071-۳۶۳۴۰۶۵۶

هزینه مهاجرت به استرالیا

 

مهاجرت به استرالیا از هر طریق و روشی نیاز به صرف هزینه دارد.هزینه مهاجرت به استرالیا شامل هزینه های خورد و خوراک، هزینه مسکن، هزینه تحصیل، هزینه رفت و آمد با وسایل نقلیه می شود. برای سفر به استرالیا اطلاع از هزینه مهاجرت به استرالیا حائز اهمیت است. در این مقاله هزینه مهاجرت به استرالیا را بررسی می کنیم.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا – تحصیل

استرالیا مقصدی جذاب برای علاقه مندان به ادامه تحصیل و مهاجرت به استرالیا می باشد. دانشگاه های استرالیا از نظر امکانات آموزشی و رنکینگ دانشگاهی جزو بهترین ها می باشند که می توان گفت بیشترآن ها به صورت فول فاند یا تمام بورس به دانشجویان ارائه می شوند.هزینه مهاجرت به استرالیا و تحصیل در این دانشگاه ها تقریبا 30.000 دلار در سال و هزینه ی زندگی فرد دانشجو نیز جهت 20.000 دلار در سال است.به طور کلی می توان گفت تحصیل در مقطع کارشناسی 35.000 دلار، در مقطع ارشد 37000 دلار و در مقطع دکتری 40.000 دلار در سال می باشد.
 


هزینه مهاجرت به استرالیا - مسکن

هزینه مهاجرت به استرالیا و اجاره مسکن در کشور استرالیا به شهری که در آن زندگی می کنید بسیار وابسته می باشد و در شهر هایی همچون ادلاید و هوبارت با داروین و سیدنی قابل قیاس نمی باشد. هزینه ی اجاره خانه در شهرهای گران 520 تا 570 دلار استرالیا بوده و در شهرهای ارزان تر هزینه ی اجاره خانه 320 تا 350 دلار استرالیا می باشد. همچنین قیمت خانه ها برای خرید در شهرهای گران قیمت مانند سیدنی 500  تا 600 هزار دلار استرالیا می باشد.
هزینه ی گاز در هزینه مهاجرت به استرالیا بالا بوده و اکثر وسایل با برق کار می کنند. به طور میانگین 100 تا 300 دلار در ماه هزینه ی آب و برق و گاز می باشند.

 

هزینه مهاجرت به استرالیا
 

هزینه مهاجرت به استرالیا - وسایل نقلیه عمومی

در بررسی هزینه مهاجرت به استرالیا هزینه وسایل نقلیه عمومی از تنوع و تعدد خوبی در این کشور برخوردار می باشد و به راحتی می توان با اتوبوس،تاکسی،قطار شهری درون شهر سفر نمود.هزینه ی قطار و اتوبوس معمولا از یک تا سه دلار متغیر می باشند. بنابراین می توان گفت این هزینه مهاجرت به استرالیا 50 تا 80 دلار در هفته می باشد و برای دانشجویان نیز می توانند از کارت ماهانه یا سالانه ی قطار استفاده نمایند که هزینه ی کمتری را در کل پرداخت می نمایند.


هزینه مهاجرت به استرالیا


هزینه مهاجرت به استرالیا - خورد و خوراک

در استرالیا جهت بررسی هزینه مهاجرت به استرالیا فروشگاه های زنجیره ای بسیارزیادی است و قیمت آن ها نسبت به سایر فروشگاه ها معقول تر می باشند.می توان گفت به طور میانگین هزینه ی غذایی برای دو نفر 80 تا 150 دلار در ماه می باشد.به طور مثال هزینه ی یک کیلو گوشت چرخ کرده 7.5 دلار،12 عدد تخم مرغ 3.5 و یک لیتر شیر 1.4 دلار استرالیا می باشد.

 

ابر کلمات کلیدی :

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق کار , هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری , قیمت مهاجرت به استرالیا , هزینه ی مهاجرت به استرالیا , هزینه مهاجرت کاری به استرالیا , هزینه مهاجرت تحصیلی به استرالیا , هزینه وکالت مهاجرت به استرالیا , هزینه مهاجرت به استرالیا 2018 , امتیاز مهاجرت به استرالیا , شرایط مهاجرت به استرالیا 2018 , فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا , راه های مهاجرت به استرالیا
 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/9

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر