی برای ثبت شرکت مد نظر مانند رستوران ، شرکت و ... داشته باشد؛ بنابراین ایجاد کسب و کار و یا تاسیس شعبه در این کشور جهت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری با عنوان شرکت انجام پذیر است.

نمونه ای از ثبت شرکت ها در آلمان جهت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری عبارتند از :
- پیگیری حرفه یا خدمات مانند رستوران یا مغازه؛

- شعبه ای از شرکتی که در کشور خود دارید
- نمایندگی
- دفتر فروش ، کارخانه، انبار
- شعبه مستقل

ثبت شرکت در این کشورجهت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری متوسط هزینه ای برابر با 9000 تا 13000 یورو را داراست که شامل انجام کارهای اداری این پروسه می باشد.

 

 

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

بهترین گزینه های سرمایه گذاری عبارتند از:
خرید مستقیم اوراق بهادار بورس در بازار آلمان
سرمایه گذاری و خرید سهام 
سرمایه گذاری در صندوق های سهام این کشور

 بهترین بخش ها برای سرمایه گذاری عبارتند از:
سرمایه گذاری در کارخانجات محصولات فن آوری بالا
سرمایه گذاری در کارخانجات ماشین سازی 
سرمایه گذاری در کالاهای مصرفی


خرید سهام دولتی جهت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

در این روش جهت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری بلافاصله پس از خرید اوراق سرمایه گذاری به شخص اقامت داده می شود؛ به این ترتیب که شخص مبلغی که دولت تعیین نموده را به مدت محدود به عنوان مثال 5 سال به دولت می دهد و سریعا اقامت دائم کشور را دریافت می کند. پس از این 5 سال اصل پولش را نیز بدون هیچ گونه سودی دریافت می کند، به این روش مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیرمی گوییم و در حالت دیگری جهت مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری که سرمایه گذاری غیر قابل برگشت گفته می شود، پس از تعیین مبلغ مورد نظر از طرف دولت و پرداخت شخص اقامت دائم به فرد داده شده ولی هزینه بازگشت نمیابد و طبیعتا مبلغ سرمایه گذاری نیز بیشتر از حالت قبل می باشد.

 

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری پس از گذشت سه سال اقامت موقت در آلمان منجر به اقامت دائم آلمان می شود. البته اگر سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در آلمان با موفقیت روبرو باشد، به اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری دست پیدا می کنید. به منظور اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری باید مالیاتتان به دولت را به موقع پرداخت کرده و بدهی مالیاتی نداشته باشید.

 

 

سفارت آلمان در ایران :

آدرس : تهران ، خیابان فردوسی ، پلاک ۳۲۴-۳۲۰

تلفن : اطلاعات  39990000-021     -    ویزا  39991499-021     و    39991213-021

فکس : 39991860-021

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

 

ابر کلمات کلیدی :

سرمایه گذاری آلمان , اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری , اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری , شرایط اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری , اقامت آلمان با سرمایه گذاری , اقامت در آلمان با سرمایه گذاری , سرمایه گذاری المان , سرمایه گذاری در آلمان , سرمایه گذاری در آلمان و اقامت , مهاجرت سرمایه گذاری آلمان , ویزای سرمایه گذاری آلمان , سرمایه گذاری در بورس آلمان , قوانین سرمایه گذاری در آلمان , بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری , خرید سهام در المان , مهاجرت از طریق سرمایه گذاری , مهاجرت به آلمان , مهاجرت به المان از طریق سرمایه گذاری , مهاجرت به آلمان با سرمایه گذاری , ارزانترین کشور در تحصیل و سرمایه گذاری , مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری 2018 , دفتر مهاجرتی شیراز , شرکت مهاجرتی شیراز , مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز

 

تاریخ ویرایش مطلب 1402/3/3

 

فاطمه امیری
من ی آرایشگر ام و میخوام برم آلمان برای زندگی باید چکار کنم

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط