071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 

چنانچه که شما تمایل به مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، زندگی و سرمایه گذاری در هلند دارید، برای این کار باید اجازه ی اقامت داشته باشید.

این اجازه اقامت برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری چه شرایطی دارد؟ و رویه ی درخواست مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری به چه صورت است؟ در ادامه به توضیح این سوالات می پردازیم.

 

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 

نحوه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

- طبق گفته وزارت امور اقتصادی ، شما برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری باید حداقل مبلغ 1،250،000 یورو را در یک شرکت مستقر در هلند یا در یک صندوق سرمایه ، که در مقررات SEED قرار دارد سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای مشاغل خصوصی حذف می شود.

- شما برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری مبلغی را به حساب بانکی یک بانک هلندی یا یک بانک از یک کشور عضو اتحادیه اروپا با شعبه ای در هلند سرمایه گذاری می کنید. این شعبه توسط De Nederlandsche Bank (DNB) رسیدگی می شود. بانک های تحت نظارت از مجوز واحد اروپایی استفاده می کنند.

- مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری شما دارای ارزش افزوده ای برای اقتصاد هلند است. این توسط سازمان اداری هلند (RVO) ارزیابی خواهد شد.

 

ارزش افزوده مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

سازمان اداری هلند از یک سیستم امتیازدهی جهت تعیین ارزش افزوده برای متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری استفاده می کند. اگر سرمایه گذاری شما با 2 یا 3 معیار زیر مطابقت داشته باشد ارزش افزوده وجود دارد:

- مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری ظرف پنج سال حداقل 10 شغل ایجاد کند.

- مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری به افزایش نوآوری یک شرکت هلندی کمک کند؛ که این امر ممکن است از طریق موارد دیگر مثل معرفی یک ثبت اختراع، سرمایه گذاری در نوآوری تکنولوژیکی و غیر تکنولوژیکی و یا سرمایه گذاری در یک شرکت که متعلق به یک بخش بزرگ است ایجاد شود.

نوع دیگری از ارزش افزوده غیر مالی نیز برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری که شامل دانش خاص ، شبکه ، مشتریان و مشارکت فعال سرمایه گذار می شود، وجود دارد.

 

شرایط مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

- مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و سرمایه ای که در این کشور سرمایه گذاری می شود از طریق غیر قانونی به دست نیامده باشد. IND می تواند اطلاعات مربوط به این را از واحد اطلاعات مالی هلند (FIU-Netherlands) بپرسد. شما باید اجازه ی بررسی مبدأ سرمایه خود در خارج از کشور را بدهید.

- در یک درخواست قبلی برای مجوز اقامت اطلاعاتی نادرست یا اطلاعات مرتبط را ارائه نکرده باشید.

- قبلا در هلند به صورت قانونی نبوده باشید.

 

هزینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

درخواست مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری ، حدودا 2،173 یورو هزینه دارد.

 

اخذ اقامت دائم هلند

چنانچه که فردی به صورت مستمر 5 سال در این کشور زندگی کرده باشد و مالیات پرداخت کرده باشد، و همچنین بتوانند اثبات کنند که به قوانین این کشور پایبند هستند، می توانند جهت اقامت دائم این کشور درخواست دهند.

 

مزایای اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری

  • اجازه کار در هلند
  • امکان اخذ تابعیت و شهروندی پس از 5 سال
  • امکان سفر راحت به تمامی کشورهای اتحادیه اروپا
  • اجازه اقامت برای کل خانواده (فرزندان زیر 21 سال)

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 

ابر کلمات کلیدی :

سرمایه گذاری در هلند , شرایط سرمایه گذاری در هلند , مهاجرت به هلند با سرمایه گذاری , مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به هلند , اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری , هزینه سرمایه گذاری در هلند , اقامت دائم هلند از طریق سرمایه گذاری , اخذ اقامت دائم هلند از طریق سرمایه گذاری , ارزانترین کشور برای سرمایه گذاری , راحت ترین راه مهاجرت به هلند , اقامت اروپا با سرمایه گذاری , اقامت سرمایه گذاری در هلند , ویزای سرمایه گذاری در هلند , ویزای سرمایه گذاری هلند , سرمایه گذاری در کشور هلند , مبلغ سرمایه گذاری در هلند , سرمایه گذاری هلند , شرایط ویزای سرمایه گذاری در هلند , خرید بیزینس در هلند

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/18

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر