071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

 

افرادی که به اخذ ویزای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص علاقمندند می بایست اثبات نمایند که پتانسیل و توانایی ایجاد شغل درآمد زا در زمینه ی تحصیلی و تجربی خود را دارند به گونه ای که بتوانند هزینه ی لازم برای خرج و مخارج زندگی خود و خانواده را تامین نمایند.متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق تخصص معمولا در شاخه های هنری مانند طراحی گرافیک، نویسندگی، عکاسی، فیلم سازی و یا در شاخه های کشاورزی، تولیدی و مانند این ها تخصص دارند. نکته مهم آن که افراد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق تخصص باید ارزیابی خود را از طریق سیستم اکپرس انتری انجام دهند.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

 

مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

پاره ای از مشاغل که می توانند جهت استفاده از روش مهاجرت به کانادا از طریق تخصص اقدام نمایند عبارتند از:
آهنگ سازان و خوانندگان
تنظیم کنندگان
کارگردانان
تهیه کنندگان
فیلم برداران
بازیگران
دوبلوران
مترجمان
روزنامه نگاران
مرمت کنندگان آثار هنری
رهبران ارکستر
نقاشان و مجسمه سازان
خبرنگاران
عکاسان
طراحان صحنه، گرافیک
انیمیشن سازان
سازندگان صنایع دستی و چرمی
طراحان دکوراسیون داخلی

ورزشکاران و داوران ورزشی
مربیان باشگاه های ورزشی و تناسب اندام

 

شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

در روش مهاجرت به کانادا از طریق تخصص نیازی به اخذ و ارائه ی مدرک زبان نمی باشد و در مدت زمان نسبتا کوتاهی( در مقایسه با سایر روش ها) می توان برای اخذ ویزای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص اقدام نمود. متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق تخصص می بایست سابقه کاری مرتبط با شاخه ی اقدامی مد نظرشان را که قصد کار در این کشور دارند بین سه تا پنج سال به سفارت ارائه کنند و برای پذیرفته شدن درخواست مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شان طرح توجیهی یا بیزینس پلن مناسبی را برای اثبات تاثیر فعالیتشان بر بازار و فرهنگ این کشور ارائه نمایند. در این زمینه داشتن مدارک قوی بین الملی و عملی همچنین دانش کافی از اقتصاد و بازار این کشور می توانند نقش به سزایی در پذیرفته شدن شما در مهاجرت به کانادا از طریق تخصص ایفا نمایند.

 

امتیازات لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

امتیازات افراد برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص بر اساس موارد زیر محاسبه می گردند:

سطح تحصیلات فرد حداکثر 25 امتیاز
میزان سابقه کاری فرد حداکثر 35 امتیاز
سن شخص حداکثر 10 امتیاز (مثلا سنین 18 تا 34 سال بین 1 تا 9 امتیاز و سنین بین 35 تا 38 سال 10 امتیاز را به خود اختصاص می دهند)
مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی حداکثر 24 امتیاز - افراد باید حداقل نمره 6 آزمون آیلتس یا نمره 7 آزمون CLB را در هر 4 مهارت زبان کسب نمایند.
میزان انطباق پذیری شخص حداکثر 6 امتیاز
* در روش مهاجرت به کانادا از طریق تخصص داشتن پیشنهاد کار از سوی یک کارفرمای کانادایی به تنهایی 600 امتیاز از جدول امتیازبندی 1200 امتیازی این روش مهاجرتی را به همراه خواهد داشت که می توان گفت قبولی متقاضیان را تضمین می کند.
نکات دقیق تر و سوالات خود در رابطه با بهترین روش مهاجرت به کانادا برای خود را می توانید با تماس به شعب دفاتر ما و از مشاورین ما بخواهید.تا بهترین گزینه با توجه به شرایطتان به شما عرضه گردد.

 

 

سفارت کانادا در ایران:

آدرس : تهران ، خیابان استاد مطهری ، خیابان شهید سرافراز ، پلاک 57

تلفن : 81520000-021

فکس : 88757054-021

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/8

 

 

نگار امام نیا
باسلام میخواستم بدونم این پیشنهاد کاری را چطوری میتونم از یه شرکت بگیرم؟ وآیا این 600امتیاز مربوط به همون روش oid ایالت ساسکاچوآن هم هست یا خیر باتشکر

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر
مطالب مرتبط