071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 

امروزه افراد زیادی برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت اقدام می­کنند. ثبت شرکت بهترین روش برای افرادی است که قصد سرمایه گذاری در انگلستان را دارند. از مزایا و محسنات ثبت شرکت می توان به نیاز نداشتن به سهامدار ( به این ترتیب که خود شخص متقاضی می تواند سهامدار و مدیر شرکت خود باشد. ) و اقامت انگلستان اشاره کرد. 

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 

 
   

 شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

در ابتدا متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت با سرمایه 200 هزار پوند می­توانند برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت و گرفتن اقامت کشور انگلستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام کنند. دو موردی که در مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت مورد اهمیت میباشد به این صورت است که در وحله­ی اول سرمایه گذار باید 200 هزار پوند را برای مدت سه ماه در یک بانک مورد تایید کشور انگلستان قرار دهند و این مبلغ قابل انتقال به کشور انگلستان باشد. بانک های مورد اعتماد کشور انگلستان برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت دو بانک پاسارگاد و پارسیان است که این مبلغ به دو صورت ریالی یا ارزی می­تواند در حساب قرار گیرد. دومین مورد حائز اهمیت در مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت مدرک زبان و تسلط نسبی به زبان انگلیسی است.

 

ویزای ثبت شرکت در انگلستان

ویزای ثبت شرکت در انگلستان به صورت اولیه به مدت 3 سال و 4 ماه است که متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت باید تجارتی راه اندازی کرده باشد و در این مدت زمان دو نفر را استخدام کرده باشد. پس از این دوره سه ساله مدت ویزا به مدت 2 سال مجددا تمدید خواهد شد و پس از 5 سال سرمایه گذار می ­تواند درخواست اقامت دائم کشور انگلستان دهد.

 

انواع شرکت برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

نوع شرکت جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت باید با توجه به شرایط و موقعیت انتخاب شود. انواع مختلف شرکت که می­توان به منظور مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت ثبت کرد چندین مورد است؛ مانند : شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود، مشارکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص، شرکت مدیریت املاک، شرکت خصوصی با مسئولیت محدود آماده به کار و شرکت خصوصی با مسئولیت محدود با گارانتی.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 

مراحل مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت باید یک سری مراحل طی شود که برای مثال شرکت سهامی با مسئولیت محدود دارای مراحلی از جمله: آدرس معتبر برای شرکت، نام شرکت، حداقل یک مدیر عامل، جزئیات سهام، تعیین نوع فعالیت شرکت و تعیین نقش تعیین کننده افراد در شرکت می باشد.

پس از ثبت شرکت برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت مدرک ثبت صادر خواهد شد که نشان دهنده ثبت شدن شرکت است. پس از شروع فعالیت شرکت حتما باید پس از سه ماه در اداره مالیات ثبت شود. ثبت در اداره ی مالیات برای استخدام، تبلیغات، خرید و فروش و ... ضروری است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت ثبت شرکت در کشور انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت با دفتر حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر تماس حاصل نمایید.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

 

ابر کلمات کلیدی :

ثبت شرکت در انگلستان , ثبت شرکت در انگلیس , اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت , اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت , هزینه ثبت شرکت در انگلستان , هزینه ثبت شرکت در انگلیس , استعلام شرکت در انگلستان , مالیات شرکت در انگلستان , ثبت شرکت در اسکاتلند , مهاجرت از طریق ثبت شرکت , مهاجرت از طریق ثبت شرکت در انگلستان , مهاجرت به انگلستان با ثبت شرکت , هزینه ثبت شرکت در انگلستان , نحوه ثبت شرکت در انگلستان , مراحل ثبت شرکت در انگلستان , شرایط ثبت شرکت در انگلستان , مزایای ثبت شرکت در انگلستان , قوانین ثبت شرکت در انگلستان , هزینه های ثبت شرکت در انگلستان , اقامت از طریق ثبت شرکت در انگلستان

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/29

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر