دفتر مهاجرتی شیراز

 

دفتر مهاجرتی شیراز ، موسسه حقوقی آینده سازان مهر ارائه دهنده خدمات در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل ، با داشتن کارشناسان و مشاوران زبردست آماده خدمت رسانی به منظور امور مهاجرت می باشد. مهاجرت به خارج از کشور و در هر کشوری قوانین و شرایط مخصوص به خود را دارد که شرکت مهاجرتی شیراز، موسسه حقوقی آینده سازان مهر در این وب سایت به توضیح آنها پرداخته است. شما عزیزان جهت مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز می توانید با ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

در این مقاله قصد داریم مطالب کلی در رابطه با انواع مهاجرت را برای شما عزیزان توضیح دهیم تا با آگاهی کامل تصمیم به مهاجرت به کشور دلخواه خود بگیرید.

 

دفتر مهاجرتی شیراز

 

مهاجرت از طریق تحصیل

تحصیل در دانشگاه های بین المللی طرفداران بسیاری دارد. البته ممکن است همه ی دانشگاه های بین المللی دانشجوی خارجی پذیرش نداشته باشند ولی با سپردن کار به موسسه حقوقی آینده سازان مهر، دفتر مهاجرتی در شیراز ، نگران این امر نباشید. اگر از معدل خوبی برخوردار باشید و همچنین با داشتن شرایط دیگر از جمله سن ، مدرک زبان و ... می توانید مهاجرت تحصیلی به بیشتر کشورها را برگزینید. برای درخواست مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز در زمینه مهاجرت از طریق تحصیل می توانید فرم مربوطه در صفحه اصلی را تکمیل نمایید.

 

مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق کار نیز طرفداران بسیاری دارد. به دلیل شرایط مطلوب کار و اشتغال در بیشتر کشورها هر ساله متخصصان زیادی مخصوصا به کشورهای اتحادیه اروپا سفر می کنند. شرط اصلی مهاجرت کاری در بیشتر کشورها داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمای همان کشور است. متخصصان نیز با داشتن شرایط لازم و معرفی شده توسط کشورها می توانند مهاجرت کاری داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت از طریق کار با شرکت مهاجرتی در شیراز، موسسه حقوقی آینده سازان مهر تماس بگیرید. همچنین می توانید فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز را پر کنید.

 

 

موسسه حقوقی آینده سازان مهر

 

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

نوع دیگری از مهاجرت به سایر کشورها ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در آن کشور است. سرمایه گذاری می تواند به صورت ثبت شرکت ، خرید سهام، سپرده بانکی، خرید ملک و ... باشد. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری روش بسیار خوبی است که در اکثر موارد اقامت دائم آن کشور را به دست می دهد. اما سرمایه گذاری ریسک فراوانی دارد و به این منظور باید با متخصصان و کارشناسان خبره این امر مشورت کنید. برای درخواست مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز و در زمینه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فرم مربوط به مشاوره در صفحه اصلی را تکمیل کنید تا با شما تماس گرفته شود.

 

برای مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز می توانید فرم درخواست مشاوره رایگان در قسمت بالا را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

جهت مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز به صورت آنلاین ، همه روزه و از ساعت 8 الی 17 از طریق سامانه گفتگوی آنلاین با پشتیبانی سایت (آیکون ظاهر شده در سمت راست پایین صفحه) اقدام نمایید.

همچنین برای مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز به صورت حضوری نیز می توانید از ساعت 8 الی 20 و از شنبه تا پنج شنبه به موسسه حقوقی آینده سازان مهر به آدرس خیابان ملاصدرا ، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه ، طبقه 3 ، واحد 5 مراجعه نمایید.

 

 

ابر  کلمات کلیدی :

شرکت مهاجرتی شیراز , دفتر مهاجرتی در شیراز , شرکت مهاجرتی در شیراز , مشاوره رایگان مهاجرت در شیراز , مهاجرت تحصیلی , مهاجرت کاری , سرمایه گذاری در خارج , کار در خارج , تحصیل در خارج , دفتر مهاجرتی شیراز , دفتر مهاجرت دانشجویی شیراز , دفتر مهاجرتی استرالیا شیراز , بهترین دفاتر مهاجرتی در شیراز , دفتر مهاجرت به قطر در شیراز , مهاجرت به انگلیس در شیراز , شرکت های مهاجرتی شیراز , شرکت های مهاجرتی در شیراز , مشاوره رایگان مهاجرت به استرالیا , مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا , مشاوره رایگان مهاجرت تحصیلی , مشاوره حضوری رایگان , مهاجرت هزینه مشاوره مهاجرت , مشاوره مهاجرت رایگان , مشاوره رایگان مهاجرت , موسسه مهاجرتی شیراز , موسسه حقوقی مهاجرت , لیست دفاتر مهاجرتی شیراز

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/03/29

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین