مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک
 

ایتالیا کشوری با فرهنگی غنی و تاریخی عظیم مقصدی بسیار جذاب و زیبا در بین کشورهای اروپایی برای زندگی می باشد. یک فرد خارجی در کشور ایتالیا می تواند اقدام به مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک کند اما مقدمات مهمی که قبل از خرید ملک باید بدانید و آنچه شرایط خرید ملک در این کشور می باشد را در این مقاله به طور کامل بررسی خواهیم نمود، از جمله اخذ اقامت ازطریق خرید ملک در ایتالیا و پیش شرط های لازم برای خرید ملک در ایتالیا.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

ابتدا می بایست گزینه های پیش روی خود را برای مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک بررسی نمایید که جهت پیدا نمودن خانه ی مناسب طبق ایده آل هایی که در نظر دارید باید منطقه و محل مورد نظرتان را انتخاب نمایید چرا که نرخ خانه و آپارتمان ها با توجه به محله و موقعیت آن ها متفاوت می باشند. برای مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک می توانید از مشاورین ما در کشور ایتالیا یا افراد مورد اعتمادتان کمک بگیرید .

مطلب مهم در ارتباط با مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک این است که از طریق خریداری ملک به تنهایی به اقامت نخواهید رسید و این مهم باید به همراه سرمایه گذاری یا ثبت شرکت صورت گیرد تا منجر به اخذ اقامت گردد.


میانگین نرخ اجاره ملک جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

شخص متقاضی مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک می تواند با توجه به میزان هزینه ای که تمایل دارد ماهانه برای اجاره مسکن بپردازد منطقه و نوع خانه ی مد نظرش را انتخاب نماید، به طور میانگین هزینه اجاره مسکن در ماه بین 250 تا 600 یورو می باشد که این نرخ در شهرهای کوچک به نسبت کمتر از شهرهای بزرگ می باشد. همچنین می توان گفت یک فرد برای زندگی در ایتالیا ماهانه در حدود 1200 تا 1500 یورو نیاز خواهد داشت. دانشجویان می توانند چند نفره و به طور گروهی اقدام به اجاره مسکن نمایند و هزینه های اجاره را کاهش دهند.

 

شرایط خرید ملک جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. همچنین بهتر است بدانید برای مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک می توانید از وام کمک هزینه ی خرید ملک استفاده نمایید که در این صورت باید فیش حقوقی ماهانه بالای هزار یورو (اثبات تمکن مالی برای بازگشت وام) را ارائه دهید،گرچه از روش مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک به اقامت نمی رسید اما می توانید از این طریق به کشورهای شنگن در سفر باشید.

 

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

 

ابر کلمات کلیدی :

خرید ملک در ایتالیا , خرید خانه در ایتالیا , خرید ملک در ایتالیا و اقامت , خرید آپارتمان در ایتالیا , شرایط خرید ملک در ایتالیا , قیمت خرید ملک در ایتالیا , هزینه خرید ملک در ایتالیا , خرید ملک ایتالیا , خرید خانه ارزان در ایتالیا , خرید آپارتمان در خیابان ایتالیا , هزینه خرید خانه در ایتالیا , اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک , اقامت ایتالیا از طریق خرید خانه , خرید خانه ارزان در ایتالیا

 

تاریخ ویرایش مطلب 1398/03/29

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین