مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

 

اگر اشخاص در کشور خودشان از نظر سیاسی، جسمی یا روحی مورد شکنجه و آزار واذیت قرار گیرند و یا از لحاظ اعتقادات مذهبی و گرایشات دینی در معرض خطر قرار گیرند و جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی اقدام کنند؛ طبق کنوانسیون ژنو کشور مقصد موظف است تا زمان بر طرف شدن خطر جانی مکان خواب و نیازهای اولیه ی شخص را برآورده سازد، چرا که کشور ایتالیا به پذیرفتگان این کنوانسیون پیوسته است.


 

مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

 

امکانات رفاهی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

متقاضیان مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی ممکن است از راه های غیر قانونی خود را به کشور ایتالیا رسانده، یا از راه های قانونی و با ویزای شینگن وارد کشور شده و سپس به سفارت و کنسولگری این کشور درخواست پناهندگی دهند. که ابتدا فرم های مربوط به مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی را پر نموده و دلایل خود برای مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی را به طور کامل در آن توضیح می دهند و سپس مصاحبه ای کوچک با مامورین سفارت خواهند داشت که سوالاتی را از آن ها مطرح می نمایند و نتیجه ی تصمیمشان مدتی بعد اعلام می گردد که در صورت مثبت بودن و پذیرفته شدن شخص از حقوق زیر برخوردار خواهند بود:

- امکان استفاده از مراکز بهداشتی درمانی و امور پزشکی

- رفت و آمد در شهر به طور آزادانه

- حقوق ماهیانه برای غذا و خوراک و نیازهای اولیه

- امکان استفاده از محل زندگی تعیین شده توسط دولت

- در برخی گزینه های مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی شخص خود مشغول به کار شده و هزینه های خود را تامین می کند.خطرات مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

در صورت پذیرفته نشدن درخواست مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی شما از سمت دولت، متقاضی مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی چاره ای جز بازگشت به کشورش نخواهد داشت.
خطرات جانی و مالی رسیدن غیر قانونی به کشور ایتالیا بسیار بالاست و ارزش به خطر انداختن جان خودتان و خانواده را ندارد بنابراین هرگز به پیشنهاد دلالان اعتماد نکنید زیرا که قاچاچ انسان در سال های اخیر افزایش زیادی داشته است.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/07

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین