071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک
 

ایتالیا کشوری با فرهنگی غنی و تاریخی عظیم مقصدی بسیار جذاب و زیبا در بین کشورهای اروپایی برای زندگی می باشد. یک فرد خارجی در کشور ایتالیا می تواند اقدام به مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک کند اما مقدمات مهمی که قبل ازخرید ملک باید بدانید و آنچه شرایط خرید ملک در این کشور می باشد را در این مقاله به طور کامل بررسی خواهیم نمود؛ از جمله اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ایتالیا و پیش شرط های لازم برای خرید ملک در ایتالیا.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

ابتدا می بایست گزینه های پیش روی خود را برای مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک بررسی نمایید که جهت پیدا نمودن خانه ی مناسب طبق ایده آل هایی که در نظر دارید باید منطقه و محل مورد نظرتان را انتخاب نمایید چرا که نرخ خانه و آپارتمان ها با توجه به محله و موقعیت آن ها متفاوت می باشند. برای مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک می توانید از مشاورین ما در کشور ایتالیا یا افراد مورد اعتمادتان کمک بگیرید .

مطلب مهم در ارتباط با مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک این است که از طریق خریداری ملک در ایتالیا به تنهایی به اقامت نخواهید رسید و این مهم باید به همراه سرمایه گذاری یا ثبت شرکت صورت گیرد تا منجر به اخذ اقامت گردد.


میانگین نرخ اجاره ملک جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

شخص متقاضی مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک می تواند با توجه به میزان هزینه ای که تمایل دارد ماهانه برای اجاره مسکن بپردازد منطقه و نوع خانه ی مد نظرش را انتخاب نماید. به طور میانگین هزینه اجاره مسکن در ماه بین 200 تا 600 یورو می باشد که این نرخ در شهرهای کوچک به نسبت کمتر از شهرهای بزرگ می باشد. همچنین می توان گفت یک فرد برای زندگی در ایتالیا ماهانه در حدود 1200 تا 1600 یورو نیاز خواهد داشت. دانشجویان می توانند چند نفره و به طور گروهی اقدام به اجاره مسکن نمایند و هزینه های اجاره را کاهش دهند.

 

شرایط خرید ملک در ایتالیا جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. همچنین بهتر است بدانید برای مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک می توانید از وام و کمک هزینه ی خرید ملک استفاده نمایید که در این صورت باید فیش حقوقی ماهانه بالای هزار یورو (اثبات تمکن مالی برای بازگشت وام) را ارائه دهید. گرچه از روش مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک به اقامت نمی رسید اما می توانید از این طریق به کشورهای شنگن در سفر باشید.

  مدارک لازم جهت ارائه به سفارت

ارائه دو عکس با فرمت عکس گذرنامه

گذرنامه شخص متقاضی با حداقل یک سال اعتبار

یک نسخه از رزرو بلیت بازگشتی شخص

بیمه نامه مسافر مربوط به ایتالیا و کل منطقه شینگن

 نامه ای با مضمون هدف از سفر به ایتالیا واهداف برنامه سفر متقاضی

مدارک فردی(گواهی ازدواج، گواهی تولد فرزندان، گواهی مرگ همسر در صورت لزوم)

مدارک اقامت شخص متقاضی برای کل مدت‌زمان اقامت در ایتالیا

مدارک از بانک جهت اثبات تمکن مالی کافی برای مدت اقامت متقاضی

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد :

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

 

ابر کلمات کلیدی :

خرید ملک در ایتالیا , خرید خانه در ایتالیا , خرید ملک در ایتالیا و اقامت , خرید آپارتمان در ایتالیا , شرایط خرید ملک در ایتالیا , قیمت خرید ملک در ایتالیا , هزینه خرید ملک در ایتالیا , خرید ملک ایتالیا , خرید خانه ارزان در ایتالیا , خرید آپارتمان در خیابان ایتالیا , هزینه خرید خانه در ایتالیا , اقامت ایتالیا از طریق خرید ملک , اقامت ایتالیا از طریق خرید خانه , خرید خانه ارزان در ایتالیا

 

تاریخ به روزرسانی 1402/4/6

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر