به علت شیوع کرونا تا اطلاع ثانوی امکان مراجعه حضوری نیست.
۰۹۰۳۹۰۸۱۲۰۱ جمعه ها نیز پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

مدارک شغلی شما برای اقدام در زمینه ی مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری نقش موثری خواهد داشت و مهم ترین نکته برای اقدام در این زمینه برای کشور استرالیا اثبات فعالیت های شغلی شما و تجربه ی کاریست تا حدی که در صورت نداشتن فیش حقوقی دال بر واریزی های ماهیانه یا بیمه ی شغلی و عدم توانایی اثبات فعالیتتان به شما پیشنهاد نمی کنیم برای ارزیابی مدارکتان جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری این مسیر را ادامه دهید؛ زیرا که درصد موفقیت کم خواهد شد.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری


مراحل مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

پس از اثبات تجربه ی کاری جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری مدارک دانشگاهی یا فنی حرفه ای شما ارزیابی می شود که این کار در دانشگاه ویکتوریا انجام می گردد و در مراحل بعدی مدارک و مستندات دیگری همچون عکس و فیلم ازنمونه کارهایتان را می بایست ارسال نمایید که در این موارد معمولا از شما درخواست می شود به زبان انگلیسی روش کار خود را در حین کوتاهی موی افراد توضیخ دهید.
بنابراین برای اقدام در زمینه مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری می بایست زبان انگلیسی قوی داشته و با تمامی اصطلاحات آرایشگری و مرتبط با شغلتان آشنایی داشته باشید؛ زیرا نمی توانید از مترجم استفاده نمایید.البته در این امتحان باید مهارتهای متفاوتی را به نمایش بگذارید.

بعد از طی مراحل ذکر شده جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری یک آزمون علمی نیز از شما گرفته می شود که می تواند در ایران و از طریق کنفرانس ویدیویی انجام صورت پذیرد و در رابطه با کارتان از شما سوالاتی پرسیده می شود که می بایست به زبان انگلیسی روان پاسخگو باشید. گرچه در ابتدای کار نیازی به مدرک آیلتس ندارید، اما بعدا از شما درخواست می شود و در امتحان نیز مهارت های متفاوت و مدل های جدید و در کل توانایی خود را برای مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری می بایست به نمایش بگذارید.

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت از طریق آرایشگری , مهاجرت از طریق آرایشگری به استرالیا , مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص , مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص آرایشگری , مهاجرت از طریق کار آرایشگری , مهاجرت به استرالیا از طریق کار , راه های مهاجرت به استرالیا , بازار کار آرایشگری در استرالیا , آرایشگری در استرالیا , اقامت استرالیا از طریق آرایشگری , اقامت با مدرک آرایشگری در استرالیا

 

 

تاریخ ویرایش مطلب 1399/05/25

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر