071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

 

از روش های متفاوتی می توان برای مهاجرت به روسیه اقدام نمود.یکی از راه های ساده ی اخذ اقامت روسیه مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج با دختران روسی می باشد که درمقایسه با سایر کشورهای اروپایی اقامت این کشور به مراتب آسان تر می باشد.این کشور سالیانه به تعداد معینی از افراد تابعیت روسیه را اعطا می نماید.این در حالی است که محدودیت های قانونی برای افرادی که قصد اخذ تابعیت با مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج را دارند اعمال نمی گردد.

 

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

برای مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج می بایست ویزای مناسب را اخذ نمود که برای هر شخص بسته به شرایط فرد متفاوت است. به طور معمول با مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج به مدت یک سال اجازه اقامت موقت در این کشور را خواهید داشت و پس از یک سال می توانید درخواست خود برای اقامت دائم را به سفارت این کشور تحویل دهید. که این اقامت به مدت پنج سال به شما اعطا می گردد و در این مدت نمی بایست بیشتر از شش ماه از خاک کشور روسیه خارج شوید.
با مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج و در انتهای این بازه ی زمانی پنج ساله در صورت عدم ارتکاب جرم یا مشکلات امنیتی با پلیس ، می توانید برای دریافت تابعیت خود اقدام نمایید ، بنابراین در این بازه ی زمانی باید تلاش شود حتی جریمه ی رانندگی نیز به اسمتان ثبت نگردد.

در نظر داشته باشید که یکی از شروط مهم این امر، مجرد بودن هر دو نفر می باشد. چنانچه که شما قبلا ازدواج کرده و طلاق گرفته باشید، حتما باید مدرک طلاق خود را ارائه دهید. و یا اینکه اگر همسرتان فوت کرده باشد، باید گواهی فوت همسرتان را به همراه داشته باشد.

از دیگر شرط های مهم جهت اخذ اقامت روسیه از طریق ازدواج این است که شخصی که می خواهید با او ازدواج کنید حتما باید شهروند این کشور باشد و پاسپورت روسی داشته باشد و پناهنده این کشور نباشد.


مراحل مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

در صورتی که قصد مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج را دارید و با یکی از شهروندان روسی در خارج ازاین کشور ازدواج کرده اید می بایست مدارک خود را به زبان روسی ترجمه و ازدواجتان را در این کشور به صورت قانونی ثبت نمایید و سپس درخواستتان را به سفارت ارائه کنید . به محض ثبت ازدواجتان می توانید جهت مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج اقدام و اقامت موقت را اخذ نموده و پس از گذشت سه سال برای اقامت دائم یا تابعیت اقدام نمایید.درسفارت می بایستی اثبات نمایید که در طول سه سال سپری شده در کنار هم زندگی مشترک داشته و جدا نبوده اید.
 

 

مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

 

مزایای مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

در صورت مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج و اخذ تابعیت این کشوراین امکان را خواهید داشت تا از تمامی شرایط و مزایای مردم این کشور بهره مند شوید، این امکانات شامل موارد زیر می باشد:

- داشتن پاسپورت معتبر و سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورهای جهان

- امکان کار در تمامی قسمت های دولتی و خصوصی کشور روسیه

- امکان شرکت در انتخابات رسمی کشور

- دسترسی آسان به سایر کشورهای جهان

- استفاده از تمامی خدمات اجتماعی کشور روسیه

 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

برای مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج به مدارک زیر نیاز دارید:

پاسپورت فرد متقاضی مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج با 18 ماه اعتبار

حساب بانکی همسر متقاضی مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج برای اثبات توانایی تامین هزینه های هر دو نفر

گواهی سلامت دال بر عدم ابتلا به بیماری های خاص

گواهی تسلط به زبان روسی، آشنایی با تاریخ روسیه و نحوه اداره کشور روسیه

4 قطعه عکس 3*4 بیومتریک

 

سن ازدواج در روسیه

برای ثبت ازدواج در کشور روسیه، یکی از شروط رعایت شرایط سنی می باشد. دو شخص، چه پسر چه دختر حتما باید حداقل 18 سال سن داشته باشند.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

 

 

ابر کلمات کلیدی :

ازدواج در روسیه , قوانین ازدواج در روسیه , مدارک لازم جهت ازدواج در روسیه , اقامت روسیه از طریق ازدواج , اخذ اقامت روسیه از طریق ازدواج , اقامت دائم روسیه از طریق ازدواج , اخذ اقامت دائم روسیه از طریق ازدواج , گرفتن اقامت روسیه از طریق ازدواج , شرایط اخذ اقامت روسیه از طریق ازدواج , اقامت روسیه با ازدواج , شرایط اقامت در روسیه از طریق ازدواج , سن ازدواج در روسیه , فرهنگ ازدواج در روسیه

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/25

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر