مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی

 

براساس آنچه در قانون جدید مهاجرت کشور فرانسه آمده است متقاضیان مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی که مرتکب خلافی با عنوان تروریزم و یا هر عنوان دیگری از جرائم که برای کشور خطرساز می بوده است شده باشند؛ برخلاف گذشته که به ده سال زندان محکوم شده و امکان درخواست پناهندگی و مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی از آنها سلب می گردید، دیگر فرقی ندارد که فرد مرتکب خلاف در فرانسه یا سایر کشورهای اروپایی شده باشد ،پس از بررسی سوابق او حتی اگر در کشورهای دموکراتیک مرتکب جرم شده باشد دیگر نمی تواند در این کشور درخواست مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی دهند.
 

مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی
 

مدت زمان دریافت پناهندگی جهت مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی

در گذشته مهلت درخواست پناهندگی جهت مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی 120 روز می بود که این مدت به 90 روز کاهش یافته است.

 

قانون رد شدن درخواست مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی

اگر درخواست مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی مهاجرین رد شود مامورین اداری می توانند تا 90 روز او را به حبس خانگی محکوم کنند و مدت زمان بازداشت اداری این افراد نیز از 45 روز به 90 روز افزایش داشته است و مدت زمان بازداشت افرادی که در مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی از قانون پیروی نمی کنند از 16 ساعت به 24 ساعت افزایش یافته است.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی

 

بنابراین می توان گفت با توجه به شرایط سخت و دشوار مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی و تبعاتی که به همراه خواهد داشت موسسه مهاجرتی آینده سازان مهر در زمینه مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی فعالیتی نداشته و به شما نیز پیشنهاد میکنیم ابتدای کار با بررسی تمامی جوانب ،سایر گزینه های مناسب مهاجرتی را مد نظر قرار دهید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/10/30

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین