مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

 

یکی از روش های اخذ اقامت کانادا مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی است. البته مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی آسان نیست و پیچیدگی های فراوانی دارد. در این مقاله روش ها و جزئیات مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی را بررسی کرده ایم.

 

مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

 

روش های مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی وجود دارد. این روش ها را می توان به صورت خوداشتغالی، برنامه های استانی کانادا، تخصص و داشتن پیشنهاد کاری بیان کرد. در ادامه هر کدام از این موارد جهت مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی را بررسی می کنیم.

 

خوداشتغالی جهت مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

برای مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی در روش خوداشتغالی، باید در 5 سال اخیر حداقل دو سال سابقه کاری در حرفه و شغل مورد نظرتان داشته باشید. خوداشتغالی جهت مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی در زمینه های فرهنگی و ورزشی بیشتر مورد استقبال کشور کاناداست. از عوامل موثر دیگر بر مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی با خوداشتغالی؛ سن، تجربه و سوابق، تحصیلات، زبان و وفق پذیری است. برای آگاهی از جزئیات بیشتر در رابطه با خوداشتغالی جهت مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی مقاله ی مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی را مطالعه فرمایید.

 

برنامه های استانی کانادا جهت مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

روش دیگر مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی شرکت در برنامه های استانی کانادا است. هر ساله استان های کانادا لیستی از مشاغل مورد نیاز خود را منتشر می کنند. اگر در مشاغل اعلام شده تخصصو حرفه ای داشته باشید می توانید برای مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی اقدام نمایید.

 

تخصص جهت مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی با داشتن تخصص نیز میسر می باشد. برنامه ای با عنوان اسکیل ورکر در کانادا وجود دارد که از طریق آن متخصصان مورد نیاز خود را تامین می کنند. برای موفقیت در مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی به روش تخصص باید امتیازات لازم را در فاکتورهای تحصیلات، سابقه کاری، سن، زبان و انطباق پذیری به دست آورید. جزئیات بیشتر را در مقاله های مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر بخوانید.

 

پیشنهاد کار جهت مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

داشتن پیشنهاد کاری از یک شرکت و کارفرمای کانادایی در کنار تخصص شانس شما را برای مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی افزایش می دهد. البته به کارگیری نیروی کار خارجی برای کارفرمای کانادایی به سادگی نیست و به این صورت است که اگر نیروی کار مورد نیاز خود را در کانادا و اتحادیه اروپا پیدا نکند، می تواند نیروهای خارجی را به کار گیرد.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به اتریش از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به آلمان از طریق کار

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت کانادا از طریق تجربه کاری

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/02/30

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین