071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص


اگر قصد دارید از روش مهاجرت به آلمان از طریق تخصص به این کشور مهاجرت نمایید نیاز به داشتن حداقل مدرک کارشناسی ازدانشگاه ها و موسسات مورد تایید کشور آلمان می باشید،همچنین تسلط به زبان آلمانی در سطح B1 که نشان دهنده ی توانایی شما در برقراری ارتباط است. مورد دیگر جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص داشتن سابقه ی کاری حداقل سه سال در زمینه ی رشته ی تحصیلی تان و درخواست برای نیروهای متخصص در رشته های مورد نیاز (رشته هایی که کمبود نیروی کار دارند مانند علوم طبیعی / ریاضی / مهندسی کامپیوتر و ... ) و یا رشته های خاص.مهاجرت به آلمان از طریق تخصص
 

 

اخذ ویزای کارفرما جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

طبق قوانین دولتی مهاجرت در کشور آلمان شما می توانید از طریق ویزای کارفرما به اقامت برسید. می توان گفت زمانی با ویزای کارفرمای شما جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص موافقت می شود که به حیطه و زمینه ی شغلی شما در آن کشور نیاز باشد یا طرح اقتصادی (بیزینس پلن) مناسبی ارائه نمایید. مهاجرت به آلمان از طریق تخصص حتی اگر یک شغل عادی مانند تاسیس هایپر مارکت باشد بایستی تاثیرات مثبتی که در منطقه ی مد نظر به همراه دارد و حساب مالی قوی پشتوانه ی طرح در نظر گرفته شود. اگر مایلید به منظور راه اندازی تجارت به این کشور مهاجرت کنید ، می توانید با هدف تاسیس مشاغل خود اشتغال، برای دریافت ویزای اقامت درخواست کنید. مدت اعتبار این ویزا 3 سال بوده و تا زمانی که تجارت تان موفق باشد می توانید این ویزا را تمدید نمایید.

برای اخذ این ویزا جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص می بایست شرایط زیر را داشته باشید:

- اثبات نمایید که به خدمات و یا حرفه ی ارائه شده ی شما در آلمان نیاز است

- سوابق و مدارک تجارب کاری پیشین شما در زمینه ی مد نظر

- مهاجرت به آلمان از طریق تخصص گردش حساب مالی و یا مانده حساب برای اثبات تمکن مالی شخص متقاضی

در صورتی که بتوانید حداقل مبلغ 250.000 یورو را در بخش هایی که نیاز به اشتغال زایی دارند در آلمان سرمایه گذاری کنید، از بسیاری از الزامات خود اشتغالی برای شما چشم پوشی می شود و نیازی به ارائه ان ها نخواهد بود.

در قوانین مهاجرت به آلمان از طریق تخصص توسط ویزای کارفرما برای کارفرمایان تا قبل از سال 2012 باید 5 نفر آلمانی را استخدام می کردید تا بتوانید شرایط لازمه را داشته باشید ،که این قانون برداشته و همچنین نیازی به دانستن زبان آلمانی ندارید می توان گفت هیچ زمان مهاجرت به آلمان از طریق خود اشتغالی به این آسانی نبوده است. همچنین متقاضیان مهاجرت به آلمان از طریق تخصص که به عنوان شغل آزاد در این کشور مشغول به کار هستند می توانند جهت دریافت اجازه نامه با عنوان خود اشتغال درخواست دهند. افراد تحت عنوان شغل آزاد آن دسته افراد هستند که با حرفه های سنتی که ” حرفه کاتالوگی ” نامیده می شوند و شامل افراد خود اشتغالی می شود که در زمینه های علوم , مهندسی , هنر , حرفه های نویسندگی یا تدریس می شود و یا افرادی که دارای حرفه های خاص هستند که شامل دکتر , دندان پزشک یا وکیل می باشد.

 

اخذ ویزای کاری آلمان(blue card)  جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

متقاضیان کار در آلمان جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص که از طریق پیشنهاد کاری(job offer) یا ویزای جست و جوی کار وارد این کشور می شوند می توانند از طریق اخذ بلو کارت در این کشور مانده و اقامت دائم آلمان را از طریق مهاجرت به آلمان از طریق تخصص به دست آورند. این روش که با الهام از گرین کارت آمریکا و پرچم اتحادیه اروپا که به رنگ آبی است کارت آبی نامیده شد؛ جذب نیروهای متخصص غیر اروپایی که در کشور با کمبود نیروی کاری آن ها مواجه هستند می باشد و در واقع می توان گفت در بلو کارد کارفرمایان ملزم به پیشنهاد کار به یک فرد آلمانی برای پست های خالی نبوده و می توانند به طور مستقیم به متخصصین خارجی که به دنبال مهاجرت به آلمان از طریق تخصص هستند؛ پست مد نظر را محول کنند.

شخص باید جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص قرارداد کاری با یک کارفرمای آلمانی را به سفارت ارائه داده و در این قرارداد حداقل درآمد سالانه 45.000 یورو باشد ، متخصصین و نیروهایی که در لیست مشاغل مورد نیاز قرار دارند می توانند با حقوق 35.000 یورو در سال نیز برای اخذ کارت آبی جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص اقدام نمایند.

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص


نیروی مورد نیاز جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

- مهندس مکانیک
- مهندس فناوری اطلاعات
_مهندس خودرو و فلزات
_مهندس برق
_مهندس جوش
_مهندس الکترونیک
_مهندس ساختمان
_مهندسی اتوماسیون صنعتی
_ارتوپدی
_رباتیک
_لوکوموتیورانی
_سنک تراشی
_توانبخشی
_برنامه نویسی
_بهداشت و درمان
_پرستاری

_ارتوپدی
_ردیابی خودرو

 

 

سفارت آلمان در ایران :

آدرس : تهران ، خیابان فردوسی ، پلاک ۳۲۴-۳۲۰

تلفن : اطلاعات  39990000-021     -    ویزا  39991499-021     و    39991213-021

فکس : 39991860-021

 

 

ابر کلمات کلیدی :

تخصص در آلمان , مهاجرت به آلمان از طریق تخصص پزشکی , مهاجرت به المان از طریق تخصص , مهاجرت به آلمان از طریق تخصص پرستاری , مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آرایشگری , مهاجرت به المان با تخصص , لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2018 , مهاجرت به آلمان با مدرک فنی حرفه ای , بهترین مشاغل در آلمان , تخصص پزشکی در آلمان , تخصص دندانپزشکی در آلمان , تخصص داروسازی در آلمان , تخصص پوست در آلمان , تخصص قلب در آلمان , تخصص دامپزشکی در آلمان , فلوشیپ پزشکی در المان , شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تخصص , ویزای تخصص آلمان , مهاجرت با مدرک آرایشگری به آلمان , تخصص پزشكي در آلمان , تحصیل تخصص در آلمان , تخصص دندانپزشكي در آلمان , بورسیه تخصص پزشکی در آلمان , تخصص دامپزشکی در المان

 

 

تاریخ ویرایش مطلب 1402/2/28

 

بهرام قلی پور
مهندس کامپیوتر ۰۹۳۰۵۲۹۹۷۱۰ برامهلجرت

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط