071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما

 

یکی از راه های بدست آوردن اقامت استرالیا مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما می­باشد. در این مقاله جزئیات مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما را بررسی خواهیم کرد.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما

شرط به دست آوردن ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما این است که شغلی که در آن تخصص دارید جز شغل­هایی باشد که کشور استرالیا به آن نیاز دارد و یک کارفرما شما را استخدام کند. به این صورت کارفرما اسپانسر فرد متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما خواهد شد و به دریافت ویزای کارفرما کمک خواهد کرد.

اگر کارفرما مورد تایید اداره اقامت استرالیا باشد به راحتی می­ توان برای اخذ ویزای کارفرما اقدام کرد. در این ویزا کارفرما تمایل دارد برای گرفتن اقامت دائم ضامن متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما شود.

 

مراحل مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما

اخذ ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما که تحت عنوان ویزای 186 استرالیا شناخته می­شود در دو مرحله انجام می­شود :

مرحله اول : انتخاب و پذیرفته شدن فرد متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما توسط یک کارفرما و تایید دولت استرالیا .

مرحله دوم : تشکیل پرونده متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما در شاخه ی مربوط به اسپانسری.

 

انواع ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما

ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما دارای سه نوع محتلف است:

نوع اول : ویزای مستقیم ؛ برای افرادی می­باشد که به طور مستقیم توسط یک کارفرما استخدام شده باشند، افرادی که مدت بسیار کمی در استرالیا کار کرده­اند یا اصلا کار نکرده­اند و یا متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما که ویزای اقامت کوتاه مدت را دارند و در عین حال نمی­توانند از زیر مجموعه­ی تبدیل ویزای موقت استفاده نمایند.

نوع دوم : تبدیل ویزای موقت ؛ برای متقضیان مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما است که با ویزای موقت وارد کشور استرالیا شده­اند و دو سال برای کارفرما کار کرده­اند و کارفرما پیشنهاد یک سمت دائمی داده است.

نوع سوم : توافقی ؛ متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما که به وسیله­ی یک کارفرما به صورت تفاوقی و یک توافقنامه کاری اسپانسر شده­ اند.

 

ویزای 187 استرالیا مطابق ویزای 186 استرالیا می ­باشد با این تفاوت که فرد متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کارفرما در مناطق کم جمعیت مشغول به کار می­ شود.

 

ابر کلمات کلیدی:

مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر , مهاجرت استرالیا , ویزای 187 استرالیا , ویزای کار استرالیا , ویزای 5 ساله استرالیا , مهاجرت تخصصی به استرالیا

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/8

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر