071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

 

کانادا یک فرصت واقعی برای صاحبان کسب و کارهایی است که به دنبال کیفیت زندگی بی نظیر هستند. برنامه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی به افراد اجازه می دهند تا به کانادا مهاجرت کنند. اگر می خواهید با خانواده تان به کانادا مهاجرت کنید می توانید بر تجربه چندین ساله ما حساب کنید.

یکی از شرایط دریافت اقامت دائم کانادا برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی برای تجار و مدیران ارشد می باشد. پس اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی هستید با توجه به دارایی خالص، توانایی و تمایل شما برای سرمایه گذاری کانادا و مهارت های مدیریتی، برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی می تواند مسیر خوبی برای اخذ اقامت دائم کانادا باشد. در این روش بر خلاف روش کارآفرینی الزامی برای راه اندازی کسب و کار جدید نیست .

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

1. متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی یا همسر وی باید دارایی حداقل به میزان 1,600,000 دلار کانادا را داشته باشد . که این مبلغ می تواند شامل زمین ، خانه ، آپارتمان و …. باشد

2. متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی باید حداقل دو سال تجربه مدیریت داشته باشد این دو سال تجربه در 5 سال گذشته اتفاق افتاده باشد . سرمایه گذار می تواند صاحب موسسه تولیدی یا خدماتی باشد،یا اینکه مدیر شرکت یا سازمانی و یا قسمتی از یک شرکت یا موسسه ای را با حداقل دو نفر کارمند تمام وقت به عهده داشته باشد.

 3. پس از گزینش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی از طرف ایالت کبک سرمایه گذار می بایست یا مبلغ 800,000 دلار کانادا را بدون بهره به مدت پنج سال تحت اختیار ایالت کبک قرار دهد یا به یکی از بانکهای مورد اعتماد دولت اجازه دهد این مبلغ را به جای او واریز کند و برای انجام این کار بانک مبلغی را تا حدود 220000  دلار کانادا به عنوان بهره و مخارج از سرمایه گذاران اخذ می نماید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی - استان کبک

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان کبک احتیاجی به مدرک زبان ندارد و بدون ریسک است و شما می توانید در ابتدای ورود اقامت دائم کانادا را به دست آورید. برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان کبک باید 350 هزار دلار سرمایه گذاری کنید و به این صورت است که یک بانک معتبر کانادایی بین شما و دولت واسط قرار می گیرد بعد از آن می توانید از تمامی مزایای زندگی در کانادا بهره مند شوید مانند بیمه رایگان ، تحصیل رایگان و ...

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی - استان بریتیش کلمبیا

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان بریتیش کلمبیا باید مبلغ 400 هزار دلار به عنوان خرید یک بیزینس در ونکوور ( بریتش کلمبیا ) یا اطراف آن پرداخت نمایید.. باید دارای حداقل 600 هزار دلار داشته باشید و اسنادی که آن دارایی را اثبات کند نشان دهید، لازم نیست این دارایی در کانادا باشد. برخلاف کبک که به مدرک زبان نیاز نبود برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان بریتیش کلمبیا باید مدرک آیلتس حداقل با نمره 5 داشته باشید در این استان شما متعهد به ایجاد کار برای یک کانادایی هستید و لازم است در این استان و شهر حضور دائم داشته باشید پس از بررسی تجارت شما اگر موفقیت آمیز باشد اقامت دائم صادر می گردد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی - استان ساسکاچوان

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان ساسکاچوان به دو روش می باشد:

1. رشته کشاورزی : در این روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان ساسکاچوان شما باید سابقه کشاورزی داشته باشید و حداقل 500 هزار دلار سرمایه  داشته باشید لازم نیست این سرمایه در کانادا باشد و می توانید تنها با 75 هزار دلار تجارت خود را در کانادا شروع کنید.

2. رشته های غیر کشاورزی : در این روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان ساسکاچوان نیز مانند رشته کشاورزی باید 500 هزار دلار سرمایه داشته باشید لازم نیست این سرمایه در کانادا باشد و طبق برنامه بیزینس استانی با 300 هزار دلار می توان تجارت خود را آغاز کرد.

در هردو روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان ساسکاچوان نیاز به آیلتس 5 می باشد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی - استان پرینس ادوارد

در مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان پرینس ادوارد نیاز به 250 هزار دلار سرمایه گذاری است. اگر 6 ماه زندگی کنید 25 هزار دلار و اگر یک سال زندگی کنید 25هزار دلار دیگر و برای راه اندازی بیزینس و عمل به مفاد قرارداد 200 هزار دلار به متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان پرینس ادوارد بازگشت داده می شود.  متقاضی باید در استان پرینس ادوارد زندگی و کار کند و حضور مستمر در تجارت داشته باشد. مصاحبه و  سفر به استان الزامی است.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی - استان نوااسکوشیا

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان نوااسکوشیا باید مبلغ 600 هزار دلار کانادا دارایی خالص به صورت ملک یا پول نقد را اثبات کنید. لازم نیست این دارایی در کانادا باشد سپس 150هزار دلار سپرده گذاری نمایید. پس از دریافت ویزای کار و انجام تعهدات برای اقامت اقدام نمایید. داشتن ایلتس 5 اجباری است. متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان نوواسکوشیا باید در استان زندگی وکار کند وحضور مستمر در بیزینس داشته باشد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی - استان نیوبرانزویک

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در این استان هم مانند شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان نوااسکوشیا می باشد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی - استان منیتوبا

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی در استان منیتوبا باید مبلغ 500 هزار دلار کانادا دارایی خالص به صورت ملک یا پول نقد نشان دهید.لازم نیست این دارایی در کانادا باشد سپس 250 هزار دلار در وینیپگ یا 150هزار دلار در شهرهای دیگر سپرده گذاری نمایید. پس از دریافت ویزای کار و و انجام تعهدات برای اقامت اقدام کنید. داشتن ایلتس 5 اجباری است. متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی باید در استان زندگی و کار کند وحضور مستمر در بیزینس داشته باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی درکانادا در مقایسه با آمریکا و استرالیا سرمایه کمتری مورد نیاز است به این صورت که برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به 100 هزار دلار الی 350 هزار دلار کانادایی لازم است ولی برای مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری به 500 هزار دلار الی یک میلیون دلار سرمایه نیاز می باشد. برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری به 800 هزار دلار سرمایه نیاز دارید.

 

مزایای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

1. می توانید از بیمه خدمات درمانی رایگان تا آخر عمر بهره مند شوید. همچنین در صورت اشتغال می توانید بیمه درمان کامل دندان داشته باشید.

2.تمام فرزندانتان می توانند از تحصیل رایگان برخوردار شوند.

3.برخلاف آمریکا ،کانادا کشوری امن جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی است.

4. کانادا کشوری چند ملیتی است و با هر اعتقادی به راحتی می توانید زندگی کنید و از آب و هوای بی نظیر کانادا لذت ببرید.

 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

1)شناسنامه و پاسبورد تمام اعضای خانواده

2)سند ازدواج یا طلاق

3)اسناد و مدارک فرزند خواندگی

4)پرونده های تحصیلی همه فرزندان

5)کپی تمام مدارک تحصیلی و ریز نمرات بزرگسالان

6)گواهینامه بین المللی رانندگی

7)مدارک واکسیناسیون فرزندان شما

8)گواهی معرفی از کارفرمای سابق شما به همراه اطلاعات تماس او

9)سوابق و مدارک پزشکی مهاجرین

10)مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی

 

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی - دلایلی که باعث می شود تعدادی از سرمایه گذاران موفق به زندگی در کانادا نشوند

عدم آشنایی با مسایل حقوقی

عدم آشنایی با شرایط محیطی و زندگی در کانادا

عدم آشنایی با شرایط مهاجرین در کانادا

عدم آشنایی با قانون کار در کانادا

عدم آشنایی با هزینه های ثابت و جاری و متغیر در این کشور و نخواندن دخل و خرج سرمایه گذار جهت مهاجرت به

کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

عدم آشنایی با نحوه استخدام و هزینه های مربوط به استخدام یک کانادایی

 

چنانچه مایل هستید جهت اخذ اقامت دائم کانادا از طریق برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی اقدام نمایید موسسه آینده سازان مهر شما را جهت مهاجرت به کانادا و انجام امور مهاجرت کانادا راهنمایی می کند.

هم اکنون با ما تماس بگیرید و از مشاوره همکاران ما جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی بهره مند شوید.

 

 

سفارت کانادا در ایران:

آدرس : تهران ، خیابان استاد مطهری ، خیابان شهید سرافراز ، پلاک 57

تلفن : 81520000-021

فکس : 88757054-021

 

 

ابر کلمات کلیدی:

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک , اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری 2019 , مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان ساسکاچوان , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان پرینس ادوارد , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان نوااسکوشیا , مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان منیتوبا

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/15

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط