071-۳۶۳۴۰۶۵۶

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

 

بسیاری از دانش آموزان آرزوی تحصیل در کانادا و در دانشگاه های معتبر و ممتاز این کشور را دارند. هیچ محدویتی برای تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم برای متقاضیان بین المللی تحصیل در کانادا در این کشور وجود ندارد و دانش آموزان می توانند برای تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم اقدام نمایند و در دانشگاه های برتر این کشور به تحصیل بپردازند.

 

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

 

شرایط تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

متقاضیان تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم باید 12 سال تحصیلی را گذرانده باشند و مدرک دیپلم را نیز اخذ کنند. از مهم ترین شرایط تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم معدل و ریزنمرات دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی است. زبان تحصیل در دانشگاه های کانادا انگلیسی است و متقاضی جهت تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم نیاز به مدرک زبان انگلیسی تافل یا آیلتس دارد. اگر متقاضی تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم مدرک زبان نداشته باشد می تواند در دوره های آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه شرکت کند که این امر حدودا یک الی دو ترم متقاضی تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم را عقب می اندازد.

 

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم – کالج

کالج ها در کانادا به تدریس رشته های فنی حرفه ای و علمی کاربردی می پردازند که متقاضیان تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم در این رشته ها می توانند برای این کالج ها درخواست دهند. زبان تحصیل در کالج های کانادا زبان انگلیسی است. دانشجویان باید حداقل نمره 6 آزمون آیلتس یا نمره 100 آزمون تافل را کسب کنند. دانشجو با تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم و فارغ التحصیلی از کالج های کانادا مدرک فارغ التحصیلی کالج را دریافت می کند.

 

تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم – دانشگاه

تحصیل پزشکی در کانادا با مدرک دیپلم

برای تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم در رشته های تحصیلی دیگر مانند پزشکی ، مهندسی ، روانشناسی و ... باید از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرید. متقاضی تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم در دانشگاه های کانادا باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی داشته باشد و معدل وی نیز حداقل 14 باشد. البته در بعضی از دانشگاه های برتر کانادا حداقل معدل 15 قابل قبول است.

 

هزینه تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

هزینه تحصیل در کانادا با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظر متفاوت است. ولی به طور میانگین متقاضی تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم در مقطع کارشناسی باید هزینه ای حدود 12000 تا 16000 دلار در سال پرداخت نماید. متقاضیان تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم که در حین تحصیل از معدل و نمرات خوبی برخوردار باشند می توانند از کمک هزینه تحصیلی استفاده نمایند.

 

دانشگاه های معتبر کانادا جهت تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

دانشگاه های معتبر کانادا جهت تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم

در زیر اسامی تعدادی از دانشگاه های برتر کانادا جهت تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم را مشاهده می نمایید.

University of Alberta

University of Calgary

University of Ottawa

University of Toronto

University of waterloo

University of western Ontario

Mc gill university

Mc master university

 

جزئیات بیشتر را در مقاله زیر بخوانید:

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

 

 

 

سفارت کانادا در ایران:

آدرس : تهران ، خیابان استاد مطهری ، خیابان شهید سرافراز ، پلاک 57

تلفن : 81520000-021

فکس : 88757054-021

 

 

 

ابر کلمات کلیدی :

تحصیل پزشکی در کانادا با مدرک دیپلم , ادامه تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم , تحصیل در کانادا با مدرک فوق دیپلم , ادامه تحصیل در کانادا با مدرک فوق دیپلم , مهاجرت تحصیلی با مدرک دیپلم , شرط معدل برای تحصیل در کانادا

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/19

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط