مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

 

طبق قوانین دولتی مهاجرت در کشور آلمان شما می توانید جهت مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی اقدام نمایید. می توان گفت زمانی با مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی و ویزای خود اشتغالی شما موافقت می شود که به حیطه و زمینه ی شغلی شما در آن کشور نیاز باشد یا طرح اقتصادی(بیزینس پلن) مناسبی ارائه نمایید، حتی اگر یک شغل عادی مانند تاسیس هایپر مارکت باشد بایستی تاثیرات مثبتی که در منطقه ی مد نظر به همراه دارد و حساب مالی قوی پشتوانه ی طرح جهت مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی در نظر گرفته شود.

 

مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

 

عوامل تاثیرگذار بر مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

_تجارب و سوابق کاری فرد متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

_مقدار سرمایه پشتوانه متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

_عملی شدن طرح ارائه شده ی شخص متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

_تاثیری که فرد متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی بر اقتصاد آن منطقه دارد 

_نو آوری و تازگی ایده ی داده شده جهت مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

_میزان تاثیر طرح بر استخدام و کار منطقه به منظور مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

_نیاز منطقه ای به آن شغل جهت مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی


در قوانین مهاجرت به آلمان از طریق خود اشتغالی تا قبل از سال 2012 باید 5 نفر آلمانی را استخدام می کردید تا بتوانید شرایط لازمه را داشته باشید، که این قانون برداشته و همچنین نیازی به دانستن زبان آلمانی ندارید می توان گفت هیچ زمان مهاجرت به آلمان از طریق خود اشتغالی به این آسانی نبوده است.

 

مراحل اخذ ویزای خود اشتغالی جهت مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

ابتدا برای مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی طرح توجیهی اقتصادی خود را ارائه می دهید و حساب بانکی پشتوانه ی طرح، همچنین هدفتان برای پیگیری و ادامه ی طرح را به سفارت اعلام می کنید. اگر با طرح شما موافقت و ویزا برای شما صادر گردید برای ثبت شرکت اقدام می کنید که در صورت نداشتن اقامت موقت این کشور طبق قوانین جاری این کشور نمی توانید حساب بانکی داشته و در نتیجه  جهت مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی ثبت شرکت نمایید بنابراین باید از یک شخص آلمانی کمک بگیرید که ما برای حل این مشکل راه حل مناسب به شما ارائه خواهیم نمود.مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

 

 

اگر فرد متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی دانشجوی یکی از دانشگاه های خوب دولتی که مورد تایید دولت آلمان می باشد بوده و یا به عنوان پژوهشگر شناخته شده و فارغ التحصیل شده باشد با تصمیم مستقیم سفارت و کنسولگری این کشور می تواند ویزای خود اشتغالی را جهت مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی بدون گذرندان مراحل ذکر شده ی قبلی دریافت نماید و مرتبط با رشته ی تحصیلی خود تحقیقات خود را در این کشور پیگیری نماید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/10/27

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین