071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری یکی از پر طرفدارترین راه های گرفتن اقامت نیوزلند می­باشد و سالانه مورد استقبال زیادی قرار می­گیرد. مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری کمک می­کند که در اقتصاد رو به رشد این کشور مشارکت داشته باشیم. برای کسانی که به دنبال پیشرفت و اثر گذاری مثبتی هستند مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری فرصتی فوق العاده برای آن ها فراهم خواهد کرد.

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

 

شرایط مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

از شرایط مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری می­ توان به موارد زیر اشاره داشت:

- مهارت زبان انگلیسی 

- تکمیل فرم ویزای مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری .

- حداقل سه سال سابقه کار 

- شرایط سنی مناسب ( حداکثر 65 سال سن متقاضی باشد) .

- مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به مدت سه سال و عدم خارج کردن مبلغ سرمایه گذاری از نیوزلند .

- ارائه مبلغ 10 میلیون دلار نیوزلند .

- ساکن بود متقاضی مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به مدت 44 روز در هر دوسال اخر سرمایه گذاری یا 88 روز در دوره سه ساله ی سرمایه گذاری .

- تمام اعضای خانواده متقاضی مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری نیز باید مهارت زبان انگلیسی داشته باشند .

- انجام معاینات پزشکی و دریافت عدم سوء پیشینه از این کشور از مدارک لازمه جهت مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری می­باشد.

معاینات پزشکی توسط پزشکان مورد تایید اداره مهاجرت انجام می­پذیرد و متقاضیان مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری موظف هستند اوراق مربوط به معاینات پزشکی را ضمیمه پرونده مهاجرت خود کنند.

 

شرایط مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری قانون و مقررات خاص خود را دارد که متقاضیان مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری با تحلیل و بررسی شرایط خود برای سرمایه گذاری اقدام می­کنند. کشور نیوزلند سالانه میزبان متقاضیان زیادی برای ویزای تحصیلی و کاری و سرمایه گذاری می­ باشد.

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت به نیوزیلند از طریق سرمایه گذاری , مهاجرت به نيوزلند از طريق سرمايه گذاري , مهاجرت به نیوزلند با سرمایه گذاری , مهاجرت به نیوزلند از طریق خرید ملک , سرمایه گذاری در هلدینگ نیوزلند , مهاجرت به نیوزیلند , اقامت نیوزلند از طریق خرید ملک , مهاجرت به نیوزلند 2018 , خرید بیزینس در نیوزلند , شرایط مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/4

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر