071-۳۶۳۴۰۶۵۶

تابعیت و اقامت در ترکیه

 

تابعیت و اقامت در ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مقررات مربوط به استفاده از قانون تابعیت و اقامت در ترکیه اخیرا اصلاح شده است. مطابق با مقررات جدید تابعیت و اقامت در ترکیه، خارجیانی که حداقل بتوانند یکی از گزینه های سرمایه گذاری زیر را برآورده کنند، می توانند در سال 2019 برای خود و خانواده هایشان شهروندی ترکیه  (TC) و تابعیت و اقامت در ترکیه را دریافت کنند:

* گزینه (A) برای دریافت تابعیت و اقامت در ترکیه: سرمایه گذاری ملکی (املاک و مستغلات) حداقل برای 250 دلار، در شرایطی که ملک سرمایه گذاری حداقل تا 3 سال آینده به فروش نرسد، تعیین می شود.

* گزینه (B) برای دریافت تابعیت و اقامت در ترکیه: نیاز به سپرده  500 دلار به صورت نقدی (یا ارزش برابر در لیر ترکیه) به مدت حداقل 3 سال در یکی از بانک های ترکیه دارد.

* گزینه (C) برای دریافت تابعیت و اقامت در ترکیه: نیاز به سرمایه گذاری ثابت، سرمایه حداقل 500 هزار دلار (یا ارزش برابر در لیر ترکیه) می باشد. این سرمایه گذاری توسط وزارت صنایع و تکنولوژی تأیید خواهد شد.

* گزینه (D) برای دریافت تابعیت و اقامت در ترکیه: اخذ تابعیت و اقامت در ترکیه را می توان اوراق قرضه دولتی را به مدت حداقل 3 سال خریداری و نگهداری کرد. و این سرمایه گذاری توسط وزارت خزانه داری و دارایی تأیید خواهد شد.

* گزینه (E) برای دریافت تابعیت و اقامت در ترکیه: پیش بینی می کند که در صورت سرمایه گذاری در اعتبار سرمایه گذاران واقعی املاک در ترکیه، ممکن است تابعیت و اقامت در ترکیه را بدست آورید یا سهام سرمایه گذاری را با حداقل مبلغ 500 هزار دلار آمریکا خریداری کنید.

این بدان معنی است که شما می توانید تابعیت و اقامت در ترکیه را برای خودتان و همچنین اعضای خانواده تان شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال (شامل 18 ساله) با ادامه یکی از گزینه های سرمایه گذاری ذکر شده بر اساس انتخاب خود، هنگامی که شرایط مورد نیاز به درستی انجام شود، بدست آورید.

 

تابعیت و اقامت در ترکیه

 

مدت زمان اخذ تابعیت و اقامت در ترکیه

در صورتی که تمام مدارک تابعیت و اقامت در ترکیه آماده و به درستی تدوین شده باشد و کارهای قبل و بعد از سرمایه گذاری درست انجام شده باشد و تمام جوانب کار سنجیده شده باشد، معمولا بین 3-6 ماه طول می کشد تا تابعیت و اقامت در ترکیه و شهروندی ترکیه و پاسپورت ترکیه برای متقاضی اصلی (سرمایه گذار) و سایر اعضای خانواده دریافت شود. قانون جدید کل دوره برای به دست آوردن تابعیت و اقامت در ترکیه برای همه اعضای خانواده در سال 2019 را به حداقل 60 روز کاهش داده است.

 

مزایای تابعیت و اقامت در ترکیه

* اخذ تابعیت و اقامت در ترکیه پس از بررسی پیش زمینه به همراه شهروندی ترکیه و پاسپورت به سرعت در عرض 3-6 ماه

* می توانید یک سرمایه گذاری جامع با درآمد منظم داشته باشید و در عین حال می توانید یکی از محبوب ترین ملک های جهان را بدست آورید.

* ویزای رایگان سفر برای 148 کشور

* بدون نیاز به حداقل اقامت

* مالکیت یکی از بهترین 30 پاسپورت جهان

* گذرنامه ترکی دارای 10 سال اعتبار است و برای زندگی قابل تجدید است

* خدمات رایگان برای زندگی برای همه اعضای خانواده شامل خدمات پزشکی

* ترکیه اجازه می دهد اقامت دوگانه باشد

* بدون خدمات نظامی مورد نیاز برای متقاضیان TCBI

* شامل برنامه های بازنشستگی

* ارائه آموزش رایگان و برنامه های بازپرداخت دانشگاه

* دسترسی بدون ویزا به اتحادیه اروپا، 26 کشور منطقه شینگن در آینده

* یکی از بهترین آب و هوا در جهان در طول سال

- امکانات آموزشی عالی

- کشور مسلمان که محیط دموکراتیک و امن برای خانواده فراهم می کند

- کشور اوراسیا با مهمان نوازی و استقبال گرم از مسافران خارجی

- کیفیت بالای زندگی

 

دره پروانه

 

* موسسه حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر در زمینه حقوق تابعیت و اقامت در ترکیه و مسائل مربوط به آن شرکت پیشرو در زمینه حقوق قانونی هست. از آنجا که این برنامه در ابتدا در سال 2017 معرفی شد، ما از طریق سرمایه گذاری (TCBI) عزیزان را در مورد تابعیت و اقامت در ترکیه توصیه می کنیم. ما تجربه قانونی تابعیت و اقامت در ترکیه را داریم و نیازهای ویژه شما را درک می کنیم ازین جهت به شما و خانواده تان توصیه می کنیم تا به TCBI دست یابید.

* ما تمام اقدامات لازم را انجام می دهیم و تمام تلاش خود را برای همه مشتریان خود بسته به نوع انتخاب شما برای سرمایه گذاری برای به دست آوردن تابعیت و اقامت در ترکیه انجام می دهیم.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

تحصیل در ترکیه

 

 

 

سفارت ترکیه در ایران:

آدرس : تهران، خیابان فردوسی، چهارراه استانبول

تلفن : اطلاعات  33111202-021    -    ویزا  33118997-021    و    35951100-021

فکس : 33117928-021

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/4/9

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط