071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی

 

استرالیا یک مکان بسیار پرطرفدار برای متخصصان ماهر و بازرگانانی است که مایل به مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی و شروع زندگی جدید در کشور دیگری هستند. اقتصاد سال های اخیر استرالیا باعث تقاضای زیاد برای مهاجران متخصص جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی است.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی

مهاجران ماهری که مایل به مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی هستند به صورت دائمی بر روی یک سیستم مبتنی بر امتیاز ارزیابی می شوند؛ با امتیازاتی که برای تجربه کاری، مدارک تحصیلی و مهارت زبان ارائه شده است.

 

مشاغل پرطرفدار در استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی

طبق آمار داده شده بیشترین رشد در مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی مربوط به صنعت و معادن است و پس از آن شغل های خدماتی می ­باشد.

مشاغل در حال رشد در استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی شامل : صنعت و معدن، مشاغل اجتماعی و توسعه، بازرگانی، منابع انسانی، مشاوره، حفاظت، مزرعه داری و دامداری.

طبق گزارش دولت استرالیا بیش از 12 میلیون نفر در استرالیا مشغول به کار هستند. تقریبا دوسوم افراد شاغل به صورت تمام وقت مشغول هستند و نصف این افراد زنان هستند.

دانشجویان رشته های مختلف پرستاری و زیر شاخه ی پزشکی، دامپزشکی، اپتومتری، فن­آوری و مهندسی می توانند به پیدا کردن شغل در کشور استرالیا امیدوار باشند.

 

مشاغل مورد نیاز در استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی

بیشترین مشاغلی که در آنها متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی را به طور قراردادی یا بصورت پاره وقت استخدام می­کنند:

هتلداری و گردشگری: آشپز، سرآشپز و گارسون.

حمل و نقل تدارکات و ساخت : کارکنان انبار و توزیع، متخصصان حمل و نقل جاده ای، کارکنان ذخیره سازی.

خدمات و معاملات : کارگران ، جوش­کارها و بویلرها.

طبق آمار Hays  ده شغل پر تقاضا در کشور استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی شامل : مدیران اجرایی، معماران، مدیران توسعه و کار، تحلیل گران بازار دیجیتالی و مالی تجاری و داده ، متخصص امنیت شبکه ، مدیر بخش منابع انسانی، مدر سایت و پروژه و مددکاران اجتماعی و مربی کودک .

 

لیست مشاغل مورد نیاز جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی سالانه توسط دولت استرالیا تنظیم می ­شود و به طور معمول سالانه مورد بررسی قرار می­گیرد. افرادی که می­خواهند جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کاریابی اقدام کنند می­ توانند به این لیست ها مراجعه نمایند.

 

ابر کلمات کلیدی:

شرایط کار در استرالیا برای ایرانی , اعزام نیروی کار فنی به استرالیا , شغل های پردرآمد استرالیا , شرایط گرفتن ویزای کار استرالیا , کار در استرالیا برای ایرانیان , مشاغل مورد نیاز استرالیا به فارسی , مهاجرت از طریق کار

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/11

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر