مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

 

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل به مراتب آسانتر و بی دردسر تر از سایر ویزاهای این کشور می باشد و می تواند پله ای برای رفتن به استرالیا و اخذ اقامت این کشور تلقی گردد. البته این تصور که با داشتن ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل صد در صد به اقامت خواهید رسید؛ برداشتی اشتباه است.مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

 

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل یکی از نکات حائز اهمیت فراوان است. می توان گفت به طور میانگین هزینه ی مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل سالیانه 30000 دلار این کشور می باشد. که هزینه ی نسبتا بالایی به حساب می آید چرا که هزینه های زندگی نیز به آن افزوده می گردد و به طور متوسط 18000 دلار استرالیا نیز هزینه ی زندگی دانشجویی در این کشور می باشد.

 

اقامت دائم با مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

همان گونه که ذکر شد مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل ضمانتی جهت اخذ اقامت دائم محسوب نمی گردد ولی می تواند امتیازات مثبتی برای شما به حساب آید. افرادی که حداقل دو سال در این کشور تحصیل کرده (فارغ التحصیل شده باشند) و حوزه ی رشته ی تحصیلی شان با رشته ای که قصد اخذ اقامت در آن زمینه را دارند یکی است می توانند از 5 امتیاز بیشتر در ویزای مهارت برخوردار شوند.
در صورتی که متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل قصد اقدام از طریق ویزای فارغ التحصیلی را داشته باشد و نتواند امتیازهای لازمه را کسب نماید،18 ماه فرصت خواهد داشت که امتیازاتش را افزایش دهد. همچنین داشتن نمره ی خوب در مهارت زبان انگلیسی سبب کسب امتیاز بالا می گردد که مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل موجب تقویت آن می شود.

 

مزایای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

- 20 ساعت کار در هفته خودتان و خانوادتان کار کنید.
- خانواده به همراه شما به این کشور مهاجرت کنند.
- محدودیتی برای رفت و آمد به استرالیا نخواهید داشت.
- همسر می تواند برای دوره های سه ماهه ی تحصیلی اقدام نماید و در صورت بیشتر بودن مدت دوره ی تحصیلی می تواند برای ویزای تحصیلی این کشور اقدام کند.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

 

مدت زمان اعتبار ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

در مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل درصورتی که رشته ی تحصیلی شما در ماه نوامبر یا دسامبر تمام شود و مدت زمان آن ده ماهه باشد ویزای شما تا 15 مارچ سال بعد اعتبار خواهد داشت و اگر رشته ی تحصیلی شما بیشتر از ده ماه باشد؛ ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل شما تا دو ماه پس از اتمام دوره ی تحصیلی معتبر خواهد بود.

 

ممکن است به مطالب زیر نیز علاقه مند باشید:

تحصیل در ترکیه

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

مهاجرت به روسیه از طریق تحصیل

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

مهاجرت به چین از طریق تحصیل

 

ابر کلمات کلیدی : مهاجرت به استرالیا , تحصیل در استرالیا , ویزای تحصیلی استرالیا , اقامت استرالیا از طریق تحصیل , مهاجرت به استرالیا برای تحصیل , ادامه تحصیل در استرالیا , مهاجرت تحصیلی به استرالیا , ویزای دانشجویی استرالیا , مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل فرزند , هزینه تحصیل در استرالیا

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/20

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

 

درباره ما

دفتر آلمان

تلفن : ۰۰۴۹۱۵۱۲۹۹۴۶۲۳۵

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن : ۰۰۹۰۵۲۴۶۷۱۰۰۳۷

آدرس : yurtanka / fidanlık mah  sağlık 1. sokak no:48 / çankaya / Ankara

دفتر شیراز

09039081201 - 07132318166
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
گفتگوی آنلاین