071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

 

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در سال 2018 و درخواست از سوی ایرانیان از این طریق به روسیه افزایش یافته، هدف موسسه آینده سازان مهر از گردآوری این مقاله در اختیار گذاشتن اطلاعات مفیدی در قالب مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک برای شما عزیزان می باشد که همان طور که می دانید یکی از راه های سرمایه گذاری خرید ملک محسوب می شود. مسکو پایتخت کشور روسیه می باشد و این کشور یکی از پهناورترین کشورهای جهان محسوب می شود که در این مقاله راه های مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک مورد ارزیابی قرار می گیرد. بازار مسکن در روسیه از اوایل دهه 1990 دچار تحول به سزایی شده است و سبب یک اقتصاد پررونق  شده که همین امر موجب افزایش قیمت ها از جمله قیمت مسکن شده  شده است.

 

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

 

هزینه اجاره جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

اجاره های ماهانه خانه جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک بدین گونه می باشد: قیمت خرید آپارتمان تک خوابه به طور تقریبی حومه شهر و در خارج از مرکز شهر حدود ۴۷۰٫۶۸ دلار برای هر یک مترمربع می باشد . و هزینه خرید خانه در مرکز شهر به طور میانگین ۱،۱۱۱٫۸۴ دلار است و به طور کلی ما بین ۶۶۸٫۳۹ دلار برای هر یک مترمربع  ۲،۳۶۴می باشد . هزینه میانگین یک آپارتمان سه خوابه در خارج از مرکز شهر، ۸۰۷٫۵۴ دلار برای هر مترمربع در نظر گرفته شده است و به طور کلی مابین ۴۹۰٫۸۳ تا ۱ ۴۲۳٫۳۷ دلار برای هر مترمربع خواهد بود .

به طور کلی برای مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک می توان گفت که هر یک متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر مبلغ ۲،۷۶۱٫۵۹ دلار می باشد و به طور کلی بین ۱۴۴۶٫۷۶ دلار و ۷،۸۸۲٫۴۲ دلار است . هزینه هر یک متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز شهر و حومه شهر $ ۱،۹۶۵٫۰۵ است و به این گونه می باشد که، ساکنین موظف هستند که مالیات بر درآمد سرمایه حدود ۳۰ درصد از کل مبلغ فروش را پرداخت کنند.

 

هزینه مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

همان طور که گفته می شود کمترین ارزش املاک شما جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در کشور روسیه باید در حدود ۱۵ میلیون روبل باشد. در آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی، ۱۵ میلیون روبل روسیه معادل ۱۹۹هزار یورو است.

علاوه براین، شما باید هزینه های دیگری را نیز جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک پرداخت کنید. عمده این هزینه ها جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک عبارتند از؛

*هزینه مربوط به آژانس املاک در صورت وجود. که توصیه ما به شما این است که حتما از همین طریق برای مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک اقدام کنید.

*هزینه ثبت اسناد به صورت رسمی.

* هزینه ثبت نام ملک.

* مالیات بر ارزش افزوده.

 

قوانین مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

امکان مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در صورت داشتن یک سند قانونی برای شما امکان پذیر می باشد؛ و شما باید به تمامی بندهای قرار داد پایبند باشید. در این قسمت برخی از فاکتورهای مهمی که باید در قرارداد طرفین مشخص باشد را توضیح می دهیم:

- شناسایی اطلاعات کامل از اموال از طریق آدرس، اندازه، متراژ و ... جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

- قیمت کامل ملک، قوانین و شرایط و توافقات میان طرفین قرار داد در رابطه با چگونگی پرداخت هزینه ملک جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

- اطلاعات کامل روش انتقال جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک (می تواند بر اساس حقایق و شرایط معامله خاص متفاوت باشد)

- حقوق و تعهدات حزب در ارتباط با ثبت نام عنوان جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک ؛ به طورمثال، چه کسی پرداخت می کند، که اسناد را ارائه می دهد.

- فهرست افرادی که جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک حق زندگی در این ملک را دارند.

 

مبلغ پیش پرداخت اجاره خانه جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

در روسیه برای اجاره خانه «پول پیش» اخذ نمی شود. فقط دو ماه اجاره را همان اول می گیرند. یک ماه رزرو که همان کارکرد پیش را دارد. اگر هم از طریق آژانس مسکن اقدام کنید، تقریبا هزینه یک ماه اجاره را هم باید به آژانس پرداخت کنید .

افرادی که جهت مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک اقدام می کنند تحت هر عنوانی مانند توریست، دانشجو، تاجر، کارمند و به عنوان شهروند روس، محل اقامتش باید ثبت شود. به ثبت نشانی محل اقامت، «رجیستر» می‌گویند. وقتی آپارتمان اجاره می‌کنید، قانونا باید در همان محل رجیستر شوید. اما اکثر مالکان، علاقه ای به صدور رجیستر برای مستاجر ندارند.

 

شرایط اخذ وام جهت خرید ملک در روسیه

افراد خارجی که واجد شرایط باشند، می توانند به راحتی اقدام به تقاضای وام کنند و در روسیه خرید ملک انجام دهند. برای این افراد محدودیتی وجود ندارد و می توانند از تسهیلات ارائه شده بهره ببرند. طول دوره باز پرداخت این وام ها حداکثر 25 سال می باشد.

دلتا بانک، در روسیه 6 نوع وام ارائه می هد که 3 نوع از آنها به دلار و 3 نوع دیگر به روبل می باشد. با این شرایط بیشتر افراد ترجیح می دهند وامشان را به دلار دریافت کنند. 

 

مبلغ پیش پرداخت اجاره خانه در روسیه

در کشور روسیه مبلغی به عنوان پیش پرداخت یا همان رهن از مستاجر اخذ نمی شود. صاحب خانه مبلغ 2 ماه اجاره را از مستاجر همان اول دریافت می کند، که مبلغی که برای 1 ماه رزرو از مستاجر دریافت می گردد حکم همان پیش پرداخت را دارد.

 

سخن پایانی در رابطه با مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک:

امروزه تعداد زیادی از افراد در تلاش پیدا کردن راهی برای مهاجرت به کشورهای اروپایی هستند. مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک از جهت اینکه هزینه زندگی در آن جا نسبت به سایر نقاط قاره سبز به صرفه تر و اقتصادی تر است می تواند گزینه مناسب تری برای مهاجرت باشد. مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک برای افراد خارجی دارای محدودیت های اندکی است که در متن به آن اشاره شده است. شما برای مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک تنها به ۲۰۰هزار یورو نیاز خواهید داشت. البته باید از تمکن مالی کافی برای اقامت در کشور روسیه نیز برخوردار باشید. اگر شما مسیر ماجرت خود را به روسیه از طریق خرید ملک برگزیده اید؛ این امکان برای شما وجود دارد که  پس از گذشت سه سال از تملک و سکونت در روسیه، تابعیت این کشور را نیز بدست آورید.

 

مقاله ای که مطالعه کردید در مورد مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در سال ۲۰۱۹ بود. مشاورین  دلسوز برجسته ی موسسه حقوقی آینده سازان مهر با تجربه کافی در انجام امور مهاجرتی، می توانند شما را در مسیر مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک یاری دهند.

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

 

ابر کلمات کلیدی :

قیمت خانه در روسیه به روبل , خرید خانه در سن پتزربورگ , خرید ملک در سوچی , اجاره آپارتمان درمسکو , اجاره مغازه در مسکو , قیمت خانه در سوچی , ویلا در روسیه , خرید ملک در روسیه , خريد ملك در روسيه , خرید خانه در روسیه , خرید آپارتمان در روسیه , هزینه خرید ملک در روسیه , قیمت خرید ملک در روسیه , خرید ملک روسیه , شرایط خرید خانه در روسیه , هزینه خرید خانه در روسیه , خرید خانه در کشور روسیه , خرید زمین کشاورزی در روسیه

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/20

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر