به علت شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی امکان مراجعه حضوری نیست.
۰۹۰۳۹۰۸۱۲۰۱ جمعه ها نیز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

کالج زبان انگلیسی در ترکیه

 

 

بسیاری از متقاضیان تحصیل در ترکیه باید در دوره های زبان انگلیسی در کالج های ترکیه شرکت کنند. البته این اجبار برای متقاضیانی است که تمایل دارند در رشته های تحصیلی که به زبان انگلیسی در این کشور تدریس می شوند، تحصیل کنند و مدرک زبان انگلیسی ندارند. در این صورت باید قبل از شروع تحصیل در دانشگاه ها، در کالج زبان انگلیسی در ترکیه شرکت کرده و مدرک زبان انگلیسی تافل، آیلتس و SAT را برای ارائه به دانشگاه دریافت نمایند.

به عبارت دیگر دانشگاه های ترکیه به دانشجویان بین المللی که تمام شرایط تحصیل در این کشور را داشته باشند و فقط مدرک زبان انگلیسی ندارند، فرصتی یک ساله قبل از شروع سال تحصیلی در دانشگاه اعطا می کند تا مدرک زبان انگلیسی خود را با شرکت در کالج های این کشور دریافت نمایند.

برای اطلاع از جزئیات تحصیل در دوره های کالج زبان انگلیسی در ترکیه با ما همراه باشید.

 

هزینه کالج زبان انگلیسی در ترکیه

 

شرایط کالج زبان انگلیسی در ترکیه

برای تحصیل در دوره های کالج زبان انگلیسی در ترکیه شرایط خاصی در نظر گرفته نشده است و همه ی افراد بدون هیچ محدودیتی می توانند در اکثریت این کالج ها شرکت کنند. فقط برخی از کالج ها ممکن است شرایط سنی داشته باشند و بیشتر این کالج ها تا سن 63 سال را نیز پذیرش می کنند. مدت زمان تحصیل در کالج زبان انگلیسی در ترکیه نیز با توجه به سطح متقاضی در زبان انگلیسی تعیین می گردد. در رابطه با اقامت ترکیه از طریق کالج زبان نیز باید گفت که فقط در صورت تحصیل به زبان ترکی می توانید اقامت تحصیلی این کشور را دریافت نمایید.

 

هزینه کالج زبان انگلیسی در ترکیه

در رابطه با هزینه دوره های کالج زبان انگلیسی در ترکیه باید گفت که این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع کالج و مدت زمان دوره ی زبان انگلیسی از جمله ی این عوامل هستند. به طور متوسط می توان هزینه تحصیل در دوره های زبان انگلیسی در کالج های ترکیه را بین 1000 تا 2000 لیر برای هر ترم 2 تا 3 ماهه تخمین زد. به عنوان مثال هزینه دوره زبان انگلیسی در آکادمی کمبریج ترکیه 1340 لیر در هر ترم می باشد.

 

بهترین کالج های زبان انگلیسی در ترکیه

و اما سوال دیگر بسیاری از متقاضیان تحصیل در ترکیه در رابطه با بهترین کالج های ارائه دهنده ی دوره های زبان انگلیسی در این کشور می باشد. از معتبر ترین و محبوب ترین کالج ها و آموزشگاه های زبان انگلیسی در ترکیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آکادمی کمبریج
  • دانشگاه بغازیچی
  • دانشگاه استانبول
  • دانشگاه فنی استانبول
  • دانشگاه فنی خاورمیانه استانبول
  • دانشگاه گالاتاسرای
  • دانشگاه مرمره

 

جزئیات بیشتر را در مقاله زیر بخوانید:

 

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

 

 

 

 

تاریخ درج مطلب 1400/2/26

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط