مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

 

اگر شما متقاضی اخذ اقامت در یکی از کشورهای اروپایی هستید فرانسه گزینه ی مناسبی است. ازجمله کشورهایی که با خرید ملک می توان برای اقامت اقدام نمود عبارتند از پرتغال، اسپانیا،لتونی، یونان، قبرس شمالی. بهتر است قبل از مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک در زمینه ی هزینه ی ملک، منطقه مورد نظرو بازار مسکن تحقیقات جامعی داشته باشید.
برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک شما باید حداقل 5 سال ملک را داشته باشید و اقامت موقت خود را به صورت قانونی در این کشورتمدید می کنید که پس از این 5 سال می توانید در خواست اقامت دائم دهید.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک


آیا افرادی که پاسپورت فرانسوی ندارند می توانند جهت مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک اقدام نمایند؟

بله. برای متقاضیان غیر اروپایی خرید ملک هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و با کمک مشاورین املاک فرانسوی می توانند گزینه های مناسب را انتخاب نمایند. اما امکان ارائه ی قیمت های بالاتر به خارجی ها وجود دارد بنابراین اگر از مشاورین ما یا یک فرد فرانسوی در این زمینه کمک بگیرید، قیمت های مناسب تری جهت مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک می توانید داشته باشید.
در کشورهایی که نام بردیم:
حداقل هزینه برای خرید ملک در پرتغال 500.000 یورو برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک می باشد.
حداقل هزینه برای خرید ملک در اسپانیا 500.000 یورو  برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک می باشد.
حداقل هزینه برای خرید ملک در لتونی 250.000 یورو برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک می باشد.

و اما جهت مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک شما باید حداقل 30 متر ملک خریداری کنید تا امکان مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک را داشته باشید؛ که به عنوان مثال در شهر پاریس قیمت ملک به ازای هر متر مربع رنجی بین 5500 یورو تا 14000 یورو را داراست و این قیمت در سایر شهر های فرانسه به نسبت وسعت و توسعه شهری کمتر است.
برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک شهر استراسبورگ نیز به علت جاذبه های توریستی و دانشگاه معروفی که در آنجا واقع شده یکی از شهرهایی است که هزینه ی خرید ملک درآن رشد زیادی داشته است. آیا برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک می توان وام گرفت؟

افراد خارجی جهت مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک هیچ گونه محدودیتی برای دریافت وام ندارند. شرایط و ضوابط ممکن است با شرایط یک فرد فرانسوی کمی فرق داشته باشد ، زیرا که شخص باید اثبات کند یک سوم دارایی ماهیانه اش را به پرداخت قسط وام اختصاص داده است که دراین حالت تا سقف 80 درصد از هزینه ی خرید ملک به شما وام تعلق می گیرد. توجه داشته باشید که برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک، ملک مسکونی شامل امتیاز دریافت وام نخواهد شد و فقط برای خرید ملک تجاری وام در نظر گرفته شده است.
خرید ملک در فرانسه جهت مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک به دو صورت مسکونی و تجاری انجام می شود، اگر جهت مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک یک نفر هستید و قصد خرید ملک دارید، می توانید به راحتی از طریق مشاورین املاک این کار را انجام دهید. اما اگر قصد مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک به همراه خانواده را دارید باید در ابتدا یک شرکت غیر تجاری را که صرفا برای خرید ملک می باشد و نه امیال تجاری ثبت نمایید. این شرکت شامل مالیات نیز نمی گردد و کارمندان آن در واقع همان اعضای خانواده می باشند که پس از خریداری ملک می توانند برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک و دریافت اقامت یکساله درخواست دهند. بنابراین می توان گفت مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک منوط به ثبت شرکت می باشد.
برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک ، پس از ثبت شرکت این امکان برای کارمندان شرکت وجود دارد که هر گونه ملک تجاری را خریداری نمایند. و بعد ازگذشت 8 سال از کسب و کارشان می توانند موفق به اخذ پاسپورت فرانسوی شوند.

 

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

 

تاریخ درج مطلب 1397/10/18

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین