071-۳۶۳۴۰۶۵۶

همایش رایگان تحصیل در ترکیه

 

تحصیل در ترکیه طرفداران زیادی دارد و اخذ پذیرش از دانشگاه های ترکیه و همچنین اخذ بورس تحصیلی رایگان در ترکیه با سپردن کار به موسسه حقوقی آینده سازان مهر به راحتی قابل انجام است. موسسه حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر در تاریخ 20 خرداد ماه 1398 اقدام به برگزاری همایش رایگان تحصیل در ترکیه برای علاقه مندان به تحصیل در این کشور نمود. در همایش رایگان تحصیل در ترکیه جزئیات بورس تحصیلی رایگان در ترکیه، نمایندگی مستقیم کالج بزرگ ICDL در ترکیه ، گرفتن خوابگاه دولتی در ترکیه و گذراندن دوره آیلتس در ترکیه مورد بررسی قرار گرفت که در ادامه به ذکر مختصری از آنها می پردازیم. 

 

همایش رایگان تحصیل در ترکیه

 

بورس تحصیلی رایگان در ترکیه

بورس تحصیلی رایگان در ترکیه توسط دولت تامین می شود و به دانشجویان برتر و ممتاز در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا اعطا می گردد. بورس تحصیلی رایگان در ترکیه جهت پیگیری برنامه های بلندمدت یا کوتاه مدت و تحصیل یا تحقیق و پژوهش در دانشگاه های برتر ترکیه به دانشجویان برجسته تعلق می گیرد.

مراحل اخذ پذیرش بورس تحصیلی رایگان در ترکیه ابتدا ثبت نام در سایت www.turkiyeburslari.gov.tr و گزینش بر اساس معیارهای خواسته شده و سپس مصاحبه حضوری یا اینترنتی می باشد. شرایط سنی برای اخذ بورس تحصیلی رایگان در ترکیه در مقطع کارشناسی حداقل 22 سال، در مقطع کارشناسی ارشد حداقل 30 سال و در مقطع دکترا حداقل 36 سال است. معدل نیز در اخذ بورس تحصیلی رایگان در ترکیه حائز اهمیت است که به این منظور باید معدل مقطع فوق دیپلم حداقل 12، معدل مقطع لیسانس حداقل 14، معدل مقطع فوق لیسانس حداقل 15، معدل مقطع دکترا حداقل 15 و معدل برای تحصیل در رشته های پزشکی حداقل 18 باشد.

بورس تحصیلی رایگان در ترکیه همان طور که پیداست کاملا رایگان است و حتی نیاز به آزمون ورودی و مدرک زبان نیز ندارد. در صورت پذیرفته شدن در بورس تحصیلی ترکیه تمامی هزینه های تحصیل، خوابگاه، بیمه درمانی رایگان خواهد بود و حقوق ماهیانه نیز به شما پرداخت می گردد.

کمک هزینه ای که با اخذ بورس تحصیلی رایگان در ترکیه به دانشجویان هر مقطع به صورت ماهیانه پرداخت می گردد عبارت است از:

- مقطع کارشناسی 700 لیر

- مقطع کارشناسی ارشد 950 لیر

- مقطع دکترا 1400 لیر

فعالیت های پژوهشی 3000 لیر

 

همایش رایگان تحصیل در ترکیه

 

نمایندگی مستقیم کالج بزرگ ICDL در ترکیه

اگر علاقه مند به تحصیل زبان انگلیسی در ترکیه هستید، موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه ای چندین ساله نمایندگی مستقیم کالج بزرگ ICDL در ترکیه است و دارای موفقیت های چشمگیری در امر اعزام دانشجو به ترکیه جهت تحصیل در کالج بزرگ ICDL در ترکیه می باشد. تحصیل در ترکیه در دوره ی زبان انگلیسی روش بسیار مناسبی برای اخذ اقامت ترکیه است. هزینه شهریه ی کالج بزرگ ICDL در ترکیه برای تحصیل در دوره های ICDL  در شهر آنتالیا حدود 750 تا 850 لیر و در شهر استانبول حدود 900 تا 1000 لیر در ماه است. هزینه ی خوابگاه نیز ماهیانه حدودا 200 لیر می باشد. ثبت نام در کالج بزرگ ICDL در ترکیه به سرعت انجام شده و کمتر از یک هفته طول می کشد. برای ثبت نام در کالج بزرگ ICDL در ترکیه کافی است کپی پاسپورت و یک قطعه عکس را به موسسه حقوقی آینده سازان مهر که نمایندگی مستقیم کالج بزرگ ICDL در ترکیه می باشد تحویل دهید تا پذیرش شما در کالج بزرگ ICDL در ترکیه در اسرع وقت انجام گردد.

 

 

گرفتن خوابگاه دولتی در ترکیه

بیشتر دانشگاه های ترکیه خوابگاه نیز برای دانشجویان ارائه می کنند. البته به غیر از خوابگاه دانشگاه خوابگاه های دولتی نیز در ترکیه وجود دارند که دانشجویان می توانند در آن ها اقامت داشته باشند. هزینه گرفتن خوابگاه دولتی در ترکیه بسیار مناسب است و حدودا ماهیانه 150 تا 300 لیر می باشد. دانشجویان برای گرفتن خوابگاه دولتی در ترکیه باید به وبسایت Kredi ve Yurtlar Kurumu که متعلق به سازمان خوابگاه های ترکیه است مراجعه نمایند و درخواست خود را ارائه دهند.

 

گذراندن دوره آیلتس در ترکیه

گذراندن دوره آیلتس در ترکیه و اخذ پذیرش از کالج های زبان معتبر و دانشگاه های ترکیه نیز در تخصص موسسه حقوقی آینده سازان مهر می باشد. گذراندن دوره آیلتس در ترکیه بین 2 ال 12 ماه طول می کشد. شرایط سنی برای گذراندن دوره آیلتس در ترکیه 17 سال به بالا است. مدارک لازم برای گذراندن دوره آیلتس در ترکیه پاسپورت و آخرین مدرک تحصیلی ترجمه شده می باشد.

 

 

 

 

جزئیات بیشتر را در مقاله زیر بخوانید:

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

 

تصاویر همایش رایگان تحصیل در ترکیه

 

همایش رایگان تحصیل در ترکیه

 

همایش رایگان تحصیل در ترکیه

 

همایش رایگان تحصیل در ترکیه

 

همایش رایگان تحصیل در ترکیه

 

همایش رایگان تحصیل در ترکیه

 

 

 

سفارت ترکیه در ایران:

آدرس : تهران، خیابان فردوسی، چهارراه استانبول

تلفن : اطلاعات  33111202-021    -    ویزا  33118997-021    و    35951100-021

فکس : 33117928-021

 

 

ابر کلمات کلیدی:

تحصیل در ترکیه پزشکی , تحصیل در ترکیه به زبان انگلیسی , تحصیل در ترکیه تبریز , تحصیل در ترکیه با مدرک کاردانی , کار ضمن تحصیل در ترکیه , تحصیل در ترکیه دندانپزشکی , تحصیل رایگان در ترکیه , هزینه تحصیل در ترکیه 2017 , تحصیل در ترکیه کارشناسی ارشد , اقامت پس از تحصیل در ترکیه , شرایط تحصیل در ترکیه برای آذری ها , شرایط تحصیل در ترکیه بدون کنکور , شرایط تحصیل در ترکیه با مدرک دیپلم , هزینه تحصیل در ترکیه 2018 , هزینه تحصیل در ترکیه 2019 , تحصیل در ترکیه کارشناسی , تحصیل در ترکیه دکترا , تحصیلی کارشناسی در ترکیه , تحصیل کارشناسی ارشد در ترکیه , تحصیل دکترا در ترکیه , ادامه تحصیل در ترکیه , تحصیل در مقطع کارشناسی در ترکیه , تحصیل در مقطع کاردانی در ترکیه , تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ترکیه , تحصیل در مقطع دکترا در ترکیه , تحصیل پزشکی در ترکیه , تحصیل دندانپزشکی در ترکیه

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/15

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر