071-۳۶۳۴۰۶۵۶

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان

 

انگلستان از لحاظ اقتصادی و رفاهی در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد که این امر توجه بسیاری از افراد را برای مهاجرت به خود جلب می­کند. افراد علاقه­مند به مهاجرت به کشور انگلستان از راه های مختلفی می­توانند اقدام کنند، ضمن اینکه بهترین و راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان برای متقاضیان مختلف بنا بر شرایط و موقعیت افراد متفاوت است. ممکن است افراد از روش­های مختلف تحصیل، ازدواج، سرمایه گذاری، کار برای مهاجرت اقدام کنند و تعریف راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان از دید هر فردی متفاوت باشد.

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان - ویزای تحصیلی

در بررسی راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان باید گفت ویزای تحصیلی روش مناسب برای کسانی که سرمایه کافی برای سرمایه­گذاری ندارند و اینکه نمی­توانند دعوتنامه کاری داشته باشند. افرادی که در این کشور در یک مقطع تحصیل کرده­اند پس از اتمام تحصیل می­توانند ویزای تحصیلی خود را با یافتن شغل به ویزای کار تبدیل کرده و پس از آن برای اقامت دائم درخواست دهند. مدرکی که از دانشگاه انگلیس اخذ شده باشد برای نهادهای دولتی و دانشگاه­ها در همه نقاط جهان ارزش خاص خود را دارد. همچنین اگر یکی از اهداف اصلی ادامه تحصیل برای به دست آوردن شغل مناسب و به طبع آن مهاجرت باشد بدون شک انگلستان یکی از مناسب­ترین گزینه­ هاست و این روش می تواند راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان باشد. به عنوان مثال امکان دارد که فرد سرمایه گذار و کسی که از نظر مالی در سطح بالایی قرار دارد؛ راحت ترین راه مهاجرت ، مهاجرت از طریق سرمایهگذاری می باشد و کسی که نمرات بالا، رزومه علمی قوی و یا مقاله معتبر علمی دارد به راحتی می تواند از روش تحصیلی به انگلستان مهاجرت کنند.

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان - ویزای ازدواج

ازدواج با فردی که اقامت انگلستان را دارد راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان است و بعد از مدت زمانی که قانون معین کرده با ارائه مدرک دال بر زوجیت و شهروندی می­تواند برای اقامت دائم اقدام کند. این ویزا شرایط سنی بالا 18 سال را دارد. و فرد باید تمکن مالی بنا بر توانایی پرداخت هزینه های همسر خود را ارائه دهد. متقاضی برای اخذ ویزا در مرحله اول باید شرط داشتن حداقل حقوق را اثبات کند که در حال حاضر سالیانه 18600 پوند برای زوج بدون بچه است. اثبات این درآمد از راه­های مختلفی از قبیل داشتن وجه نقد در بانک و داشتن کار آزاد و یا استخدام بودن امکان پذیر است. قابل ذکر است که مقررات و شرایط در رابطه با توانایی مالی پیچیده است و هر پرونده به صورت مجزا مورد بررسی قرار می­گیرد.

ضمن اینکه طرفین باید ثابت کنند رابطه آن­ها واقعی بوده و هدف از ازدواج گرفتن اقامت کشور انگلستان نیست.

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان - ویزای کار

ویزای کار برای افرادی که بدون پرداخت پول یا از دست دادن سرمایه می­خواهند به انگلستان مهاجرت کنند، راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان و در عین حال مشکل است که باید یک دعوتنامه کاری داشته باشند و بعد از گذراندن مدت زمان 3 الی 4 سال و با پرداخت مالیات در این مدت حضور در کشور انگلستان برای اقامت دائم اقدام کنند.

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان - ویزای سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان برای کسانی که قصد تاسیس شرکت در خاک انگلستان را دارند می باشد. و کشور انگلستان دو طرح سرمایه گذاری 200 هزار پوندی و 2 میلیون پوندی را در اختیار متقاضیان قرار داده است که باید در یکی از بانک­های انگلستان یا بانک مورد تایید کشور انگلستان و قابل انتقال باشد. برای افرادی که در کشور انگلستان تحصیل کرده اند یا در حال تحصیل می باشند مبلغ سرمایه گذاری به 50 هزار پوند کاهش پیدا می­کنند.

ویزای ثبت شرکت نیازمند مدرک زبان است.

 

راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان

 

تمام مطالب مربوط به هر کدام از راه­ها و شرایط مهاجرت به انگلستان به طور جداگانه در مقاله­ های مربوطه بیان شده است. با مراجعه به این مقالات می توانید راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان را با توجه به شرایط خود برگزینید.

 

ابر کلمات کلیدی :

آسان ترین راه مهاجرت به انگلستان , ساده ترین راه مهاجرت به انگلیس , راحت ترین راه مهاجرت به انگلیس , آسان ترین راه مهاجرت به انگلیس , کم هزینه ترین راه مهاجرت , سریع ترین روش مهاجرت , مهاجرت غیر قانونی به انگلستان

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/6

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر