071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

 

تمامی علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت در کشور آلمان می توانند جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت اقدام نمایند. یکی از خصوصیات منحصر به فرد مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت عدم نیاز به شریک یا سهام دار خارجی (آلمانی) می باشد که این امکان را برای شخص فراهم می سازد که جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت مالکیت تمام سهام را از آن خود کند.مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

 

مزایای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

- گزینه های شغلی متعدد

_عدم نیاز به شریک و یا سرمایه گذار آلمانی

- استفاده از حق ارتباط با سایر کشورهای دنیا به عنوان یک شرکت آلمانی

- فرصت استفاده از مزایا و شرکت در مناقصات شرکت های سراسر دنیا

- حساب بانکی در دیگر کشورها بدون مالیات

- امکان استفاده از وام های تجاری با بهره های بسیار پایین

_می توان محصولات تحت لیسانس آلمان تولید نمود 

- عدم وجود محدودیت در نوع فعالیت شرکت

- اعتبار شغلی بالا

 

مدارک لازم جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

- ارائه طرح تجاری (بیزینس پلن) جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

- مدارک حساب مالی و بانکی شما و رکوردهای حساب بانکی

- تجارب پیشین شما در تجارت

- تاثیرات کسب و کار شما بر اقتصاد این کشور به منظور مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

 لازم به ذکر است برای مبالغ بالای 250.000 یورو درخواست اقامت و مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت نیازی به بیزینس پلن نخواهد داشت.

 

انواع شرکت ها جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

یکی از رایج ترین نوع ثبت شرکت در کشور آلمان جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد که برای شروع کار شخص متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت باید حداقل 25 هزار یورو هزینه کند. قالب این نوع شرکت دولتی بوده و باید حداقل5 نفر اعضا داشته باشد و کمترین سرمایه برای راه اندازی این نوع شرکت 50 هزار یورو است.

نوعی دیگر از ثبت شرکت در آلمان جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت ، تاسیس شعبه ای از شرکت کشور مبدا می باشد که در واقع می توان گفت شعبه ای آلمانی از شرکت اصلی در اروپاست. در این مورد جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت حداقل سرمایه در نظر گرفته نمی شود و تمامی حقوق شرکت وابسته به شرکت مادر در ایران است.

 

مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

 

شرکت های انعطاف پذیر نوع دیگری از شرکت ها جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت می باشند که توسط دو یا چند نفر اداره می شوند و از نظر نوع کسب و کار نیز می تواند هنر شخص یا مهارت خاص فردی یا ارائه ی خدمات باشد.

و در انتها شرکت های تجاری بازرگانی جهت مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت نیز هستند که توسط چند شریک طبق قرارداد خاصی اداره می شوند و این شرکت ها نیز گزینه خوبی برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت است.

 

 

سفارت آلمان در ایران :

آدرس : تهران ، خیابان فردوسی ، پلاک ۳۲۴-۳۲۰

تلفن : اطلاعات  39990000-021     -    ویزا  39991499-021     و    39991213-021

فکس : 39991860-021

 

 

ابر کلمات کلیدی :

ثبت شرکت در آلمان , ثبت شرکت در آلمان هزینه , ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت , ثبت شرکت در آلمانی , مدارک ثبت شرکت در آلمان , وکیل ثبت شرکت در آلمان , ثبت شرکت در فرانکفورت , انواع شرکت در آلمان , دریافت اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت , اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود , بهترین کشور اروپایی برای ثبت شرکت , مهاجرت به آلمان با ثبت شرکت , مهاجرت از طریق ثبت شرکت , مهاجرت از طریق ثبت شرکت به آلمان , ثبت شرکت در المان , مهاجرت به آلمان , اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/2

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط