071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

 

کبک استانی در شرق کشور کاناداست که با حدود 8.5 میلیون نفر جمعیت جزو استان های پرجمعیت این کشور محسوب می شود. دو شهر مهم این استان عبارت اند از مونترال و کبک. مونترال به خاطر داشتن دانشگاه های مشهور در سطح کشوری و بین المللی یکی از مقاصد محبوب دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در کانادا و شهر کبک مرکز استان می باشد. غالب افراد در این استان به زبان فرانسوی صحبت می کنند، گرجه زبان انگلیسی نیز در این استان رایج است. یکی از پر طرفدار ترین و امن ترین روش های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک است. در این مقاله شما را با روند مربوط به این روش مهاجرتی آشنا می سازیم. با ما همراه باشید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

در روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک فرد می تواند در زمانی به مراتب کوتاه تر از سایر پرونده ها برای خود و خانواده اش (همسرو فرزندان زیر 22 سال) اقامت دائم غیر مشروط کانادا را اخذ نماید.

شرایط کلی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک عبارت اند از:

داشتن دارایی به میزان 2 میلیون دلار کانادا که می تواند متعلق به خود فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک و همسر قانونی وی باشد.

داشتن تجربه مدیریتی حداقل به مدت 2 سال در 5 سال قبل از اقدام در برنامه

شرایط سنی مناسب

داشتن حداقل یک مدرک تحصیلات عالی

داشتن مدرک زبان (انگلیسی یا فرانسوی)

قابلیت سازگاری

 

 

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک از میزان دارایی 2 میلیون دلار کانادا، مبلغ 1 میلیون و 200 هزار دلار آن بایستی از طریق یکی از موسسات مالی شناخته شده در کانادا به نفع دولت استان کبک سپرده گذاری گردد. پس از گذشت 5 سال، این مبلغ به طور کامل و بدون سود (که به آن سرمایه گذاری انفعالی نیز گفته می شود) به متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک بازگردانده می شود. نکته مهم آن که منشأ قانونی این مبلغ حتماً باید به دولت کبک نشان داده شود و اگر این مبلغ از راه هایی مانند هدیه یا ارثیه به فرد رسیده باشد باید حداقل 6 ماه از تاریخ آن گذشته باشد.

 

 

شرایط سنی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

سن افراد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک باید بالای 18 سال باشد و سنین بین 35 تا 40 سال بهترین سن برای اقدام در این برنامه هستند.

 

 

تجربه مدیریتی برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

منظور از داشتن تجربه مدیریتی آن است که فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک می بایست در بازه زمانی 5 سال قبل از شروع به اقدام در برنامه تمام مسئولیت ها و وظایف مرتبط با مدیریت، کنترل مواد و مدیریت منابع انسانی را (نه به عنوان کارآموز بلکه به عنوان مدیر کل) در اختیار داشته باشد. افراد دارای سوابق مدیریتی در بخش های دولتی و در بخش های خصوصی چه بصورت مدیر کل و چه بصورت مدیران میانی شرکت ها توان اقدام در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک را دارند. به طور مثال افرادی که در مشاغل حرفه ای مانند داروسازی، پزشکی، دندانپزشکی، مدیریت شرکت های تجاری فعالیت دارند یا دارای پروانه کسب معتبر همراه با سابقه مدیریتی هستند از شانس بالایی برای اقدام در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برخوردار می باشند.

 

مدرک زبان برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک

گرچه داشتن مدرک زبان از امتیاز بسیار بالایی جهت کسب قبولی در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برخوردار است اما متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک نیازی به ارائه مدرک زبان جهت کسب اقامت دائم کانادا نخواهد داشت. گفتنی است فرد سرمایه گذار الزامی به راه اندازی بیزینس یا کار و زندگی در خود استان کبک نخواهد داشت و می تواند در هر نقطه از خاک کانادا که بخواهد به کار و زندگی مشغول شود.

 

 

* طبق روال سال های گذشته، امسال نیز تعداد پرونده های مورد پذیرش 1900 عدد می باشد که تعداد قابل توجهی از آن ها از سوی کشورهای آسیایی ارسال شده است.

 

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک با مشاوران مجرب ما در موسسه حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر به صورت های تلفنی و حضوری در ارتباط باشید. امید است که بتوانیم به بهترین نحو به شما عزیزان خدمت رسانی نماییم.

 

 

سفارت کانادا در ایران:

آدرس : تهران ، خیابان استاد مطهری ، خیابان شهید سرافراز ، پلاک 57

تلفن : 81520000-021

فکس : 88757054-021

 

 

ابر کلمات کلیدی :

سرمایه گذاری کبک 2019 , سرمایه گذاری در استان کبک , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/29

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط