071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری


کشور ایتالیا در سال های اخیر با رکود اقتصادی مواجه بوده و از لحاظ اقتصادی نسبت به سایر کشورهای همسایه خود شرایط نا به سامان تری را داشته است. اما مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک همواره گزینه ی بسیار مناسبی برای مهاجرت بوده است.
 

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری


ویزای طلائی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

این ویزا درکشور ایتالیا در سال ۲۰۱۴  به منظور جذب سرمایه گذاران خارجی و افراد سرمایه گذار از خارج از اروپا جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری تصویب گشت. همانطور که می دانید اخذ این ویزا در ازای ۵ سال تمدید ویزای شنگن می باشد. ایتالیا همانند سایر کشورهای دنیا برای دانشجویان، کارآفرینان و همچنین کارگرانی که شرایط مطلوبی دارند برنامه های متفاوتی را در مد نظر قرار داده و همچنین برای گرفتن این ویزا جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری باید مدتی را در کشور ایتالیا ساکن باشید.

این ویزا برای مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری در ابتدا به مدت یک سال به فرد داده می شود و سپس بعد از گذشت یک سال به مدت ۵ سال تمدید می گردد و لازم به ذکر است که پروسه ی اخذ ویزای طلائی ایتالیا جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری در صورت کامل بودن مدارک و داشتن وقت سفارت هفت تا ده روز به طول می انجامد و ویزایی بسیار مهم برای دولت و مردم کشور ایتالیا به شمار می رود چرا که اجازه ی ورود افراد برای زندگی و تحصیل در کنار آن ها در کشور است.

بنابراین نداشتن سوپیشینه و عدم گذراندن هرگونه دوره های زندان از جمله شرایط مهم و ضروری برای اخذ ویزای طلایی و مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری می باشد و در صورتی که فرد با یک شرکت خارجی سرمایه گذاری در ایتالیا را انجام دهد باید این موضوع را مد نظر قرار دهد که مقدار بیشتر سرمایه جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری باید متعلق به خود شخص باشد.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

افرادی که تمایل دارند در یک کشور تاریخی و زیبایی اروپایی زندگی کنند ولی مایل به کار نیستند می توانند از طریق ویزای سرمایه گذاری و مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری اقامت این کشور را بدست آورند. دو نوع ویزای سرمایه گذاری جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری در این کشور وجود دارد که برای سرمایه گذاری قابل اجرا می باشد: ویزای اقامت دائمی ایتالیا و ویزای خود اشتغالی ایتالیا.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری


مزایای مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

_ با مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری بدون نیاز به اخذ ویزا به تمامی کشورهای عضو پیمان شنگن و اتحادیه اروپا (بیش از ۱۴۵ کشور دنیا) می توانید سفر کنید.

_ جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری نیازی به دانستن زبان انگلیسی نداشته و همچنین شامل هیح محدودیت سنی نمی شوید.

_ در روش مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری فرزندانتان می توانند به طور رایگان در این کشور و سایر کشورهای شنگن تحصیل داشته باشند.

_ با مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری از تمامی امکانات بهداشتی ،درمانی و رفاهی کشور ایتالیا و سایر کشورهای شنگن برخوردار می شوید.

_ در مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری می توانید به راحتی و پس از گذشت تنها چند سال از تابعیت و پاسپورت کشورهای عضو شنگن بهره مند شوید.

_دارای بخش قوی ماشین آلات  و نوآوری در فناوری های جدید

_استقبال از سرمایه گذاران خارجی و پیشگام در پیشرفت بیزنس
 

مدت زمان سرمایه گذاری جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذار جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری باید قراردادی برای مدت زمان حداقل دو سال منعقد نموده و سرمایه گذاری کند. این ویزا برای سه سال دیگر نیز به شرط ادامه ی روند سرمایه گذاری قابل تمدید می باشد. ویزای همراه نیز از همان ابتدا به اعضای خانواده شخص اعطا می شود که پس از گذشت پنج سال از مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری با بررسی و نظر سفارت می توانند درخواست اقامت دائم دهند.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 

تاریخ به روزرسانی 1402/4/4

 

 


لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر