مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

 

تمامی علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت در کشور آلمان می توانند جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت اقدام نمایند، یکی از خصوصیات منحصر به فرد مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت عدم نیاز به شریک یا سهام دار خارجی(آلمانی) می باشد که این امکان را برای شخص فراهم می سازد که برای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل مالکیت تمام سهام را از آن خود کند.مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

 

مزایای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

_گزینه های شغلی متعدد

_استفاده از حق ارتباط با سایر کشورهای دنیا به عنوان یک شرکت آلمانی

_فرصت استفاده از مزایا و شرکت در مناقصات شرکت های سراسر دنیا

_حساب بانکی در دیگر کشورها بدون مالیات

_استفاده از وام های تجاری با بهره های بسیار پایین

_عدم وجود محدودیت در نوع فعالیت شرکت

_اعتبار شغلی بالا

 

مدارک لازم جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

_طرح تجاری شما(بیزینس پلن) جهت مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

_مدارک حساب مالی شما

_تجارب پیشین شما در تجارت

_تاثیرات کسب و کار شما بر اقتصاد این کشور به منظور مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

 لازم به ذکر است برای مبالغ بالای 250.000 یورو درخواست اقامت و مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل نیازی به بیزینس پلن نخواهد داشت.

 

انواع شرکت ها جهت مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

یکی از رایج ترین نوع ثبت شرکت در کشور آلمان جهت مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد که برای شروع کار شخص متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل باید حداقل 25 هزار یورو هزینه کند. قالب این نوع شرکت دولتی بوده و باید حداقل5 نفر اعضا داشته باشد و کمترین سرمایه برای راه اندازی این نوع شرکت 50 هزار یورو است.

نوعی دیگر از ثبت شرکت در آلمان جهت مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل، تاسیس شعبه ای از شرکت کشور مبدا می باشد که در واقع می توان گفت شعبه ای آلمانی از شرکت اصلی در اروپاست. در این مورد جهت مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل حداقل سرمایه در نظر گرفته نمی شود و تمامی حقوق شرکت وابسته به شرکت مادر در ایران است.

 

مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

 

شرکت های انعطاف پذیر نوع دیگری از شرکت ها جهت مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل می باشند که توسط دو یا چند نفر اداره می شوند و از نظر نوع کسب و کار نیز می تواند هنر شخص یا مهارت خاص فردی یا ارائه خدمات باشد.

و در انتها شرکت های تجاری بازرگانی جهت مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل نیز هستند که توسط چند شریک طبق قرارداد خاصی اداره می شوند.

 

 

کلیدواژه ها : ثبت شرکت در آلمان , ثبت شرکت در آلمان هزینه , ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت , ثبت شرکت در آلمانی , مدارک ثبت شرکت در آلمان , وکیل ثبت شرکت در آلمان , ثبت شرکت در فرانکفورت , انواع شرکت در آلمان , دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت , اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود , بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت , مهاجرت به آلمان با ثبت شرکت , مهاجرت از طریق ثبت شرکت , مهاجرت از طریق ثبت شرکت به آلمان , ثبت شرکت در المان , مهاجرت به آلمان , اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

تاریخ درج مطلب 1397/10/25

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین