071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

 

مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص مختص کسانی است که به عنوان افراد متخصص با جست وجوی کار در حوزه تخصص خویش قصد مهاجرت به بریتانیا را دارند. کشور انگلستان به دلیل اقتصاد خوبی که دارد افرادی که به دنبال شغل و درآمد خوبی هستند به سمت این کشور کشیده می­شوند. سطح بالای زبان انگلیسی از ملزومات مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص است. مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص با یافتن شفل مناسب با توجه به تخصص و تجربه میتواند زمینه پیشرفت را فراهم کند.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

 

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

افراد با داشتن مدرک لیسانس و یا مقاطع بالاتر، سرمایه کافی و تسلط کافی به زبان انگلیسی، سوابق حرفه­ای و کاری خوب می­توانند برای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص بدون نیاز به پیشنهاد کاری اقدام کنند. تقاضای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص افراد بر اساس سن، مدارک تحصیلی، مهارت زبان انگلیسی، تجربه کاری و حرفه ای، توانایی پرداخت هزینه های زندگی بررسی خواهد شد. فرد مکتقاضی باید نامه ی عدم سوء پیشینه برای 12 ماه اخیر نیز لازم است. 

 

امتیازات ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

اخذ بعضی از انواع ویزا جهت مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص بر اساس یک سری امتیاز بندی انجام می­شود که در این مورد گرفتن 95 امتیاز ضروری است. امتیاز بندی مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص به این صورت است که 75 امتیاز برای مشخصه های مانند سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری و ... است. 10 امتیاز برای تسلط به زبان انگلیسی و مدرک زبان انگلیسی می­باشد و 10 امتیاز برای ارائه تمکن مالی و توانایی گذراندن امور زندگی است.

 

چگونگی اخذ اقامت دائم انگلستان با مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

پس از اخذ ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص می­توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 درخواست ویزا انگلستان دهید و پس از گذراندن 5 سال اقامت با ویزای معتبر به صورت قانونی می­ توانید درخواست اقامت دائم نمایید.

انواع مختلف مشاغلی که می­ توان برای مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص درخواست کرد شامل انواع رشته های مهندسی، رشته­های هنری، رشته های فنی، رشته­ های پزشکی و پرستاری و  ... می­ باشد. 

 

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص پزشکی ، مهاجرت به انگلیس از طریق تخصص ، مدارک لازم برای ویزای کار انگلستان ، مشاغل مورد نیاز در انگلستان ، ویزای tier 2 انگلستان ، تخصص در انگلستان ، تخصص پزشکی در انگلستان ، تخصص دندانپزشکی در انگلستان ، تخصص داروسازی در انگلستان ، تحصیل تخصص دندانپزشکی در انگلستان ، هزینه تخصص پزشکی در انگلستان ، گرفتن تخصص پزشکی در انگلستان ، شرایط تخصص پزشکی در انگلستان ، فوق تخصص پزشکی در انگلستان ، فلوشیپ در انگلستان

 

 

تاریخ به روزرسانی 1402/4/1

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر