071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

 

خرید ملک در کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک در تمامی استان ها یکسان بوده و در یک بازه زمانی 60 تا 90 روزه انتقال ملک صورت می گیرد و می توان برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک اقدام نمود. البته توجه به برخی نکات خالی از لطف نیست از جمله آن که افراد خارجی فقط می توانند یک ملک را در کانادا خریداری کنند و افراد مقیم این کشور فقط به خرید دو ملک در کانادا محدود هستند. در ادامه به ذکر نکات بیشتری در باب مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک می پردازیم.

 

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

 

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک – مراحل خرید ملک در کانادا

1. اولین گام برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک یافتن دلال ملکی محلی است که به افرادی گفته می شود که دارای مجوزهای لازم برای دادن اطلاعات و مذاکره با کارگزاران فروش ملک از طرف خریدار هستند. تعیین ملک و تعیین هزینه های پرداختی فروش و انتقال ملک نیز از دیگر موارد فعالیت دلالان ملکی است.که ازطریق مشورت با آنان می توانید گزینه های مناسب خود را پیدا کنید.

2. درباره ی مبالغ مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک یعنی رهن و اجاره یا خرید ملک باید از قبل تحقیقات لازم را به عمل آورد تا از میزان هزینه ها اطمینان حاصل شود و برای این کار به پرسش از یک شخص بسنده نکنید. وب سایت هایی نظیر numbeo.com و expatistan.com می توانند اطلاعات بسیار خوبی درباره قیمت ها در اختیار متقاضیان قرار بدهند. به طور مثال طبق مقایسه های صورت گرفته هزینه خرید یا اجاره ملک در کلان شهرهای کانادا حدود 7% بیشتر از کلان شهرهای اروپاست.

3. قرارداد فروش ملک جهت مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک باید پس از انتخاب ملک مورد نظر از دلال ملک خواسته شود و پس از امضای خریدار ، دلال ملکی قرارداد را به کارگزاری فروش ملک ارائه می دهد. اطلاعات مربوط به نوع زمین و بازرسی خانه باید در قرارداد ذکر گردد تا بتوان انتقال وجه جهت خرید ملک در کانادا را به تایید رساند.

4. پس از امضای قرارداد و تایید فروش برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک، باید وکیل املاک یا اداره ثبت املاک جهت انتقال وجه و ثبت نام در املاک اقدام کند.

 

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک – اقامت کانادا از طریق خرید ملک

به طور کلی افراد غیر مقیم و غیر تابع کشور کانادا قادر به گرفتن اقامت این کشور و مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک نیستند و افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک را دارند در هر صورت باید از طریق یکی از فرایندهای مهاجرتی کانادا اقدام به مهاجرت کنند و متاسفانه خرید صِرف ملک در کانادا برای افراد امتیاز خاصی را به همراه نخواهد داشت.

در صورتی که در کشور کانادا اقامت ندارید و در صدد مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک هستید، باید با افراد متخصص در زمینه قواعد و قوانین حقوقی مالکیت در خارج از کشور مشاوره داشته باشید.

در صورت قصد افراد به مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک ، متخصصان قوانین حقوقی مالکیت می توانند کمک شایانی به این افراد ارائه دهند.

 

متوسط هزینه خرید ملک در کانادا

بر اساس آمارهای دریافتی هزینه خرید ملک در شهرهای پر جمعیت کشو کانادا به طور متوسط به شرح زیر است:
- شهر تورنتو حداقل 8500 دلار کانادا و حداکثر 11000 دلار کانادا بابت هر مترمربع آپارتمان در مرکز شهر و بین 6300 دلار کانادا و 11000 دلار کانادا بابت هر متر مربع آپارتمان خارج از مرکز شهر است. همین هزینه در شهر کلگری حدود 5000 دلار کانادا در مرکز شهر و 3200 دلار کانادا خارج از مرکز شهر و در شهر تورنتو (که درر مقایسه با شهرهای دیگر کمی گران تر است) از حدود 10000 دلار کانادا تا 16200 دلار کانادا در مرکز شهر و 6400 دلارکانادا تا 13500 دلار کانادا خارج از مرکز شهر می باشد.

 

مزایای خرید ملک در کانادا

_استفاده از دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی این کشور
_استفاده ازمزایای پزشکی این کشورو خدمات درمانی
_امنیت و بالا بودن استانداردهای زندگی 
_استخدام آسان در شرکت ها
_رشد اقتصادی کشور و ارزش پول
_سفر آسان و بدون نیاز به ویزا به بسیاری از کشورها
_امکان ورود به بازار سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات

 

 

سفارت کانادا در ایران:

آدرس : تهران ، خیابان استاد مطهری ، خیابان شهید سرافراز ، پلاک 57

تلفن : 81520000-021

فکس : 88757054-021

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

 

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک 2017 , شرایط مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک , مهاجرت به كانادا از طريق خريد ملك , خرید خانه در کانادا و گرفتن اقامت , خرید ملک در کانادا , خرید مغازه در کانادا , خرید ملک در کانادا و اقامت , خرید ملک در کانادا تورنتو , خرید ملک در کانادا با ویزای توریستی , خرید آپارتمان در کانادا , خرید خانه در کانادا با وام , خرید خانه در کانادا 2018 , فروش ملک در کانادا , خرید خانه در کانادا , خرید ملک در ونکوور کانادا , قیمت خانه در کانادا 2018 , قیمت خانه در تورنتو کانادا 2018 , قیمت خانه در کانادا به پول ایران , وام مسکن در کانادا , قیمت اجاره خانه در کانادا 2018

 

تاریخ به روزرسانی 1402/4/1

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط