071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به چین از طریق تحصیلکشور چین کشوری پهناور واقع در قسمت شرق آسیا می باشد که به عنوان پرجمعیت ترین کشور جهان و سومین کشور وسیع دنیا شناخته می شود. پایتخت این کشور بیجینگ بوده ، زبان رسمی مردم ماندراین و نظام سیاسی آن کمونیستی می باشد. اما می توان گفت اکثر مردم کشور به زبان انگلیسی تسلط دارند.
اقتصاد قوی این کشور و هزینه های نسبتا کم زندگی مانند اجاره پایین مسکن، سیستم حمل و نقل قوی و سریع از جمله قطار های سریع السیر و اتوبوس های فراوان باعث علاقه ی زیادی از مردم به مهاجرت به چین از طریق تحصیل شده است. همچنین دانشگاه های رنکینگ بالا و معتبر آن مورد توجه دانشجویان زیادی واقع می گردد.
مردم کشور چین بسیار خوش رفتار و مهمان نواز بوده و با خارجی ها همچون مهمان برخورد می کنند.


 

مهاجرت به چین از طریق تحصیل

 

شرایط مهاجرت به چین از طریق تحصیل

افرادی که قصد دارند جهت مهاجرت به چین از طریق تحصیل اقدام نمایند و در دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهند می توانند به راحتی از طریق اخذ پذیرش دانشگاهی از دانشگاه های معتبر اقدام نمایند. نکته ی مهم در مهاجرت به چین از طریق تحصیل تایید اعتبار دانشگاه انتخابی شما توسط سفارت این کشور می باشد.برای مهاجرت به چین از طریق تحصیل در مقطع لیسانس دانستن زبان چینی و تسلط کامل الزامی می باشد. دانشگاه ها به صورت دولتی و خصوصی بوده و 190 دانشگاه در چین مورد تایید وزارت علوم ایران می باشند.
 

 

تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری با مهاجرت به چین از طریق تحصیل

متقاضیان مهاجرت به چین از طریق تحصیل در پایان دوره ی تحصیلی شان می توانند با پیدا کردن کار مرتبط ،که چندان کار سختی نمی باشد ، ویزایشان را به ویزای کاری تغییر داده و در این کشوربمانند.افرادی که به تدریس علاقه مند می باشند مشاغل زیادی برای تدریس به عنوان مثال زبان انگلیسی وجود دارند.

 

مهاجرت به چین از طریق تحصیل


انواع ویزای تحصیلی جهت مهاجرت به چین از طریق تحصیل

نوع اول : متقاضیان مهاجرت به چین از طریق تحصیل که تحصیل آنها بیش از 6 ماه زمان برخواهد بود.

نوع دوم : متقاضیان مهاجرت به چین از طریق تحصیل که تحصیل آنها 6 ماه یا کمتر زمان بر خواهد بود.
 

 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به چین از طریق تحصیل

داشتن مدارک زیر برای مهاجرت به چین از طریق تحصیل الزامی است:

- پاسپورت شخص و کپی از صفحات آن

- فرم تکمیل شده ی درخواست ویزا

- عکس فرد اخذ شده در شش ماهه اخیر

- صادر شده توسط وزارت آموزش و وزارت امور خارجه چین JWZ.1  یا  JWZ .2

- نامه پذیرش از دانشگاه انتخابی

- پرینت فرم پر شده ی درخواست آنلاین مهاجرت به چین از طریق تحصیل

پرداخت مبلغ حق الزحمه ی سفارت و خدمات انجام ویزای مهاجرت به چین از طریق تحصیل

درخواست های مهاجرت به چین از طریق تحصیل اضافی طبق اختیارات قانونی

 

مهاجرت به چین از طریق تحصیل

 


مزایای مهاجرت به چین از طریق تحصیل

مزایای زیر را می توان برای مهاجرت به چین از طریق تحصیل بیان نمود:
 _ مهاجرت به چین از طریق تحصیل فرصت خوبی است برای آشنایی با فرهنگ غنی و باستانی مردم این کشور واز طرف دیگر زندگی در کشوری مدرن و امروزی که رشد اقتصادی آن بسیار چشمگیر است.این کشور پس از آمریکا لقب دوم اقتصاد برتر را به خود اختصاص داده است و شرکت های بزرگی در آن شعبه و کارخانه دارند.
_با  مهاجرت به چین از طریق تحصیل امکان اخذ بورسیه های تحصیلی وجود دارد و هزینه های تحصیل در مقایسه با سایر کشورها بسیار پایین می باشد. این در حالی است که رتبه ی دانشگاه های این کشور در رشته های متفاوت در حد دانشگاه های اروپایی است.

 

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید :

تحصیل در ترکیه

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل

مهاجرت به روسیه از طریق تحصیل

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 

 

ابر کلمات کلیدی :

تحصیل در چین , مهاجرت به چین برای تحصیل , مهاجرت تحصیلی به چین , معایب تحصیل در چین , مزایای تحصیل در چین , هزینه تحصیل در چین , معایب تحصیل پزشکی در چین , تحصیل زبان چینی در چین , تحصیل در چین مهندسی , تحصیل روانشناسی در چین , ویزای تحصیلی چین , ویزای دانشجویی چین , مهاجرت از طریق تحصیل به چین , اقامت چین از طریق تحصیل , اخذ اقامت چین از طریق تحصیل , اخذ اقامت دائم چین از طریق تحصیل , شرایط تحصیل در چین , تحصیل در چین بدون مدرک زبان , تحصیل در چین پزشکی , تحصیل در چین دندانپزشکی , تحصیل در چین 2019 , تحصیل در چین به زبان انگلیسی , تحصیل در چین apply abroad , تحصیل در چین 2018 , بورسیه تحصیلی چین 2018 , بورسیه کارشناسی ارشد در چین

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/25

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر