071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار

 

ویزای انگلستان دسته بندی های مختلفی دارد که ویزای کار این کشور در دسته TIRE 2 قرار گرفته است. افرادی که شغل آنها جزو مشاغل مورد نیاز TIRE 2 می باشد از شانس بیشتری برای دریافت ویزای کار انگلیس برخوردارند. با دریافت ویزای TIRE 2 می توانید اقامت دائم و اجازه کار کشور انگلیس را دریافت کنید. در این مقاله جزئیات مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار را بررسی خواهیم کرد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار - روش های اخذ ویزای کار انگلستان

برای اخذ ویزای کار جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار روش های مختلفی وجود دارد که بسته به شرایط متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار متفاوت خواهد بود در عین حال پرطرفداراترین نوع ویزای کار ویزای عمومی می باشد.در زیر به شرح راه های تحصیل ویزای کار انگالیس می پردازیم:

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار - پیشنهاد شغلی (ویزای عمومی)

در این روش متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار مستلزم داشتن پیشنهاد شغلی با حداقل دستمزد 30,000 پوند در سال از سوی یک پیمانکار معتبر که دارای مجوز اسپانسری انگلیس است می باشد.پروسه اخذ ویزا از این طریق حداکثر 9 ماه می باشد. اعتبار این ویزا 3 الی 5 سال خواهد بود و باتوجه به میزان اعتبار هزینه ی صدور آن متفاوت و به ترتتیب 590 و 1,171 پوند می باشد. در این روش از مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار پس از اخذ ویزای TIER 2 عمومی می توانید برای  اعضای خانواده خود به ازای پرداخت 610 پوند (برای هر نفر)برای اقامت 3 سال یا کمتر و  1,220 پوند (برای هر نفر) برای اقامت بیشتر از سه سال اقامت  دائم کشور انگلیس را دریافت نمایید.

 

*درصورتی که شغل شما جزو مشاغل مورد نیاز کشور انگلیس نظیر IT، حسابداری و مراقبت های بهداشتی باشد هزینه ی صدور ویزا برای مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار و اقامت کمتر از 3 سال به 446 و اقامت بالای 3 سال به 928 پوند تقلیل می یابد.

 

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار - آگهی

در این روش از مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار مانند روال همیشگی کشورهای اروپایی ابتدا آگهی جذب نیرو برای مدت 3 ماه در کشور انگلیس منتشر می شود چنانچه شخصی متقاضی شغل نبود برای بار دوم و به مدت 3 ماه دیگر این آگهی در اتحادیه اروپا درج میگردد اگر برای شغل مورد نیاز در اتحادیه اروپا  متقاضی وجود نداشت نوبت به  افراد غیراروپایی و خارج ازاتحادیه ارو می رسد که یافتن شغل از این طریق بعید و دور از دسترس خواهدبود.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار - تحصیل

یکی از بهترین راه های مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار از طریق تحصیل در این کشور است. با توجه به اینکه در طول تحصیل برای دانشجویان بین المللی امکان کار کردن بصورت  پاره وقت وجود دارد می توانند با انتشار آگهی استخدام ثبت نام کرده و شانس خود را امتحان کنند یا پس از فارغ التحصیلی به یک کارفرمای انگلیسی که دارای مجوز اسپانسری است درخواست کار بدهند. در این روش پس از گذشت حداکثر 4 سال می توانید جهت دریافت اقامت دائم اقدام نمایید.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار - انتقال درون شرکتی

در این روش از مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار افرادی که کارمند یکی از شعب بین المللی شرکت های انگلیسی هستند به شعبه ی مرکزی واقع در انگلیس منتقل میشوند. برای اخذ ویزا از این طریق می بایست با یک کارفرمای انگلیسی که در زمینه ی شغلی شما فعالیت دارد قرارداد کاری منعقد نمایید.انتقال درون شرکتی به دو دسته ی بلند مدت برای انتقال بیش از یکسال (5 الی 9 سال) و کوتاه مدت  برای انتقال کمتر از یکسال تقسیم میشود. هزینه ی صدور ویزا انتقال کوتاه مدت برای هرنفر460 پوند و هزینه ی ویزای انتقال بلند مدت برای هر نفر تقریبا 590 پوند می باشد.

 

*ویزای کار انتقال درون شرکتی کوتاه مدت جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار تنها مختص افرادی است که قبل از 5 آوریل 2017 گواهی اسپانسری خود را دریافت کرده باشند.

 

شرایط اخذ ویزای انتقال درون شرکتی جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار

1.داشتن گواهی اسپانسری

افراد خارج از اتحادیه اروپا ملزم به ارائه یک گواهی اسپانسری از سوی یک کارفرمای مورد تایید کشور انگلیس می باشند

2.داشتن تمکن مالی

 اثبات این امر از طریق وجود 945 پوند در حساب بانک شخص متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار یا پرداخت این مبلغ از سوی کارفرما صورت می پذیرد.

3.داشتن دستمزد مناسب

دستمزد مناسب برای کارمندان بلند مدت 40,000 پوند درسال و برای کارمندان کوتاه مدت 30,000 پوند در سال می باشد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار - فعالیت ورزشی

این  نوع ویزا برای مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار به مربیان و ورزشکاران بین المللی که موفق به اخذ افتخارات زیادی در سطح جهانی شده اند و به گونه ای نخبه ی ورزشی نامیده می شوند تعلق دارد.این ویزا برای مدت سه سال اعتبار دارد و هزینه ی صدور آن 587 پوند می باشد.

 

 

ابر کلمات کلیدی :

ویزای کار انگلیس 2019 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/13

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر