071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر
 

برای زندگی در کشور استرالیا ممکن است بخواهید چه به صورت چه به صورت موقت با خانواده خود زندگی کنید. در رابطه با مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر و ویزاهای خانوادگی می توان گفت به طور کلی هرچه روابط نزدیکتر باشد پذیرش و اخذ ویزا راحت و سریع تر انجام می پذیرد. این افراد نیازی به داشتن مدارک زبان و یا تسلط برزبان انگلیسی ندارند، این ویزا می تواند به همسر، والدین، فرزندان و سایر اعضای خانواده اعطا گردد و الزام آن داشتن اقامت دائم و یا شهروندی استرالیا و یا واجد شرایط نیوزلند می باشد.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر

فرد دعوت کننده از متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر تمامی هزینه های مالی فرد را از لحاظ قانونی متقبل می گردد و این بدان معنی است که شخص هیچ گونه انتظاری برای کمک های مالی از سمت دولت استرالیا نداشته و به تنهایی مسئولیت او را بر عهده خواهد داشت. بنابراین هر دو طرف می بایست شرایط لازمه را داشته باشند.
معمولا برای این نوع پرونده های مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر از شخص دعوت کننده مبلغی به عنوان بوند بین دوازده تا پانزده هزار دلار استرالیا می باشد وهنگام بازگشت متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر به کشورش به شخص حامی بازگردانده می شود و در صورت سرپیچی کردن فرد از قوانین ویزا توسط اداره ی مهاجرت ضبط شده و فرد تا پنج سال دیگر امکان ارسال دعوت نامه برای هیچ کدام از بستگان خود را نخواهد داشت.

 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر

برای مهاجرت به استرالیا از طریق خواهر مدارکی مانند ترجمه ی شناسنامه برای اثبات روابط خویشاوندی خواهر و برادر نیاز می باشند و بهتر است برای درخواست ویزا از کلماتی مانند توریست و ویزیت استفاده شود تا نیت بازگشت آن ها برای مامور مربوطه محرز گردد.

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت به استرالیا از طریق برادر , مهاجرت به استرالیا از طریق فامیل , مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده , مهاجرت به استرالیا از طریق دعوت نامه , مهاجرت به استرالیا از طریق دعوتنامه , مهاجرت به استرالیا از طریق اسپانسر فامیلی , ویزای خانوادگی استرالیا , ویزای اسپانسری استرالیا , ویزای خویشاوندی استرالیا , مهاجرت به استرالیا از طریق خویشاوندی

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/13

 

 

حسین محمدی
سلام لطفا بابت مهاجرت ازطریق خواهر راهنمایم کنید.

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر