071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

 

 ویزای درجه 1 جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی 

ویزای درجه 1 (کار آفرینی )  اجازه می دهد تا تجار با بین £ 50،000 و £ 200،000 بودجه  برای مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی به منظور ایجاد کسب و کار در انگلستان اقدام نمایند ( یا به طور انحصاری و یا به عنوان یک شریک). این وجوه باید توسط یک موسسه نظارتی مانند یک بانک یا سرمایه شرکت سرمایه گذاری برگزار شود و باید آزاد باشد ( صرفه جویی در اوراق بهادار، سهام و یا قراردادهای مشابه ).

همچنین شما باید برای مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی دو شغل جدید برای کارگران ایجاد کنید که شامل شهروندان بریتانیایی ، صاحبان اتحادیه اروپا و اتحادیه اروپا و وابستگان آنها و کسانی هستند که مدت نامحدود را ترک کرده اند تا در انگلستان اقامت کنند. برای درخواست یک برنامه افزودنی باید حداقل شش ماه طول بکشد.

لطفا توجه داشته باشید که در مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی در اکثر موارد متقاضیانی که خارج از انگلیس هستند احتمالا نیاز به سرمایه گذاری £ 200،000 دارند. برای اینکه بتوانید مبلغی کمتر از 50،000 پوند را سرمایه گذاری کنید ، باید از یک سرمایه شرکت سرمایه گذاری در انگلیس یا از نوع مالی دولت بریتانیا استفاده کنید. لطفا جزئیات بیشتر جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی را در زیر ببینید.  

یکی دیگر از گزینه ها جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی این است که آیا می توانید تحت الزامات تیم کارآفرینی باشید. با هر یک از اعضای تیم دو عضو سرمایه گذاری 100،000 پوندی .

 

مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

 

سیستم امتیاز ویزا درجه 1 ( کارآفرینی ) در مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

درخواست های ویزای کارآفرینی درجه 1 برای مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی با استفاده از یک سیستم امتیاز، مورد ارزیابی قرار می گیرد، متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی باید 95 امتیاز کامل را برای گرفتن ویزا دریافت کنند. جدول زیر نشان می دهد که چگونه امتیازات اهدا می شود.

 

جدول امتیاز جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

 

                           وضعیت

           امتیاز

دسترسی به حداقل 200000 پوند از صندوق های سرمایه گذاری یکبارۀ  یا
داشتن حداقل 50،000 پوند از یکی از موارد زیر :

 

     یک یا چند شرکت سرمایه گذاری ریسک ثبت شده
     یکی دیگر از رقابت های تامین مالی بذر کارآفرینی بریتانیا
     یک یا چند اداره دولتی انگلیس

 

 

 

25 

داشتن صندوق های سرمایه گذاری که در یک موسسه مالی تنظیم شده اند

25

داشتن صندوق های سرمایه گذاری که می توانند آزاد باشند

25

داشتن دسترسی به بودجه نگهداری مورد نیاز

10

رعایت سطح مورد نیاز مهارت زبان انگلیسی

10

 

آزمون واقعی کارآفرینی جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

این قسمت مهمی از برنامه ی مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی است . باید  یک طرح کسب و کار معتبر وجود داشته باشد و اطلاعات و اسناد باید ارائه شود تا نشان دهد که متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی مهارت و تجربه لازم برای اجرای یک کسب و کار را دارد.  متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی باید بتواند توضیح دهد که کدام وجوه دریافت شده است.  علاوه بر این ، ممکن است ارزش مدارک تحصیلی نیز داشته باشد.  بسیاری از برنامه های کاربردی رد شده اند زیرا متقاضی این آزمون را تحویل نمی دهد .

 

توانایی زبان انگلیسی برای مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

اگر متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی دارای مدرک تحصیلی به زبان انگلیسی نباشد و در فهرست اکثر کشورهای انگلیسی زبان نباشد، متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی باید با موفقیت در آزمون زبان انگلیسی در سطح B1 یا بالاتر موفق باشند .

اگر یک آزمون زبان انگلیسی جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی نیاز به گذراندن داشته باشد، لازم است معادل با سطح B1 یا بالاتر باشد ؛ این می تواند آموزش های علمی یا عمومی باشد.  شما باید در تمام 4 قسمت خواندن ، نوشتن ، صحبت کردن و گوش دادن به سطح مناسب برای مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی برسید .

 

گواهی نامه های کیفری جهت مهاجرت  به انگلستان از طریق کارآفرینی

شما باید برای مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی یک گواهینامه ثبت احوال برای هر کشوری که حداقل طی دوازده ماه در طی ده سال گذشته زندگی کرده اید ، ارائه کنید. این مورد برای همسر یا هر وابستگی بیش از سن هجده سالگی مورد نیاز است.  این گواهی ها باید در عرض شش ماه درخواست انگلستان صادر شده باشد .

 

بودجه تعمیر و نگهداری جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی باید برای کمک به خود در طول اقامت دارایی هایی داشته باشند ؛ مقدار بودجه تعمیر و نگهداری مورد نیاز بستگی دارد که آیا متقاضی یک درخواست ویزا را ارائه می دهد یا درخواست یک پسوند را می دهد.  متقاضیان اولیه باید دارایی های حداقل 3،310 پوند داشته باشند، در حالی که کسانی که درخواست ویزای خود را تمدید می کنند باید حداقل 945 پوند داشته باشند.

تمام متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی باید این مقدار را به طور پیوسته برای 90 روز و یا بیشتر داشته باشند .    

 

طول اقامت اعطا شده در مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

تا 3 سال و 4 ماه در ابتدا و تا 6 سال و 4 ماه در مجموع با پسوند .

طول ویزا بستگی به وضعیت ویزای متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی دارد. کسانی که به ویزای کارآفرین درجه 1 از رده دیگری میروند، می توانند مدت 3 سال ویزا را تمدید کنند. همه دیگران فقط می توانند آن را برای 2 سال گسترش دهند .

 

مجوز اقامت دائم در مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

این مورد نیز در مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی به عنوان وضعیت سکونت شناخته شده است و نوعی "اقامت دائم" است. معمولا در طول این مدت بیست و هشت روز قبل از پایان پنج سال اقامت در انگلستان در ویزای کارآفرین درجه 1 درخواست می کنید، تا زمانی که در طول این مدت بیش از 180 روز در خارج از انگلستان صرف نکنید. استطاعت در مورد مدت اقامت در انگلستان تحت شرایط محدود است.

در صورت ایجاد ده شغل یا ایجاد یک کسب و کار که درآمد ناخالص آن 5 میلیون پوند در مدت سه سال بوده است، برای مدت اقامت نامعلوم (حداقل 28 روز) نیاز به سه سال کوتاهتر است، یا اگر شما بیش از یک موجود داشته باشید کسب و کار است که افزایش در درآمد ناخالص از 5 میلیون پوند در طول سه سال است. شما هنوز هم باید شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی ذکر شده در بالا را ببینید.

 

اسناد مورد نیاز برای کاربرد جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

سطح 1 متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی باید مدارکی را با درخواست خود ارائه دهند که شامل موارد زیر است:

  • گذرنامه فعلی و / یا سایر اسناد مسافرتی
  • یک عکس گذرنامه جداگانه
  • اثبات این که آنها دسترسی به بین £ 50،000 و £ 200،000 از بودجه برای سرمایه گذاری
  • طرح کسب و کار آنها
  • اثبات این که آنها می توانند در طول اقامت خود از لحاظ مالی، مانند بیانیه های بانکی، خود را پشتیبانی کنند
  • گواه بر این که آنها نیازهای زبان انگلیسی سطح 2 را برآورده می کنند، مانند زبان اکثریت زبان انگلیسی را دریافت می کنند و یا دارای مدرک تحصیلی به زبان انگلیسی یا سطح B1 در آزمون زبان انگلیس هستند.
  • اگر یک متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی از یکی از کشورهای موجود در فهرست تست TB در خانه باشد، باید یک تاییدیه واضح برای آزمایش سل  ( TB )  ارائه کند .
  • یک گواهینامه ثبت احوال از هر کشوری که بیش از یک سال در ده سال گذشته زندگی کرده است .

 

فعالیت ها و محدودیت های مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

کارگران این ویزا می توانند برای کسب و کار انگلیس که در یک کارمند با حقوق و دستمزد کار می کنند کار کنند اما نمی توانند کار دیگری را خارج از کسب و کار انجام دهند.

 

در نظر گرفتن 7 مورد برای مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی خط ویزای سطح 1 ( کارآفرینی ) تحت سیستم امتیازدهی مهاجرت مبتنی بر امتیازات اجازه می دهد افراد برای  سرمایه گذاری در کسب و کار ویا راه اندازی کسب و کار موجود بروید.  افرادی که از دانشگاه های بریتانیا و همچنین کسانی که با تجربه در صنعت در خارج از کشور فارغ التحصیل شده اند  . به این گزینه بسیارعلاقه مندند .  این ( مجوز اقامت دائم )   یک مسیر پنج ساله برای اخذ ویزای مورد نظر است و متقاضیان می توانند اعضای خانواده وابسته را با خود همراه کنند .

مدارک لازم جهت گرفتن ویزای سطح 1 ( کارآفرینی ) جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی در چند بخش قابل ارائه هستند و این بخش ها بر اساس بازه وسیعی از صلاح دید دولت و در حوضه های دیگر نیز قابل کاربری هستند . در اینجا ، ما هفت عنصر کلیدی را برای هر کسی با توجه به مسیر مورد نظرش تعیین می کنیم :

 1 -   سرمایه گذاری / گزینه اول - 200،000 پوند

رایج ترین گزینه این است که ، متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی باید حداقل 200000 پوند پول به عنوان سرمایه گذاری برای کسب و کار در انگلستان در دست داشته باشد.  که این شخص می تواند به تنهایی یا به عنوان بخشی از یک تیم کارآفرین باشد.  پول شخص ثالث را می توان برای تأمین مالی ارائه داد ومتقاضی باید حداقل ظرف 90 روز وجه مورد نظر را دریافت و نگه داری کند . در صورتی که  مدت کمتر از 90 روز نگه داشته شود یا توسط خود شخص ثالث ارائه شود ،  شخص ثالث باید تأیید کند که این وجوه برای متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی در دسترس خواهد بود تا زمانی که  متقاضی آن را دریافت کند .

2 -  سرمایه گذاری / گزینه دوم -  000،50 پوند

این گزینه فقط برای متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی است که از طریق یکی از ابزارهای سرمایه گذاری زیر در دسترس هستند :

  • ثبت نام شرکت های سرمایه گذاری شده توسط اداره مسئولیت های مالی (FCA)؛

برنامه های تامین مالی بذر کارآفرینی بریتانیا که توسط وزارت تجارت بین الملل (DIT) تأیید شود و یا

  • یک یا چند اداره دولتی را در انگلیس یا ادارات دولتی در اسکاتلند ، ویلز یا ایرلند شمالی را به تصویب رسانده و به منظور ایجاد و گسترش کسب و کار در انگلیس در اختیار این اداره قرار دهد .

3 - الزامات تعمیر و نگهداری

همه متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی باید نشان دهند که تمکن مالی کافی برای پشتیبانی مالی از خود و دیگر وابستگان به خودشان را دارند . این تمکن مالی از پول مورد استفاده برای سرمایه گذاری مجزاست است . کسانی که مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی را دارند ، باید نشان دهند که حداقل 3،310 پوند از پس انداز شخصی خود را از 90 روز تا تاریخ درخواست انجام داده اند را به همراه داشته باشند ؛ هزینه درخواست اقامت دائم برای کسانی که بعد از این پروسه متقاضی آن هستند 945 پوند است .

4 - محل منابع سرمایه گذاری

جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی وجوه سرمایه گذاری باید در یک موسسه مالی تنظیم شده باشد.  این به این معنی است که یک تنظیم کننده معادل با FCA در انگلیس یعنی یک تنظیم کننده موسسه ( به عنوان مثال ، بانک یا جامعه ساختاری ) وجود دارد.  اگر در بریتانیا برگزار نشود ، وجوه در خارج از کشور باید آزادانه قابل انتقال و قابل تبدیل به پوند استرلینگ بریتانیا باشد .

5   - طرح کسب و کار

برای کسانی که به دنبال یک برنامه اولیه جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی هستند، یک طرح تجاری لازم است. این نشان می دهد که چه کسب و کاری به شما پیشنهاد شده است و چگونه کار می کند، تحقیقات مرتبط و خاص بازار نشان می دهد که چه کسی یا چه کسانی  بازار هدف هستند و جریان و سود پیش بینی شده. جزئیات کلیدی است : بهتر است که به طرح کسب و کار نزدیک شوید به عنوان مثال  آن را به سرمایه گذاران  بازار عرضه کنید.  این به این معنی است که تحقیقات بازار عمومی نیست، گردش مالی پیش بینی شده مبتنی بر شواهد است و شما باید مهارت ها و دیدگاه های لازم برای تحقق اهداف خود را برای کسب و کار داشته باشید.

6 - آزمون واقعی کارآفرین

این آزمون زمانی است که بیشتر متقاضیان ناموفق مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی شکست می خورند.  این تست برای تمام متقاضیانی که مایل به ایجاد یک برنامه اولیه جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی هستند ، اعمال می شود، اما تستی است که اداره املاک در برنامه های بعدی به آن ادامه خواهد داد. اداره املاک به طور کلی برنامه را در نظر می گیرد با توجه به عناصری که ما در بالا ذکر کردیم. سپس تصمیم خواهند گرفت که آیا آنها معتقدند که شما واقعا قصد شروع یا کسب یک کسب و کار را دارید یا اینکه موجودی لازم واقعا برای شما در دسترس است و شما قصد ندارید که به هیچ وجه کار دیگری را انجام دهید .

7 - صفحه اصلی / مصاحبه سفارت

به عنوان بخشی از آزمون واقعی کارآفرین در مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی ، دفتر خانه ممکن است به دنبال مصاحبه با شما باشد.  در تجربه ما ، این بیشتر در حال وقوع است.  مصاحبه ها دقیق هستند و ممکن است بعضی وقت ها ادامه پیدا کنند.  مصاحبه کننده با سوالات در مورد زمینه ، تخصص ، بودجه و طرح کسب و کار شما می پرسد.  حیاتی است که شما همه جنبه های کسب و کار پیشنهادی خود را بدانید. مصاحبه اجباری است و اداره املاک حق درخواست اطلاعات بیشتر را دارد که باید ظرف 28 روز از تاریخ درخواست مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی ارائه شود.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به اتریش از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به آلمان از طریق کار

 

تاریخ به روزرسانی 1402/4/7

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر