به علت شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی امکان مراجعه حضوری نیست.
۰۹۰۳۹۰۸۱۲۰۱ جمعه ها نیز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

مهاجرت از طریق آرایشگری

 

مهاجرت از طریق آرایشگری راهی است که توسط آن می توان به بعضی کشورها وارد شد و کار کرد و حتی اقامت آن کشور را به دست آورد. در این مقاله مهاجرت از طریق آرایشگری به کشورهای مختلف را بررسی می کنیم.

 

مهاجرت از طریق آرایشگری

 

شرایط مهاجرت از طریق آرایشگری

مهاجرت از طریق آرایشگری در واقع تخصص محسوب می شود. بعضی کشورها از مهاجرت متخصصان به کشورشان استقبال می کنند. مهاجرت از طریق آرایشگری، مهاجرت از طریق تخصص است. برای مهاجرت از طریق آرایشگری نیاز به مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری دارید. شرایط دیگری برای مهاجرت از طریق آرایشگری نظیر سن ، سابقه کار، پیشنهاد کاری و ... وجود دارد که برای موفقیت در مهاجرت از طریق آرایشگری لازم است.

 

بهترین کشور برای مهاجرت آرایشگران

کشورهایی که از مهاجرت از طریق آرایشگری استقبال می کنند شامل استرالیا و کانادا می شوند. در این کشورها مهاجرت از طریق تخصص، به مهاجرت از طریق اسکیل ورکر معروف است. استرالیا و کانادا برنامه این برنامه را به صورت سیستم امتیازدهی انجام می دهند. در این سیستم فاکتورهای مختلفی وجود دارد که امتیاز مخصوص به خود را دارد. در ادامه شرایط مهاجرت از طریق آرایشگری در هر دو کشور استرالیا و کانادا بررسی می کنیم.

 

مهاجرت از طریق آرایشگری به استرالیا

امتیازدهی برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر استرالیا برای مهاجرت از طریق ارایشگری به فاکتورهای سن، مدرک زبان، سابقه کار، مدرک تحصیلی و سابقه کاری مرتبط با مدرک تحصیلی بستگی دارد. مجموع امتیاز این فاکتورها 100 امتیاز است که برای مهاجرت از طریق آرایشگری به حداقل 60 امتیاز احتیاج دارید. اقامتی که با مهاجرت از طریق آرایشگری کسب می شود، اقامت دائم استرالیا است.

 

مهاجرت از طریق آرایشگری به کانادا

برنامه اسکیل ورکر کانادا برای مهاجرت از طریق آرایشگری نیز توسط سیستم امتیازدهی انجام می گیرد با این تفاوت که شامل دو مرحله است. فاکتورهای موثر بر امتیازات همان سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان، سابقه کار و سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی هستند که مجموع امتیاز آنها 100 می شود. برای مهاجرت از طریق آرایشگری به کانادا باید حداقل 67 امتیاز کسب کنید. بعد از آن وارد مرحله دوم می شوید. در مرحله دوم نیز فاکتورهای دیگری وجود دارد که برای موفقیت در مهاجرت از طریق آرایشگری باید امتیاز لازم را بگیرید.

 

مهاجرت از طریق آرایشگری به سایر کشورها

مهاجرت از طریق آرایشگری در سایر کشورها تحت برنامه اسکیل ورکر وجود ندارد. آرایشگران برای مهاجرت از طریق آرایشگری به سایر کشورها باید پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشور داشته باشند. با داشتن دعوتنامه و قرارداد کاری، مهاجرت از طریق آرایشگری به سایر کشورها نیز امکان پذیر است. البته به مدرک آرایشگری فنی و حرفه ای نیز جهت مهاجرت از طریق آرایشگری احتیاج دارید.

 

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت از طریق آرایشگری به ترکیه , مهاجرت از طریق مدرک آرایشگری , مهاجرت از طریق حرفه آرایشگری , مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری , مهاجرت به کانادا از طریق آرایشگری , مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری , مهاجرت به کانادا از طریق مدرک آرایشگری , مهاجرت به کانادا از طریق تخصص آرایشگری , مهاجرت به استرالیا از طریق مدرک آرایشگری , مهاجرت با مدرک آرایشگری به آلمان ، آرایشگری در اتریش

 

 

تاریخ ویرایش مطلب 1399/10/1

 

 

حامد کفشدار
سلام برای اقامت در اتریش از طریق کار اریشگری چقدر هزینه ویزامیشود ممنون

هادی آزمون
من34سال سن داذم و 15ساله در حال کار آرایشگری هستم و مدرک فنی وحرفه ای هم دارم خواستم بدونم چه شرایطی برای اومدندیگه نیاز دارم

اشکان موسی پور
با سلام میخواستم بدونم که در کشور آلمان برایه کارورزان آرایشگرهم کاری هس که بتونن هم یه درآمدی برایه امرار معاش داشته باشن و هم کار آموزی کنن؟

معصومه یوسفی
با سلام ..همسر من ۳۴سالشه و ۱۵سال پیش مدرک آرایشگری رو گرفته و مشغول کاره به صورت حرفه ای..و ۱۴سال سابقه بیمه داره..خودمم لیسانس فناوری اطلاعات دارم.یه پسر دو ساله هم داریم.خواستم ببینم ما می تونیم واسه کار و اقامت یا مهاجرت اقدام کنیم و مورد قبول کدوم کشوره و شانس بیشتری واسه تایید شدن داریم..ممنونم

موسسه حقوقی اینده سازان مهر : سلام و درود. لطفا جهت بررسی و راهنمایی دقیق تر با موسسه تماس بگیرید.


حميد رنجبر
امتيازهاي ارايشكري دراستراليا شامل جه جيزهاي ميشه .ممنون.

موسسه حقوقی آینده سازان مهر : سلام و درود. این حرفه برای آرایشگرهای خانم سالانه به طور میانگین 34450 دلار استرالیا و برای آقایان سالانه 44350 دلار استرالیا درآمد خواهد داشت. در ایالت های مختلف این کشور، قوانین و شرایط متفاوتی جهت بهره مندی از مزایا وجود دارد. برخی از این مزایا عبارت اند از: استفاده از حقوق شهروندی، درخواست اقامت دائم، درخواست اسپانسرشیپ خانواده از دولت، بیمه و امکان کار در دیگر ایالت ها با استفاده از مدارک و سوابق کاری.


حميد رنجبر
امتيازهاي ارايشكري دراستراليا شامل جه جيزهاي ميشه .ممنون.

حميدرنجبر
فاكتورهاي كاري ارايشكر در استراليا هر كدام داراي جند امتياز هستند

حميد رنجبر
امتيازهاي ارايشكري دراستراليا شامل جه جيزهاي ميشه .ممنون.

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر