شیراز ، خیابان اردیبهشت
09039081201

مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

 

اگر قصد مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری را دارید راه های متفاوتی جهت رسیدن به این مهم وجود دارند که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

منظور از آرایشگری شامل میکاپ، آرایشگری، ابرو، زیبایی پوست و مو و ... می باشد.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

 

مراحل اخذ ویزای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

- اگر بتوانید از طریق سایت های کاریابی به صورت اینترنتی ، آشنا و بستگان خود و یا واسطه های ما در این کشور کارفرمای مد نظرتان را پیدا کنید می توانید برای ویزای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری درخواست دهید.

- و یا به طور مستقیم به سفارت درخواست مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری دهید که این روش حدود یک ماه زمان بر خواهد بود.

درصورتی که موفق به اخذ ویزای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری شدید می بایست محل کار و کارفرمای خود را اعلام نموده و پس از گذشت یک سال (معمولا ویزای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری یک ساله داده می شود) برای تمدید آن اقدام نمایید که در صورت کامل بودن مدارکتان و نبود تخلف اجرایی در آن یک سال تا سه سال تمدید می گردد.


سایت های کاریابی جهت مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

از سایت های معرفی شده در زیر می توانید برای پیدا کردن کار در ترکیه استفاده نمایید:

  1. www.cvyolla.com
  2. www.kariyer.com
  3.  www.eleman.net
  4. www.sahebindan.com


 

شرایط مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

در صورتی که به زبان ترکی تسلط دارید و یا مهارت خوبی در زبان انگلیسی دارید می توانید به مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری و کار با درآمد بالا در این کشور فکر کنید. در بسیاری از شرکت های ترکیه تسلط به زبان انگلیسی کفایت می کند. اما در صورت نداشتن مهارت خاص (مدرک و یا دوره ی آموزشی در زمینه ی حرفه ی مد نظر) و زبان قوی، مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری می تواند موجب متضرر شدن شما گردد (کارفرمایان ترکی حقوق شما را نپردازند یا با زیرکی پس از مدتی شما را از کار بیکار کنند)، بنابراین قبل از هر گونه تصمیمی در این زمینه پیشنهاد می گردد با مشاورین ما در تماس باشید.

 

اجازه کار مدت دار (نا محدود)

متقاضیان طبق قوانین کشور ترکیه، می توانند با رعایت شرایط مورد نیاز، برای این مجوز اقدام کنند. اجازه کار مدت دار ابتدا یک ساله صادر می شود و در صورتی که شرایط داشته باشید و هر دو طرف کارفرما و کارمند تمایل به ادامه ی همکاری داشته باشید، می توانید تا 3 سال دیگر تمدید کنید. پس از این دوره، دوره ی تمدید بعد تا 6 سال می باشد.

 

اجازه کار مستقل

چنانچه که فردی در کشور ترکیه به مدت 5 سال بی وقفه در هر زمینه ای مشغول به کار بوده باشد، می تواند برای مجوز کار مستقل خود اقدام نمایند که این درخواست از طریق وزارت کار و امور اجتماعی پیگیری می شود و باید مدارک و اسناد خود را به این سازمان ارائه دهید. جهت ثبت شرکت مستقل خود، اسناد و مدارک شما در وزارت کار این کشور بررسی می شود. لازم به ذکر است که برای انجام پذیرفتن این امر باید شرکت شما مداوم فعال و پویا باشد.

 

مدرک یا مهارت

پر واضح است که برای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری، داشتن مهارت بسیار مهم تر از داشتن مدرک است. برای کارفرمایان داشتن مدرک هم اهمیت دارد، اما در درجه اول اینکه از مهارت بالا و خاص برخوردار باشید و در انجام این کار حرفه ای باشید، مهم تر است.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

تحصیل در ترکیه

 

ابر کلمات کلیدی :

آرایشگری در ترکیه , مهاجرت از طریق آرایشگری , کار در ترکیه با درآمد بالا 2018 , کار در ترکیه 2017 , کار در ترکیه با جای خواب , خاطرات کار در ترکیه , متوسط درآمد در ترکیه , کار در ترکیه 2018 , موسسه کاریابی در ترکیه , اقامت ترکیه از طریق آرایشگری , مهاجرت از طریق آرایشگری به ترکیه , آرایشگری در ترکیه مردانه , آموزش آرایشگری در ترکیه , شغل آرایشگری در ترکیه , دوره آرایشگری در ترکیه , مدرک آرایشگری در ترکیه , آموزشگاه آرایشگری در ترکیه , آموزش آرایشگری مردانه در ترکیه , آرایشگاه ایرانی در استانبول , آرایشگر معروف ترکیه , بهترین آرایشگر ترکیه , آموزش آرایشگری در خارج از کشور , اخذ مدرک بین المللی آرایشگری , بهترین آرایشگاه در استانبول , کار آرایشگری مردانه در ترکیه

 

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/05/01

 

 

مهرداد شعبانزاده
ایا بدون مدرک میشه ارایشگری کار کرد ترکیه

فرهادشو خچشم
چجوری برم ترکیه ارایشگری کارکنم

امیرحسین سبزی

علیرضا جودکی

صفیه عارفی

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر