071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به استرالیا از طریق کار
 

استرالیا کشوری است که به دلیل داشتن شرایط مناسب زندگی و نرخ بیکاری حدود 5 درصد، مورد توجه عده ی زیادی از ایرانیان برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار قرار می گیرد، کیفیت زندگی در این کشور به عنوان یکی از بهترین ها جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار معرفی گردیده و شهرهای ملبورن، پرت، آدلاید و سیدنی در بین 10 شهر برتر دنیا قرار گرفته اند. به همین علت هزینه های زندگی در این کشور تقریبا بالا بوده و برای دانشجویانی که شغل ندارند می تواند دغدغه ی مهمی تلقی گردد.یکی از مواردی که این کشور را برای مهاجرت مطلوب کرده است کمبود نیروی متخصص می باشد، به همین دلیل با عنوان  و رشته های شغلی مختلف میتوان ویزای کاراسترالیا را گرفت.
عوامل بسیار زیادی مانند استفاده از خدمات بهداشتی درمانی رایگان، دانشگاه های رنکینگ بالای جهان و استفاده از محیط دانشگاهی سرسبز و عالی و خدمات غذایی کیفیت بالا در علاقه ی افراد به مهاجرت به استرالیا از طریق کار تاثیر بسیار زیادی داشته است.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق کارسن جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار، داشتن سن زیر ۴۵ سال الزامی است. امتیازات مرتبط به سنین مختلف جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار در جدول زیر آورده شده:

18 تا 25 سال= 25 امتیاز

25 تا 33 سال= 30 امتیاز

33 تا 40 سال= 25 امتیاز

40 تا 45 سال= 15 امتیاز

بیشترین امتیاز مرتبط به گروه سنی 25 تا 33 سال می باشد.

 


مدرک زبان جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مدرک زبان آیلتس (و یا معادل با آن مانند تافل ، پی تی وی .....) و ارائه ی نمره ی 6 در تمامی مهارت ها و یا مدرکی معادل با آن جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار الزامی می باشد، در صورتی که متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کار در تمامی مهارت ها نمره ی 8 داشته باشد 20 امتیاز و در صورتی که نمره ی 7 در تمامی مهارت ها کسب نموده باشد 10 امتیاز به امتیازاتش افزوده می گردد.مدرک تحصیلی جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

 این موضوع را مد نظر قرار دهید که برای ویزای استرالیا می بایست تحصیلات متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کار کاملا مرتبط با شغل وی بوده و در صورت عدم هماهنگی مدرک تحصیلی با شغل امکان اقدام وجود نخواهد داشت. در صورت داشتن کارشناسی ارشد 15 امتیاز و در صورت داشتن دکتری 20 امتیاز به امتیازاتش افزوده می گردد.

در صورتی که مدرک تحصیلی فرد متقاضی با شغل و حرفه ی ایشان متفاوت باشد می تواند با ارائه مدارک سابقه شغلی این مشکل را حل کند.سابقه کاری ( خارج از استرالیا) جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

سابقه ی کاری مرتبط با رشته ی تحصیلی فرد تا 15 امتیاز به امتیازات شخص متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کار می افزاید:
تا سه سال= 5 امتیاز
تا پنج سال= 10 امتیاز
تا هشت سال= 15 امتیاز

 

امتیاز همسر جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

اگر همسر متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کار دارای سن پایین تر از 45 سال بوده  و نمره ی آیلتس 6 در تمامی مهارت ها را نیز داشته باشد می تواند امتیاز اضافه برای کیس همسر تلقی شود.
 


اسپانسرشیپ جهت مهاجرت به استرالیا از طریق کار

اخذ اسپانسرشیپ ایالتی برای ویزاهای ۱۹۰ و ۴۸۹، به ترتیب ۵ و ۱۰ امتیاز به امتیازات شخص متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق کار می افزاید.
 

مطالعه مطالب زیر نیز به شما پیشنهاد می گردد:

مهاجرت به اتریش از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به آلمان از طریق کار

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/15

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر