مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

 

اگر قصد مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری را دارید راه های متفاوتی جهت رسیدن به این مهم وجود دارند که در این مقاله به آن ها می پردازیم.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

 

مراحل اخذ ویزای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

- اگر بتوانید از طریق سایت های کاریابی به صورت اینترنتی ، آشنا و بستگان خود و یا واسطه های ما در این کشور کارفرمای مد نظرتان را پیدا کنید می توانید برای ویزای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری درخواست دهید.

- و یا به طور مستقیم به سفارت درخواست مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری دهید که این روش حدود یک ماه زمان بر خواهد بود.

درصورتی که موفق به اخذ ویزای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری شدید می بایست محل کار و کارفرمای خود را اعلام نموده و پس از گذشت یک سال (معمولا ویزای مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری یک ساله داده می شود) برای تمدید آن اقدام نمایید که در صورت کامل بودن مدارکتان و نبود تخلف اجرایی در آن یک سال تا سه سال تمدید می گردد.


سایت های کاریابی جهت مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

از سایت های معرفی شده در زیر می توانید برای پیدا کردن کار در ترکیه استفاده نمایید:

www.cvyolla.com
www.kariyer.com

 www.eleman.net

www.sahebindan.com

 

شرایط مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

در صورتی که به زبان ترکی تسلط دارید و یا مهارت خوبی در زبان انگلیسی دارید می توانید به مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری و کار با درآمد بالا در این کشور فکر کنید. در بسیاری از شرکت های ترکیه تسلط به زبان انگلیسی کفایت می کند. اما در صورت نداشتن مهارت خاص (مدرک و یا دوره ی آموزشی در زمینه ی حرفه ی مد نظر) و زبان قوی، مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری می تواند موجب متضرر شدن شما گردد (کارفرمایان ترکی حقوق شما را نپردازند یا با زیرکی پس از مدتی شما را از کار بیکار کنند)، بنابراین قبل از هر گونه تصمیمی در این زمینه پیشنهاد می گردد با مشاورین ما در تماس باشید.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

تحصیل در ترکیه

 

ابر کلمات کلیدی :

آرایشگری در ترکیه , مهاجرت از طریق آرایشگری , کار در ترکیه با درآمد بالا 2018 , کار در ترکیه 2017 , کار در ترکیه با جای خواب , خاطرات کار در ترکیه , متوسط درآمد در ترکیه , کار در ترکیه 2018 , موسسه کاریابی در ترکیه , اقامت ترکیه از طریق آرایشگری , مهاجرت از طریق آرایشگری به ترکیه , آرایشگری در ترکیه مردانه , آموزش آرایشگری در ترکیه , شغل آرایشگری در ترکیه , دوره آرایشگری در ترکیه , مدرک آرایشگری در ترکیه , آموزشگاه آرایشگری در ترکیه , آموزش آرایشگری مردانه در ترکیه , آرایشگاه ایرانی در استانبول , آرایشگر معروف ترکیه , بهترین آرایشگر ترکیه , آموزش آرایشگری در خارج از کشور , اخذ مدرک بین المللی آرایشگری , بهترین آرایشگاه در استانبول , کار آرایشگری مردانه در ترکیه

 

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/02/30

 

 

علیرضا جودکی

صفیه عارفی

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین