071-۳۶۳۴۰۶۵۶

مهاجرت به استرالیا

 

برای پیدا کردن اطلاعات و بازدید، تحصیل، کار، سرمایه گذاری و نهایتا مهاجرت به استرالیا و گرفتن اقامت استرالیا نیاز به ویزای استرالیا می باشد. انگلیسی زبان بودن مردم و شرایط آب و هوایی مناسب این کشور دلیل بسیار خوبی برای مهاجرت به استرالیا است.

با توجه فراگیر شدن به مهاجرت به استرالیا، شرایط مهاجرت به استرالیا سختگیرانه می ­باشد. به این صورت که امور داخلی در کنار اجرای قوانین فدرال استرالیا، امنیت ملی و حمل و نقل، عدالت کیفری، مدیریت اورژانسی، امور چند فرهنگی و مهاجرت و عملکرد مربوط به مرز، همکاری می کنند تا امنیت را در استرالیا حفظ کند. با این حال مهاجرت به استرالیا جزء بهترین کشورها برای مهاجرت می­ باشد.

مزایای اقامت دائم مهاجرت به استرالیا:

- امکان سرمایه گذاری

- برخورداری از بیمه درمانی رایگان

- امکان ادامه تحصیل نا محدود

- بهره مندی اعضای خانواده از مزایای ویزا

- استفاده از مزایای کامل شهروندی

- تخفیف قابل توجه در شهریه دانشگاه

- برخورداری از حقوق بازنشستگی و بیکاری  

مهاجرت به استرالیا از روش­های مختلف انجام می ­شود :

- مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

- مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

- مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

- مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده

- مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای بازنشستگی

 

مهاجرت به استرالیا

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

ساده­ ترین روش برای مهاجرت به استرالیا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. در ابتدا ویزای اقامت 4 ساله داده می­ شود و که به ویزای 188 استرالیا معروف است که به نوبه­ی خود و بسته به سرمایه گذاری دارای چندین شاخه است که سرمایه گذاری از مهم ­ترین آنهاست.

در صورت داشتن شرایطی سنی کمتر از 55 سال، اثبات کارفرمایی در دو سال مالی،  دارا بودن تمکن مالی حداقل مقدار 800 هزار دلار استرالیا، گردش مالی در دوسال اخیر به مقدار 500 هزار دلار استرالیا می­ توان درخواست اخذ ویزا را جهت مهاجرت به استرالیا ارسال کنید و پس از تاییدیه دولت استرالیا برای خود و خانواده اقامت این کشور را دریافت کنید.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل به صورت موقتی است و متقاضی مهاجرت به استرالیا می­تواند در دوره تحصیل در این کشور اقامت داشته باشد و پس از اتمام تحصیل با یافتن کار در رشته تحصیلی خود می­ تواند درخواست اقامت دائم دهد. 5 دانشگاه استرالیا جزء بهترین دانشگاه های دنیا است که برای اخذ ویزای تحصیلی باید از یکی از این دانشگاه ها پذیرش بگیرید و در حین تحصیل اجازه کار کردن به صورت پاره وقت داده می­ شود.

مدارک تحصیلی ارزیابی شده معادل مدرک دکتری استرالیا دارای 20 امتیاز، مدارک تحصیلی ارزیابی شده معادل مدرک لیسانس استرالیا 15 امتیاز ، مدارک تحصیلی ارزیابی شده معادل مدرک فوق دیپلم استرالیا 10 امتیاز و مدارک پایان دوره مرتبط با تخصص دارای 10 امتیاز می باشد.

 

مهاجرت به استرالیا

 

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

به دلیل رشد اقتصادی خوب و شرایط مناسب برای کار در این کشور، با داشتن تخصص خاصی می­ توان برای ویزای مهارت و تخصص جهت مهاجرت به استرالیا اقدام کرد.

برای بهره­مندی از ویزای نوع 186 مهاجرت به استرالیا نیاز به پیدا کردن کارفرما برای ضمانت اخذ ویزای دائم در این کشور است.

برای گرفتن ویزا بدون ضمانت کارفرما و استفاده از مهارت خود متقاضی مهاجرت به استرالیا به تنهایی، متقاضی باید 65 امتیاز را کسب کند که گرفتن این امتیاز شامل موارد سن، زبان انگلیسی، تحصیلات، سوابق کاری و ... می باشد که این ویزا، ویزای 189 مهاجرت به استرالیا است. 

با داشتن ضامن ایالتی برای اخذ ویزای دائم مهاجرت به استرالیا از قوانین 190 می­توان استفاده کرد. با استفاده از ضامن یا اسپانسر ایالتی 5 امتیاز به راحتی به دست خواهد آمد.

برای استفاده از ویزای 489 مهاجرت به استرالیا و گرفتن 10 امتیاز باید یکی از بستگان و یا یک منطقه کم جمعیت ضمانت کنند. پس از دو سال اقامت موقت می­توان برای اقامت دائم درخواست داد.

با گرفتن تاییدیه جهت صلاحیت در پست مدنظر گرفته شده از سمت کارفرمای استرالیایی خود (اسپانسر) در منطقه کم جمعیت ویزای187 مهاجرت به استرالیا را برای اخذ اقامت دائم می­توان به کار گرفت.

ویزای 476 مهاجرت به استرالیا به این صورت است که با فارغ التحصیلی از دانشگاه­های امیرکبیر و تهران می­توان 18 ماه در این کشور زندگی و در زمینه تخصصی خود کار کنند . گرفتن اقامت دائم در استرالیا زمانی که یک سابقه کاری در این کشور داشته باشید راحت ­تر است.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده

به دلیل اهمیت زیادی که دولت استرالیا برای خانواده قائل است مهاجرت به استرالیا و اقامت خانوادگی را به سه طریق امکان پذیر کرده است. به این صورت که ؛

 اگر فرزند در استرالیا اقامت دائم دارد والدین می­توانند ویزای والدین مهاجرت به استرالیا را داشته باشند .

اگر والدین اقامت دائم استرالیا را داشته باشند ، فرزندان از طریق ویزای فرزند می­توانند برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنند.

همسر یا نامزد فردی که در این کشور اقامت دائم داشته باشد از دولت استرالیا درخواست ویزای مهاجرت به استرالیا کند، که در ابتدا ویزای اقامت موقت به مدت 9 ماه ویزای نامزدی و 2 سال ویزای ازدواج صادر می­ شود.

 

مهاجرت به استرالیا - ویزای بازنشستگی استرالیا

برای افرادی که تمایل دارند زمان بازنشستگی خود را در استرالیا بگذرانند و در این مدت در این کشور سرمایه گذاری داشته باشند در صورت وابستگی تنها به همسر، دولت استرالیا ویزای بازنشستگی صادر می­کند. قابل ذکر است که اکنون این نوع ویزای مهاجرت به استرالیا به ایران تعلق نمی­ گیرد.

 

به طور کلی برای اخذ ویزا جهت مهاجرت به استرالیا باید به زبان انگلیسی تسلط داشته و از پس مخارج و هزینه­های زندگی خود برآیید.

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت به استرالیا 2019 , مهاجرت به استرالیا یا کانادا , مهاجرت به استرالیا از طریق خرید سهام , مهاجرت به استرالیا با مدرک حسابداری , شرایط مهاجرت به استرالیا 2018 , فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا , شرایط مهاجرت به استرالیا 2019 , راههای مهاجرت به استرالیا

 

تاریخ به روزرسانی 1402/3/4

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر