071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

 

راه های بسیار زیادی برای اخذ اقامت فرانسه وجود دارند که در این بین مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی جزو یکی از بهترین روش ها می باشد. ازآنجایی که سایر روش های سرمایه گذاری ملزم به آوردن مقداری یا تمامی سرمایه ی شخص به کشور مقصد می باشند، ولی درروش مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی، اثبات تمکن مالی فرد در کشور خودش کفایت می کند یکی از روش های جذاب و به صرفه برای علاقه مندان مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی می باشد.
 

مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

 

شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

از شرایط احراز مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی اثبات در آمد ماهیانه برای هرخانواده به صورت زیر می باشد:

درآمد سرپرست خانواده برای خودش 3000 یورو

به ازای همسر1400 یورو

به ازای هر فرزند 750 یورو(زیر 18 سال)

 به عنوان مثال جهت مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی برای اقامت یک زوج  باید مبلغ زیر در حساب مالی ارائه گردد:
3000+1400=4400 یورو

که این امر جهت مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن
مالی از طریق سود حساب بانکی ، حقوق دریافتی ماهیانه ،اجاره نامه مغازه یا املاک ،هر نوع سود تجاری از شرکت ها یا بورس ها اثبات می گردد، بنابراین می توان گفت با داشتن هر یک از موارد ذکر شده بدون نیاز به انتقال سرمایه به فرانسه یا خرید ملک می توان به مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی رسید.

 

مدت زمان دریافت اقامت در مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

در روش مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی مدت زمان این ویزا برای شخص اصلی و همسر یک سال و برای زیر شاخه ها 5 سال می باشد و پس از این دوره اقامت والدین 5 ساله یا دائم می شود که بعد از آن می توان برای دریافت پاسپورت اقدام نمود.


مزایای مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

از مزایای روش مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی می توان به تمدید راحت آن اشاره نمود که به منظورتمدید اقامت از این طریق می توان اجاره نامه، مدارک بانکی دال بردریافت سود ماهانه ، سند املاک یا مغازه را به سفارت ارائه نمود و یا مدارک حساب بانکی خود در کشور فرانسه را که موجودی برابر با هزینه ی مورد نیاز خانواده به ازای یک سال(12 ماه) دارد ضمیمه کرد.
 از مزایای دیگر روش مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن
مالی عدم نیاز به اثبات تسلط به زبان خارجی و ارائه مدرک زبان  وقت اضافی برای گرفتن مدارک ،همچنین مهاجرت به صورت خانوادگی(فرزندان زیر 18 سال) می باشد که مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی را برای خانواده ها آسان می سازد.


سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فرانسه جهت مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

متقاضی مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی باید حداقل 10 میلیون یورو در بخش های صنعتی یا تجاری این کشورسرمایه گذاری نماید که این امر می تواند از طریق شخص و یا یک کمپانی صورت گیرد، در این صورت متقاضی مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی باید اثبات کند که حداقل 30 درصد از سرمایه شرکت متعلق به اوست و تمامی حقوق تصمیم گیری رای مسائل شرکت به او اعطا شده است.
متقاضیان مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن
مالی که تمایل دارند شرکت و فعالیت تجاری خود را دراین کشور ادامه دهند می توانند از طریق ویزای تجاری فرانسه اقدام نمایند.که در این صورت باید کارمندانی را ازاتباع فرانسوی استخدام کرده و حقوقی معادل با ماهیانه 2000 تا2500 یورو به آن ها بپردازند.همچنین پرداخت درست و به موقع مالیات امری مهم در کسب موفقیت در مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی و اخذ این نوع ویزاست.

 

انواع شرکت ها برای مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

انواع متفاوتی از شرکت در فرانسه وجود دارد که پیش از مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی و ثبت شرکت باید با آن ها آشنا شوید:

شرکت های یک نفره EURL

شرکت های خصوصی(حداقل سرمایه مشارکتی مورد نیاز 1 یورو) SARL

شرکت های عمومی(حداقل سرمایه مشارکتی 1 یورو اما بانک ها بیشتر از این مبلغ نیاز دارند) SA

شرکت های ساده محدود(حداقل سرمایه 37هزار یوروکه نصف آن باید پرداخت شود) SAS


که نوع فعالیت شرکت، اموال و دارایی و تاهل شخص در تعیین نوع حقوقی شرکت نقش دارند.ابر کلمات کلیدی :

تمکن مالی فرانسه , اقامت تمکن مالی فرانسه , تمکن مالی سفارت فرانسه , تمکن مالی برای ویزای فرانسه , تمکن مالی برای سفارت فرانسه , تمکن مالی ویزای تحصیلی فرانسه , اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه , تمکن مالی برای تحصیل در فرانسه , گواهی تمکن مالی سفارت فرانسه , اقامت فرانسه , راه های اقامت دائم در فرانسه , اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/27

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر