071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

 

استان نیوبرانزویک یکی از 4 استان کاناداست که در کنار خط ساحلی اقیانوس اطلس واقع شده اند. این استان تنها استان دو زبانه رسمی کانادا محسوب می شود. حدود دو سوم مردم به زبان انگلیسی و ما بقی آنها به زبان فرانسوی صحبت می کنند. جمعیت این استان حدود 770 هزار نفر و مرکز این استان شهر فرد اریکتون می باشد. از شهرهای مهم دیگر این استان می توان به مانکتون و سنت جان اشاره کرد. دولت فدرال کانادا در این استان بستر مناسبی برای افراد سرمایه گذار فراهم کرده تا بتوانند پس از ارزیابی و احراز شرایط لازم در این استان اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک کنند. سودآوری برای دولت کانادا مهم ترین شرط پذیرش پرونده های سرمایه گذاری در این استان است. در این مقاله سعی داریم شما را با روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک آشنا سازیم.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

شرایط کلی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک را می توان اینگونه برشمرد:

- سن فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک گذار بین 22 تا 55 سال باشد.

- فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک مهارت زبانی کافی (انگلیسی یا فرانسوی) جهت مدیریت کردن بیزینس خود را داشته باشد.

- فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم باشد.

- بیزینس راه اندازی شده یا خریداری شده حتماً باید در استان نیوبرانزویک به فعالیت بپردازد.

- فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک باید در بازه پنج ساله قبل از اقدام حداقل سه سال سابقه مدیریتی مرتبط و معتبر داشته باشد.

- فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک باید قبل از اقدام یک سفر اکتشافی (Exploratory Visit) به استان نیوبرانزویک داشته باشد و در آن یک گزارش رسمی از آشنایی خود با محیط بیزینسی این استان ارائه کند.

- فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک حتماً می بایست یک طرح بیزینسی (Business Plan) مفصّل و باجزییات دقیق داشته باشد و حتماً باید آن را به تایید یکی از مقامات رسمی استان نیوبرانزویک برساند.

- میزان دارایی خالص فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک باید حداقل 300 هزار دلار کانادا باشد.

- فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک باید توان مالی حمایت از خانواده خود را به مدت دو سال ارائه نماید.

- فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک باید 75 هزار دلار کانادا را قبل از ثبت نام در یکی از موسسات مالی معتبر استان نیوبرانزویک به عنوان سپرده واریز کند.

- در سیستم ارزیابی باید حداقل نمره 50 کسب شود.

 

 

امتیازات لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

در صورتی که فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک تمام شرایط فوق را احراز نماید و طرح بیزینسی وی مورد پذیرش قرار بگیرد، باید در سیستم ارزیابی حداقل نمره 50 را کسب کند. این سیستم بر اساس 5 معیار افراد را ارزیابی می کند:

1. سن: حداکثر 10 امتیاز

2. مهارت در زبان خارجی (انگلیسی یا فرانسوی): حداکثر 15 امتیاز. افراد باید توجه داشته باشند که در صورت نداشتن مهارت کافی در زبان خارجی به احتمال قوی پذیرفته نخواهند شد.

3. میزان تحصیلات: حداکثر 18 امتیاز

4. وفق پذیری: حداکثر 25 امتیاز

این معیار شامل موارد زیر می شود:

- داشتن اقوام مقیم نیوبرانزویک

- سابقه تحصیل در نیوبرانزویک

- سابقه کار در نیوبرانزویک

- سابقه تحصیل یا کار همسر یا پارتنر قانونی فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک در این استان

- داشتن اطلاعات راجع به بیزینس در نیوبرانزویک

5. سوابق مدیریتی

ارزیابی بر اساس تعداد سال هایی که فرد در بازه 5 سال قبل از اقدام به عنوان مالک یا مدیر ارشد یک بیزینس معتبر فعالیت داشته صورت می پذیرد.

2 سال سابقه مدیریتی: 4 امتیاز

3 سال سابقه مدیریتی: 8 امتیاز

4 سال سابقه مدیریتی: 10 امتیاز

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

 

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

به عنوان اولین قدم در مراحل مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک فرد سرمایه گذار باید یک سفر اکتشافی بیزینسی به استان نیوبرانزویک داشته باشد. دقت داشته باشید که این سفر باید قبل از ثبت نام در برنامه صورت بپذیرد. هدف از این سفر کسب اطلاعات لازم درباره محیط بیزینسی استان نیوبرانزویک است.

این سفر بیزینسی باید حداقل 5 روز کاری کامل (بدون در نظر گرفتن رفت و آمد به نیوبرانزویک و تعطیلات رسمی) صورت پذیرد و در طول این سفر فرد سرمایه گذار باید تحقیقات جامعی انجام دهد. گزینه هایی که متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک می تواند در سفر خود از آنها بازدید داشته باشد شامل موارد زیر می باشد:

- مالکان بیزینس در استان نیوبرانزویک

- مقامات توسعه اقتصادی منطقه ای

- مقامات اتاق بازرگانی نیوبرانزویک

- مقامات توسعه صنعتی نیوبرانزویک

- بانکداران و بازرگانان

- آژانس های املاک و بازرگانی

- کارگزاران سرمایه

- حسابداران و مشاوران. این دسته می توانند پیشنهادات خوبی درباره سازماندهی و ارزیابی بیزینس های مختلف، سیاهه برداری صورت های مالی و مالیات بندی به متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک ارائه کنند.

- وکلا و مشاوران حقوقی. این دسته از افراد و شرکت ها می توانند اطلاعات خوبی راجع به نقل و انتقالات مالی و توافق خرید در اختیاز متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک بگذارند.

- سازمان های قومیتی و فرهنگی نیوبرانزویک.

* البته گزینه های مناسب برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک به موارد فوق محدود نمی شود.

پس از اتمام دوره سفر بیزینسی به نیوبرانزویک، فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک باید با یکی از مقامات رسمی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک مصاحبه انجا دهد و گزارش خود از این سفر را به سمع و نظر آنها برساند. متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک یک سال فرصت دارد تا این مصاحبه را انجام دهد.

 

 

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک با مشاوران موسسه حقوقی مهاجرتی آینده سازان مهر در ارتباط مستقیم باشید.

 

 

سفارت کانادا در ایران:

آدرس : تهران ، خیابان استاد مطهری ، خیابان شهید سرافراز ، پلاک 57

تلفن : 81520000-021

فکس : 88757054-021

 

 

ابر کلمات کلیدی :

شرایط مهاجرت به استان نیوبرانزویک , جدول امتیازبندی نیوبرانزویک , کارآفرینی نیوبرانزویک , برنامه کارآفرینی نیوبرانزویک 

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/28

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط