مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 

امروزه افراد زیادی برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت اقدام می­کنند. ثبت شرکت بهترین روش برای افرادی است که قصد سرمایه گذاری در انگلستان را دارند.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 

 
   

 شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

در ابتدا متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت با سرمایه 200 هزار پوند می­توانند برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت و گرفتن اقامت کشور انگلستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام کنند. دو موردی که در مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت مورد اهمیت است به این صورت است که در وحله­ی اول سرمایه گذار باید 200 هزار پوند را برای مدت سه ماه در یک بانک مورد تایید کشور انگلستان قرار دهند و این مبلغ قابل انتقال به کشور انگلستان باشد. بانک های مورد اعتماد کشور انگلستان برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت دو بانک پاسارگاد و پارسیان است که این مبلغ به دو صورت ریالی یا ارزی می­تواند در حساب قرار گیرد. دومین مورد حائز اهمیت در مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت مدرک زبان و تسلط نسبی به زبان انگلیسی است.

 

ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

ویزای اولیه جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت به مدت 3 سال و 4 ماه است که متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت باید تجارتی راه اندازی کرده باشد و در این مدت زمان دو نفر را استخدام کرده باشد. پس از این دوره سه ساله مدت ویزا به مدت 2 سال مجددا تمدید خواهد شد و پس از 5 سال سرمایه گذار می­تواند درخواست اقامت دائم کشور انگلستان دهد.

 

انواع شرکت برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

نوع شرکت جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت باید با توجه به شرایط و موقعیت انتخاب شود. انواع مختلف شرکت که می­توان به منظور مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت ثبت کرد چندین مورد است؛ مانند : شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود، مشارکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص، شرکت مدیریت املاک، شرکت خصوصی با مسئولیت محدود آماده به کار و شرکت خصوصی با مسئولیت محدود با گارانتی.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 

مراحل مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت باید یک سری مراحل طی شود که برای مثال شرکت سهامی با مسئولیت محدود دارای مراحلی از جمله: آدرس معتبر برای شرکت، نام شرکت، حداقل یک مدیر عامل، جزئیات سهام، تعیین نوع فعالیت شرکت و تعیین نقش تعیین کننده افراد در شرکت؛ می باشد.

پس از ثبت شرکت برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت مدرک ثبت صادر خواهد شد که نشان دهنده ثبت شدن شرکت است. پس از شروع فعالیت شرکت حتما باید پس از سه ماه در اداره مالیات ثبت شود. ثبت در اداره مالیات برای استخدام، تبلیغات، خرید و فروش و ... ضروری است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت ثبت شرکت در کشور انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت با دفتر حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر تماس حاصل فرمایید.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

 

ابر کلمات کلیدی :

ثبت شرکت در انگلستان , ثبت شرکت در انگلیس , اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت , اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت , هزینه ثبت شرکت در انگلستان , هزینه ثبت شرکت در انگلیس , استعلام شرکت در انگلستان , مالیات شرکت در انگلستان , ثبت شرکت در اسکاتلند , مهاجرت از طریق ثبت شرکت , مهاجرت از طریق ثبت شرکت در انگلستان , مهاجرت به انگلستان با ثبت شرکت , هزینه ثبت شرکت در انگلستان , نحوه ثبت شرکت در انگلستان , مراحل ثبت شرکت در انگلستان , شرایط ثبت شرکت در انگلستان , مزایای ثبت شرکت در انگلستان , قوانین ثبت شرکت در انگلستان , هزینه های ثبت شرکت در انگلستان , اقامت از طریق ثبت شرکت در انگلستان

 

 

تاریخ درج مطلب 1398/02/14

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین