071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند

 

بسیاری از والدین تمایل دارند که فرزندانشان در کشوری دیگر با امکانات بهتر ادامه تحصیل دهند. برای ادامه تحصیل فرزندان در کشور دیگر و همراهی والدین آنها قوانینی وجود دارد. کشور استرالیا پرتقاضاترین کشور برای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند است. ابتدای امر مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند باید ویزای تحصیلی فرزند صادر شود بعد از آن والدین باید برای ویزای همراه درخواست دهند.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند و ویزای تحصیلی این کشور به دانش­آموزان زیر 18 سال تعلق می گیرد و برای حفظ کانون خانواده والدین می­توانند درخواست ویزای همراه دهند تا در کشور استرالیا کنار هم زندگی کنند. این نوع ویزای وابسته که ویزای 580 استرالیا یا ویزای گاردین نیز نامیده می­شود. لازمه گرفتن این نوع ویزا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند ارائه نامه حمایت از طرف سفارت استرالیا و اداره امور خارجه است. همان طور که والدین فرزندان در رده سنی 6 تا 18 سال می­توانند برای ویزای همراه درخواست دهند، این امکان وجود دارد که والدین فرزندان بالای 6 سال را با خود همراه کنند.

متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند باید سرپرست قانونی دانش­آموز باشند، توانایی مالی کافی برای حمایت از خود و دانش­آموز داشته باشند، شرایط سنی لازم برای گرفتن ویزای والدین جه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند این است که حداقل 21 سال سن داشته باشند و قادر به اجاره­ی مسکن و ایجاد رفاه عمومی برای فرزند خود باشند. این ویزا برای کسانی است که قصد دارند از فرزند خود حمایت و مراقبت کنند.

 

شرایط اخذ ویزای والدین جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند

- صاحب ویزای دانش­آموزی باید کمتر از 18 سال داشته باشد.

- برای ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند از داخل یا خارج از استرالیا می­توان درخواست داد.

- به همراه ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند اجازه کار داده نمیشود.

- با این ویزا می­توان بیشتر از یک دانش­آموز را حمایت و مراقبت کرد.

- به ازای هر ویزای دانش­آموزی فقط یک ویزای والدین تعلق می­گیرد.

با ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند مدت زمان 5 سال می­توان در استرالیا اقامت داشت اما متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند باید تضمین دهد که به صورت موقت در استرالیا اقامت دارد. 

موارد لازم برای اخذ ویزای گاردین :

  • متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند به دولت استرالیا مقروض نباشد.
  • آزمایشات پزشکی لازم برای والدین و فرزندان وابسته ضروری است.
  • نداشتن سابقه ی کیفری.
  • بیمه برای والدین و فرزندان وابسته پرداخت شود.
  • والدین باید بتوانند هزینه های زندگی جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند را برای خود و فرزندان وابسته را بپردازند.
  • مگر در موارد ضروری والدین نمی­توانند فرزند خود را در کشور استرالیا تنها بگذارند.

 

قابل توجه است که هیچ هزینه­ ای به نفع دولت استرالیا نباید پرداخت شود و فقط هزینه اخذ ویزا باید پرداخت گردد. هر هزینه ای که برای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند گرفته شده است توسط دولت برگردانده می ­شود.

 

ابر کلمات کلیدی:

اقامت استرالیا از طریق تحصیل فرزند , ویزای گاردین استرالیا , هزنیه تحصیل در مدارس استرالیا , تحصیل کودکان در استرالیا , شرایط ویزای دانش آموزی استرالیا , ویزای تحصیلی کودکان

 

تاریخ به روزرسانی 1402/2/17

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر