مهاجرت به استرالیا از طریق کار
 

استرالیا کشوری است که به دلیل داشتن شرایط مناسب زندگی و نرخ بیکاری حدود 5 درصد، مورد توجه عده ی زیادی از ایرانیان برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار قرار می گیرد، کیفیت زندگی در این کشور به عنوان یکی از بهترین ها جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار معرفی گردیده و شهرهای ملبورن، پرت، آدلاید و سیدنی در بین 10 شهر برتر دنیا قرار گرفته اند. به همین علت هزینه های زندگی در این کشور تقریبا بالا بوده و برای دانشجویانی که شغل ندارند می تواند دغدغه ی مهمی تلقی گردد.
عوامل بسیار زیادی مانند استفاده از خدمات بهداشتی درمانی رایگان، دانشگاه های رنکینگ بالای جهان و استفاده از محیط دانشگاهی سرسبز و عالی و خدمات غذایی کیفیت بالا در علاقه ی افراد به مهاجرت به استرالیا از طریق کار تاثیر بسیار زیادی داشته است.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق کارسن جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار، داشتن سن زیر ۴۵ سال الزامی است. امتیازات مرتبط به سنین مختلف جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار در جدول زیر آورده شده:

18 تا 25 سال= 25 امتیاز

25 تا 33 سال= 30 امتیاز

33 تا 40 سال= 25 امتیاز

40 تا 45 سال= 15 امتیاز

بیشترین امتیاز مرتبط به گروه سنی 25 تا 33 سال می باشد.

 


مدرک زبان جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مدرک زبان آیلتس (و یا معادل با آن مانند تافل ، پی تی وی .....) و ارائه ی نمره ی 6 در تمامی مهارت ها و یا مدرکی معادل با آن جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار الزامی می باشد، در صورتی که متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کار در تمامی مهارت ها نمره ی 8 داشته باشد 20 امتیاز و در صورتی که نمره ی 7 در تمامی مهارت ها کسب نموده باشد 10 امتیاز به امتیازاتش افزوده می گردد.مدرک تحصیلی جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

 این موضوع را مد نظر قرار دهید که برای ویزای استرالیا می بایست تحصیلات متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کار کاملا مرتبط با شغل وی بوده و در صورت عدم هماهنگی مدرک تحصیلی با شغل امکان اقدام وجود نخواهد داشت. در صورت داشتن کارشناسی ارشد 15 امتیاز و در صورت داشتن دکتری 20 امتیاز به امتیازاتش افزوده می گردد.
 سابقه کاری ( خارج از استرالیا) جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

سابقه ی کاری مرتبط با رشته ی تحصیلی فرد تا 15 امتیاز به امتیازات شخص متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کار می افزاید:
تا سه سال= 5 امتیاز
تا پنج سال= 10 امتیاز
تا هشت سال= 15 امتیاز

 

امتیاز همسر جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

اگر همسر متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کار دارای سن پایین تر از 45 سال بوده  و نمره ی آیلتس 6 در تمامی مهارت ها را نیز داشته باشد می تواند امتیاز اضافه برای کیس همسر تلقی شود.
 


اسپانسرشیپ جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

اخذ اسپانسرشیپ ایالتی برای ویزاهای ۱۹۰ و ۴۸۹، به ترتیب ۵ و ۱۰ امتیاز به امتیازات شخص متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کار می افزاید.
 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به اتریش از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به آلمان از طریق کار

 

تاریخ درج مطلب 1398/01/18

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین