مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر

 

در رابطه با مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر و ویزاهای خانوادگی می توان گفت به طور کلی هرچه روابط نزدیکتر باشد پذیرش و اخذ ویزا راحت و سریع تر انجام می پذیرد. این افراد نیازی به داشتن مدارک زبان و یا تسلط برزبان انگلیسی ندارند، این ویزا می تواند به همسر، والدین، فرزندان و سایر اعضای خانواده اعطا گردد و الزام آن داشتن اقامت دائم و یا شهروندی استرالیا و یا واجد شرایط نیوزلند می باشد.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر

فرد دعوت کننده از متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر تمامی هزینه های مالی فرد را از لحاظ قانونی متقبل می گردد و این بدان معنی است که شخص هیچ گونه انتظاری برای کمک های مالی از سمت دولت استرالیا نداشته و به تنهایی مسئولیت او را بر عهده خواهد داشت. بنابراین هر دو طرف می بایست شرایط لازمه را داشته باشند.
معمولا برای این نوع پرونده های مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر از شخص دعوت کننده مبلغی به عنوان بوند بین دوازده تا پانزده هزار دلار استرالیا می باشد وهنگام بازگشت متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر به کشورش به شخص حامی بازگردانده می شود و در صورت سرپیچی کردن فرد از قوانین ویزا توسط اداره ی مهاجرت ضبط شده و فرد تا پنج سال دیگر امکان ارسال دعوت نامه برای هیچ کدام از بستگان خود را نخواهد داشت.

 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر

برای مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر مدارکی مانند ترجمه ی شناسنامه برای اثبات روابط خویشاوندی خواهر و برادر نیاز می باشند و بهتر است برای درخواست ویزا از کلماتی مانند توریست و ویزیت استفاده شود تا نیت بازگشت آن ها برای مامور مربوطه محرز گردد.

 

ابر کلمات کلیدی : مهاجرت به استرالیا از طریق برادر , مهاجرت به استرالیا از طریق فامیل , مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده , مهاجرت به استرالیا از طریق دعوت نامه , مهاجرت به استرالیا از طریق دعوتنامه , مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر فامیلی , ویزای خانوادگی استرالیا , ویزای اسپانسری استرالیا , ویزای خویشاوندی استرالیا , مهاجرت به استرالیا از طریق خویشاوندی

 

تاریخ درج مطلب 1398/02/04

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین