مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

 

مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص مختص کسانی است که به عنوان افراد متخصص با جست وجوی کار در حوزه تخصص خویش قصد مهاجرت به بریتانیا را دارند. کشور انگلستان به دلیل اقتصاد خوبی که دارد افرادی که به دنبال شغل و درآمد خوبی هستند به سمت این کشور کشیده می­شوند. سطح بالای زبان انگلیسی از ملزومات مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص است.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

 

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

افراد با داشتن مدرک لیسانس و یا مقاطع بالاتر، سرمایه کافی و تسلط کافی به زبان انگلیسی، سوابق حرفه­ای و کاری خوب می­توانند برای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص بدون نیاز به پیشنهاد کاری اقدام کنند. تقاضای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص افراد بر اساس سن، مدارک تحصیلی، مهارت زبان انگلیسی، تجربه کاری و حرفه ای، توانایی پرداخت هزینه های زندگی بررسی خواهد شد.

 

امتیازات ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

اخذ بعضی از انواع ویزا جهت مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص بر اساس یک سری امتیاز بندی انجام می­شود که در این مورد گرفتن 95 امتیاز ضروری است. امتیاز بندی مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص به این صورت است که 75 امتیاز برای مشخصه های مانند سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری و ... است. 10 امتیاز برای تسلط به زبان انگلیسی و مدرک زبان انگلیسی می­باشد و 10 امتیاز برای ارائه تمکن مالی و توانایی گذراندن امور زندگی است.

 

چگونگی اخذ اقامت دائم انگلستان با مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

پس از اخذ ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص می­توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 درخواست ویزا انگلستان دهید و پس از گذراندن 5 سال اقامت با ویزای معتبر به صورت قانونی می­توانید درخواست اقامت دائم دهید.

انواع مختلف مشاغلی که می­ توان برای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص درخواست کرد شامل انواع رشته های مهندسی، رشته­های هنری، رشته های فنی، رشته­ های پزشکی و پرستاری و  ... می­باشد.

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص پزشکی ، مهاجرت به انگلیس از طریق تخصص ، مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان ، مشاغل مورد نیاز در انگلستان ، ویزای tier 2 انگلستان ، تخصص در انگلستان ، تخصص پزشکی در انگلستان ، تخصص دندانپزشکی در انگلستان ، تخصص داروسازی در انگلستان ، تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان ، هزینه تخصص پزشکی در انگلستان ، گرفتن تخصص پزشکی در انگلستان ، شرایط تخصص پزشکی در انگلستان ، فوق تخصص پزشکی در انگلستان ، فلوشیپ در انگلستان

 

 

تاریخ درج مطلب 1398/02/25

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین