071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 

ثبات و پایداری وضعیت اقتصادی کشور انگلستان باعث شده است که متقاضیان زیادی برای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری در این کشور اقدام کنند. علاوه بر سودآوری، امنیت سرمایه در کشور انگلستان باعث شده که این کشور در زمره ی بهترین کشورهای جهان در امر سرمایه گذاری در انگلستان قرار گیرد. با کار و مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری می­ توان برای اخذ اقامت دائم انگلستان اقدام نمود.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 

انواع ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

انواع ویزا جهت مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری را در ادامه ی این مقاله توضیح خواهیم داد.

 

سرمایه گذاری 50 هزار پوندی جهت مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

یک نوع مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری، سرمایه گذاری 50 هزار پوندی است که اکثرا برای دانشجویان استفاده می ­شود و به POST­-STUDY WORK معروف است. این ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری به این صورت  است که کسانی که در انگلستان تحصیل کرده ­اند و مدرک دانشگاهی در این کشور را دارند می­ توانند ویزای تحصیلی خود را از طریق سرمایه گذاری به اقامت دائم تبدیل کنند. درصورت ارائه مدرک و گواهی دال بر اینکه متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری در انگلستان تحصیل کرده است و دارایی معادل 50 هزار پوند را دارد و اثبات اینکه این پول متعلق به خود متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری یا همسر وی می­ باشد 75 امتیاز را در پی دارد و همچنین تسلط به زبان انگلیسی و ارائه مدارک دال بر تمکن مالی برای تامین هزینه های خود و خانواده هر کدام 10 امتیاز را خواهد داشت که جمعا 95 امتیاز لازم برای اخذ این ویزا را فراهم می­ کند.  

متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری که توانایی سرمایه گذاری 200 هزار پوندی را ندارند برای سرمایه گذاری 50 هزار پوندی اقدام می­ کنند؛ که قابل ذکر است شانس موفقیت بسیار پایین است و افراد اندکی می­توانند از این طریق مهاجرت کنند.

مدت زمان این ویزا 3 سال و 4 ماه می ­باشد که در صورت موجود بودن 50 هزار پوند و ایجاد دو فرصت شغلی در این مدت، می­ توان این ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری را برای 2 سال دیگه تمدید کرد و پس از 5 سال اقامت در کشور انگلستان، متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری می­تواند برای اقامت دائم اقدام کند. با تمام این تفاسیر گرفتن این ویزا برای ایرانیان بسیار مشکل می باشد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 

سرمایه گذاری 200 هزار پوندی جهت مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 این ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری یک ویزای امتیازی است که لازم است متقاضی 95 امتیاز را کسب کند. این ویزا مختص افرادی است که قصد دارند در کشور انگلستان تجارت داشته باشند و متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری که می­خواهند اقامت دائم بگیرند می­توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به عنوان همراه ببرند.

فرد سرمایه گذار جهت مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری باید مبلغ 200 هزار پوند به مدت سه ماه چه به صورت ارزی و چه ریالی به صورت حساب کوتاه مدت در یکی از بانک های مورد تایید کشور انگلستان داشته باشد و پرینت حساب در سه ماه اخر به سفارت برده شود و این پول قابل انتقال به کشور انگلستان باشد که 75 امتیاز را برای متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری دارد. تسلط به زبان انگلیسی و مدارک دال بر تمکن مالی برای تایید برآورد هزینه های خود و خانواده در طول مدت اقامت هر کدام دارای 10 امتیاز است. مدت زمان این ویزا 3 سال است که در صورت فراهم آوردن دو فرصت شغلی در طول این ندت برای دو سال دیگر قابل تمدید است و پس از 5 سال می­ توان برای اقامت دائم کشور انگلستان به روش مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری اقدام کرد.

 

سرمایه گذاری 1 میلیون پوندی جهت مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

این نوع ویزا جهت مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری نیز بر اساس امتیازبندی می ­باشد. سرمایه گذار حداقل باید 75 امتیاز را کسب کند. در این نوع سرمایه گذاری فرد سرمایه گذار باید بیش از یک میلیون پوند سرمایه را می­ تواند به صورت خرید ملک باشد برای اثبات توانایی متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان. به این معنا که سرمایه گذار می­تواند در کشور انگلستان به مبلغ بیش از یک میلیون پوند سرمایه گذاری کند.

برای اخذ این نوع ویزای سرمایه گذاری نیاز به ارائه ی مدرک زبان انگلیسی ندارد و همچنین نیازی به ارائه مدرک برای تمکن مالی برای پرداخت هزینه های خود و همراهان نمی ­باشد و همسر فرزندان زیر 18 سال می­ توانند با متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری همراه شوند.

متقاضی می تواند بعد از مدت 3 سال و 4 ماه در صورت موجود بودن سرمایه بیش از 1 میلیون پوند، مدت اقامت را تا 2 سال تمدید کند و پس از 5 سال درخواست اقامت دائم را ارائه دهد. بهتر است متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری در این مدت باید 750 هزار پوند را به صورت سپرده در یکی از بانک ها یا موسسات مالی در انگلستان قرار دهد. و با 250 هزار پوند یک ملک خریداری کند و یا یک فعالیت تجاری داشته باشد.

 

معمولا سرمایه گذاری در کشورهای دیگر و همچنین مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری روشی پرریسک است، به همین دلیل بهتر است راه کم خطرتری مانند تحصیل را در اولویت قرار داد و از آن طریق ویزای تحصیل را می توان به ویزای سرمایه گذاری تبدیل کرد.

 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 

 

ابر کلمات کلیدی :

 سرمایه گذاری در انگلستان , شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری , مهاجرت به انگلستان با سرمایه گذاری , اقامت سرمایه گذاری در انگلستان , شرایط سرمایه گذاری در انگلستان , هزینه سرمایه گذاری در انگلستان , ویزای سرمایه گذاری در انگلستان , بهترین سرمایه گذاری در انگلستان , حداقل سرمایه گذاری در انگلستان , مبلغ سرمایه گذاری در انگلستان , سرمایه گذاری انگلیس در ایران , اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/30

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر