071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

 

 

بسیاری از افراد برای به دست آوردن اقامت دائم کشور انگلستان از طریق یافتن کار اقدام می کنند. ویزای درجه 2 ویزای اصلی انگلیس برای کارکنان ماهری است که جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کار اقدام می کنند. برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار معمولا حقوق و دستمزد حداقل 20800 پوند در سال برای " تازه واردین " و 30 هزار پوند برای " کارکنان با تجربه " پرداخت می شود. برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار باید یک پیشنهاد شغلی و یک گواهی حمایتی از یک کارفرمای انگلیس با مجوز حمایت مجدد درجه 2 داشته باشید. از آوریل 2011  ویزای درجه 1 برای کارگران ماهر بدون شغل جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کار در دسترس نیست. بنابراین برای بسیاری از کارگران ماهر جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کار تنها گزینه ویزا، ویزای درجه 2 است و در برخی موارد اخذ ویزای درجه 1 (استعداد استثنایی) نیز امکان پذیر است.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

 

این راهنما جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کار به بخش های زیر تقسیم می شود

- مدت اقامت در مهاجرت به انگلستان از طریق کار

- بودجه مورد نیاز تعمیر و نگهداری برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار

- الزامات حقوق و دستمزد ویزای درجه 2 جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کار

- استخدام جدید یا اضافی برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار

 

مدت اقامت ویزای درجه 2 ( عمومی ) در مهاجرت به انگلستان از طریق کار

مدت اقامت این ویزا در مهاجرت به انگلستان از طریق کار تا 5 سال و 14 روز و یا تا یک ماه پس از دوره اعلام شده در گواهی حمایتی ( و هر کدام از آنها برای اولین بار ) و تا 6 سال ضمیمه آنهاست . اگر متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق کار و اخذ ویزای درجه 2 در انگلیس به عنوان یک تازه وارد هستید ، حداکثر می توانید مدت ویزا را به مدت سه سال و یک ماه تمدید کنید.  پس از سه سال و یک ماه به عنوان یک تازه وارد، باید میزان کارآمدی کارکنان را جهت تمدید ویزای سطح دوم خود اعلام کنید .

شما می توانید این ویزا را برای مدت نامحدود درخواست کنید به شرط این که بیست و هشت روز قبل از پایان دوره پنج ساله اقدام نمایید و طبق شرایط زیر مبالغی را پرداخت کنید :

- در صورت درخواست بعد از 6 آوریل 2018 ، 35500 پوند

- در صورت درخواست بعد از 6 آوریل  2019، 35800  پوند

- در صورت درخواست بعد از 6 آوریل 2020،  36200 پوند

 

بودجه تعمیر و نگهداری در ویزای درجه 2 ( عمومی ) برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار

در بسیاری موارد جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کار، کارفرما مجوز حمایت سطح 2 را برآورده می کند . اکثر کارفرمایان " A rated " هستند و مجاز به انجام این کار هستند.  متقاضیان سطح 2 و همچنین متقاضیان ویزای درجه دو ( انتقال شرکت ) باید نشان بدهند که حداقل 945 پوند دارند و در طول 90 روز گذشته تعادل در حساب بانکی آنها کمتر از این رقم نشده است .

 

الزامات حقوقی ویزا درجه 2 ( عمومی ) جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کار

به منظور مهاجرت به انگلستان از طریق کار، کار اعلام شده در گواهینامه درجه 2 باید پرداخت حقوق مناسب داشته باشد.  در بیشتر موارد ، شما باید حداقل 30،000 پوند در سال به یک  کارمند با تجربه بپردازید .

اگر شما در حال حاضر یک ویزای بلند مدت انگلیس دارید می توانید برای ویزای درجه 2 اقدام کنید ، ممکن است بتوانید حقوق و دستمزدی پایین معادل 20،800 پوند در سال به یک تازه وارد بپردازید به عنوان مثال ، دانش آموزان ویزای سطح 4 که مدرک تحصیلی خود را به پایان رسانده اند می توانند تحت این شرایط به عنوان " ورودی جدید " برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار قرار بگیرند. در اغلب موارد برای هر دو کارگر با تجربه و ورودی جدید، باید جهت اطمینان از حداقل الزامات حقوق، به قوانین کار برای کارکنان ماهر در سطح شغلی 6 نگاهی بیندازید.  اگر نرخ در کدهای عملی بالاتر باشد ، مجبور خواهید بود حداقل با این نرخ بپردازید.

اگر در حال حاضر در خارج از انگلستان مستقر هستید و نیاز دارید که برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار درخواست ویزا بدهید ، یا در حال حاضر درخواست ویزایی مانند ویزای درجه 5 ( تحرکات جوانان ) که نیاز به درخواست برای تست ورود به ویزا درجه 2 دارد، داده اید؛ لازم است یک  گواهی حمایتی  محدود تهیه کنید. این بدان معنی است که در صورت نیاز حقوق و دستمزد برای کسب ویزا درجه 2 ممکن است نوسان یابد.  ویزای درجه 2 برای افرادی که قصد مهاجرت به انگلستان از طریق کار دارند تحت سیستم ، سهمیه بندی می شود. در زمان تقاضای بالا جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کار ممکن است گواهی های حمایتی دچار محدودیت و کمبود شوند.که در اکثر موارد ممکن است نیاز به امتیاز بیشتری داشته باشید و حقوق و دستمزد بیشتری برای بدست آوردن امتیاز کافی برای اخذ گواهی حمایتی جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار پرداخت کنید .

استثنائات برای گروه های خاصی وجود دارد، قوانین حقوق و دستمزد برای کارکنان طبق دسته های زیر متفاوت خواهد بود:

- صاحبان ویزای درجه 2 ( عمومی ) که ویزای آنها قبل از آوریل 2011 اعطا شده است.

- کارمندان یک سازمان یهودی.

- کارکنان زمینی توسط یک شرکت هواپیمایی مستقر در خارج از انگلستان کار می کنند .

- کارگران مذهبی ، از جمله وزرا ، مبلغان ، و اعضای مذهبی.

- کارگران شاغل در یک سازمان رسانه ای - مانند یک روزنامه یا ایستگاه خبری تلویزیونی -  مستقر در خارج از انگلستان.

- دارندگان مجوز کار.

- کارکنان پرستاری بدون ثبت نام.

 

ویزای درجه 2 و استخدام جدید یا اضافی برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار

کسانی که از طریق این ویزا مشغول به کار هستند و مایلند کار خود را ترک کنند و برای یک کارفرمای جدید کار کنند ، نیاز به یک ویزای جدید درجه 2 دارند. کارفرمای جدید باید مجوز حمایت از این ویزا را داشته باشد و به احتمال زیاد باید آزمون آزمایشی بازار کار را انجام دهد. جهت مهاجرت به انگلستان از طریق کار دارندگان ویزای دارای رتبه 2 می توانند برای 20 ساعت دیگر در هفته در شرایط زیر کار کنند:

- در یکی دیگر از کارهای مربوط به لیست مشاغل کمبود یا کار در همان بخش و در همان سطح حرفه ای که گواهی حمایتی  به آن اختصاص داده شده باشد.

- خارج از ساعات کاری تحت پوشش گواهی حمایتی برای ویزای درجه 2  

بیشترین امتیازات برای ویزای کار کشور انگلستان به دلیل پیشنهاد شغلی از طرف انگلستان است که باید به صورت 30ساعت کاری در هفته باشد و دارای 50 امتیاز برای متقاضی است. 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به اتریش از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به آلمان از طریق کار

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص , مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی , شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق کار , مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار , شرایط مهاجرت به انگلیس از طریق کار , مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان , مشاغل مورد نیاز در انگلستان , ویزای کار انگلیس تضمینی , ویزای tier 2 انگلستان , شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان , کار در انگلستان , کار در انگلستان برای ایرانیان , بهترین کار در انگلستان , شرایط کار در انگلستان , وضعیت کار در انگلستان , کار دانشجویی در انگلستان , حقوق کار در انگلستان , کار پزشکی در انگلستان , کار پرستاری در انگلستان , یافتن شغل در انگلیس , کاریابی ایرانی در لندن , مشاغل مورد نیاز انگلستان 2018 , لیست مشاغل مورد نیاز انگلیس 2018

 

تاریخ به روزرسانی 1402/4/2

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر