مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت

 

به طور کلی برای مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت نیازمند سرمایه گذاری در این کشور هستید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت

 

انواع سرمایه گذاری جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت

در نوع اول جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت شخص متقاضی مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت سرمایه گذاری خود را در کلیه پروسه ی ثبت شرکت و ایجاد یک کسب و کار جدید انجام می دهد. فرد متقاضی مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت با توجه به تجربه ی کاری خود و بیزنس و کاری که در کشور خود داشته و یا طبق تحصیلاتی که گذارنده ، طرح اولیه شغل را نوشته که در آن هدف اصلی و غایت کار باید مشخص گردد. یکی از مرحله های مهم پروسه مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت همین طرح اولیه می باشد، زیرا که با توجه به طرح اولیه شخص است که اداره مهاجرت نظر خود را برای مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت اعلام نموده و طرح را رد یا قبول می کند که در صورت قبولی آن با اقامت شخص موافقت می گردد.انواع مختلف ثبت شرکت جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت

شرکت محدود:

حداقل سرمایه لازم برای راه اندازی این نوع شرکت جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت ده هزار یورو می باشد و هر کدام از شرکا بر اساس درصد سهمشان از شرکت مسئولیت دارند.

شرکت با مسئولیت محدود:

در این نوع شرکت ها جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت یک طرف از شرکا با مسئولیت های شرکت و طرف دیگر با تعهدات روبروست و شرط اصلی آن مشارکت بین سهام داران شرکت می باشد.

شراکت کلی:

در این نوع شرکت ها برای مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت دو نفر یا بیشتر با یکدیگر شریک شده و یک شرکت با یک نام را تاسیس می کنند که از لحاظ حقوقی تمامی اعضا مسئولیت کامل را دارند.

شرکت های تعاونی بزرگ:

این نوع از شرکت ها برای سرمایه گذاری های بزرگ جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت بوده و حداقل سرمایه سرمایه گذاران 120 هزار یورو می باشد و سهام شرکت تاسیس شده در بازار بورس این کشور عرضه می گردد.

شراکت محدود توسط سهام:

در این نوع از ثبت شرکت ها جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت که بسیار به مشارکت محدود شبیه است دو یا چند شرکت را تاسیس نموده و یک طرف عضو و طرف دیگر مسئولیت شرکت را برعهده می گیرد.

پس از انجام پروسه ی ثبت شرکت فرد باید برای انجام معاینات و آزمایشات پزشکی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت اقدام نموده و سپس پرینت حساب بانکی خود را تهیه نموده و تمامی مدارک لازم برای اخذ ویزا و مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت را به سفارت ارائه نماید که در نتیجه ی آن ویزای سرمایه گذاری در پاسپورت او ضمیمه خواهد گردید. شایان ذکر است که این پروسه زمانی بین ۱۰ تا ۱۲ ماه به طول می انجامد و فرد متقاضی مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت برای انجام کارهای ثبت شرکت حداقل دوبار به این کشور باید سفر کند.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت

 

درنوع دوم فرد سرمایه گذار جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت یک بیزینس آماده را در این کشور خریداری می کند و نام شرکت را می تواند تغییر داده و در صورت عدم تمایل نیز تغییر ندهد.
 این روش برای مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت به نظر ساده تر می رسد به این دلیل که شخص یک شرکت آماده و در حال فعالیت را خریداری کرده است که به این روش
شلف کامپنی گفته می شود. خرید یک شرکت آماده بهترین گزینه برای یک سرمایه گذار خارجی است که می خواهد جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت اقدام نموده و فعالیت خود را سریعا در این کشور شروع نماید. به جای صرف هزینه و وقت و کارهای اداری برای ثبت یک شرکت جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت می توان یک شرکت فعال را جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت خریداری نمود. البته باید به زمینه ی فعالیت شرکت و درآمددهی گذشته و پیشینه ی آن نیز دقت داشته باشید به عنوان مثال صنعت پوشاک یا توریزم در این کشور درآمد بسیار خوبی داشته و درصد موفقیت کشور در این زمینه ها بیشتر خواهد بود.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/04

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین